Skocz do zawartości

W poszukiwaniu harmonii - [zabawa] sesja RPG (Drużyna idąca do biblioteki)


kapi

Recommended Posts

Ruby lecąc przy balonie spoglądała z rezygnacją na kucykiMoże tak naprawdę powinno do biblioteki pójść kilka kucyków, które znają się naprawdę na magii?? Pegazica westchnęłaChachacha, i tak nas jest za duża grupa by nas nikt nie zauważył

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwie wyjrzała z za chmurki, oparła głowę o kopyto. Biblioteka jest duża, i dość wysokie pułki, więc potrzebny jest pegaz. I jeszcze jedno, kto jest na tyle zdolny w magii i wie, że da radę bez żadnego błędu przenieść teleportacjom przynajmniej z 6 kucyków? Nie możemy wciąż się sprzeczać. Po za tym jakiej księgi szukamy? Wiem, że takowa jest, ale czy to ta sama? Opadała Ruby głowa na chmurkę i z kwaszoną miną patrzyła na swoich towarzyszy. Obróciła się na plecy wzięła swój flet, i cichutko w niego dmuchała. Czekając na odpowiedzi i nowe pomysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balon dolatywał już do Canterlot. Za 5 minut będą na miejscu. Można wylądować albo na placu głównym w stolicy (inne miejsca nie możliwe ze względu na wysokie wierze), albo w dolinie u stóp gór. Pierwsza opcja gwarantowała bliskość do celu i duże niebezpieczeństwo (zważywszy na strażników), a druga mniejszą możliwość złapania, ale dłuższą drogę do przebycia. Dało się zauważyć latające nad miastem patrole Changelingów, więc decyzja musiała zostać podjęta szybko, gdyż w każdej chwili taki oddział mógł podlecieć i "porozmawiać". Zawsze też można było poszukać miejsca do lądowania gdzieś w górach, ale tam mogą zagrozić dzikie zwierzęta, a poza tym droga do stolicy byłaby stroma i niebezpieczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzała się w stronę placu w stolicy. I na dolinę. Wciąż patrzyła się na swoje towarzyszki, które nie do końca wiedzą co mają robić.

Więc dobrze Shantee skieruj balon na dolinę, tam zakamuflujem balon. I będziemy musieli iść pieszo, lecieć. W królestwie jest wiele patroli. Trzeba więc zdecydować o liczbie kucyków, które wejdą do biblioteki? Nie ma mowy o pomyłkach, musimy dać z siebie 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierowała w ciszy swój balon na dolinę.

- Jak sobie życzysz! Proszę! Aha - Przynajmniej z dwójka musi zostać. Jednorożce są ważne, to głównie one się nauczą nowych zaklęć. Mam 2 pytania - Kto jest kucem ziemskim lub jednorożcem z bardzo podstawową magią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę odleciała gdzieś myślami daleko, popatrzyła na ShanteeDakelin jest jednorożcem, tylko musi się naprawdę skupić by dobrze wyszło zaklęcie (tak zauważyłam), Magictech jest jednorożcem, Alice jest kucykiem.A wiemy czego szukać w bibliotece? Ja mogę sobie poczekać, nie chcę mieć styczności z tymi obrzydliwymi niby kucykami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-a mogłabyś uściślić swój plan, bo trochę jestem zamieszana, tym co przed chwilą powiedziałaś.-zrezygnowana spuściła głowę

( bo pisałaś że

ChwiluniaUśmiechnęła się od ucha do uchaMusi z nami zostać jeden jednorożec, myślę, że MS na się przyda. Po za tym podobno biblioteka jest nieźle strzeżona, więc magia będzie tam potrzebna by przejść koło straży

Uważam, że jednorożce powinny iść do biblioteki a inne kucyki zostać przy balonie, w mniejszą grupę paru kucyków nikt nie zwróci uwagi. A nas jest sporo. Jeżeli będą potrzebowały pomocy, to na pewno dadzą znać.

to jak w końcu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balon dolatywał do doliny, gdy nagle okazało się, że leży sobie tam pewien kucyk. Klacze i ogiery oto nowy członek sesji: kucyk Termal Thrust i jego twórca-użytkownik PiekielneCiastko, przywitajcie go miło :) Balon wylądował, nie sposób było go teraz poderwać, gdyż przy tym wietrze i prędkości uderzyliby w skały. Wszystkie kucyki, oprócz Moonlight Star , Termal Thrust, Alice, oraz Golden light, usłyszeli miarowe kroki dochodzące z drogi prowadzącej do Canterlot, jednak bardzo oddalone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS powinnaś z nami zostać, jesteś alicornem więc znasz magię i latasz. A jednorożce powinny iść do biblioteki skoro to Canterlot. Większa grupa by zwróciła na siebie uwagę, szczególnie z alicornem przy boku. Teraz rozumiesz? Po chwili Ruby wyostrzyła słuch Chwilkę ktoś idzie, słyszę kroki Szepnęła.I wzbiła się wyżej, ale drzewa ograniczyły widoczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze tym samym kolorem? Nie chciałbym dublować czyjegoś koloru.

Błąd w imieniu mojej postaci. Powinno być Thrust zamiast Trust.


Błękitny kuc wstał.

Witajcie-powiedział do przybyszów z balonu-Czy potrzebujecie pomocy? Słyszałem, że kierujecie się do biblioteki. Mogę wam pomóc. Kiedyś mieszkałem w Canterlocie i poznałem trochę biblioteki-kuc uderzył się lekko kopytem w twarz- Zapomniałem się przedstawić. Nazywam się Thermal Thrust. A jak mówią na was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jestem RubyLaughter, ale mów mi Ruby Uśmiechnęła się promiennie do nowego towarzysza przygody. I dodała uderzając w przednie kopytaIm więcej jednorożców tym większe szanse zdobycia księgi zaklęć

Uśmiechnęła się w stronę MS Cieszę się, że zostaniesz z nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...