Skocz do zawartości

Ogłoszenia - temat organizacyjny.


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ok co byscie jeszcze chcieli:

-nowa gre/zabawe czy reaktywacje pamietnika?

Ostatnio pytania do Fluttershy troche ucichly (w sumie wieje tam pustka)

jekies propozycje zmiany w formie odpowiedzi czy cos innego (w sytlu eventu "pytania do zdiscordowanej fluttershy" ?

czekam na wsze opinie/propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czas na kilka pytan :

-Osobiscie jestem ciekawy czy obecna forma odpowiedzi do pytan Fluttershy wam odpowiada czy moze wolelibyscie forme w stylu rozmowy?

-Czy obecna zabawa "co zrobila by Flutter " wam odpowiada czy moze zrobic zniej cos dla jej asertywnej strony?

np. sztuka odmawiania?

-Tak samo czy gra may the best pet win powinna zosta zmieniona na cos "bardziej bitewnego" ... jak walki petów?

Ostatnie pytanie:

-Find a pet bylo flagowa zabawa tego dzialu; czy chcielibyscie by byla dalej kontynuowana ALE z pominieciem zasady 1 user 1 pet .

I czy chcielibyscie bym dawal tam normalne zwierzeta których nie bylo w serialu.

Oczywiscie jak ktos ma jakies pomysly to z checia wyslucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi taka forma odpowiedzi odpowiada - dlaczego? Bo w jednym temacie wszyscy piszą pytania, a w drugim są tylko odpowiedzi (i to z rysunkami). Podczas zwykłej rozmowy jest że tak powiem chaos, bo każdy chce coś powiedzieć, i Fluttershy nie wie na co odpowiadać :) Co do zabawy "Find a Pet" - mi się ona nie podoba z jednego względu -> nie znam użytkowników z realu. Np. mam dać komuś misia, ale poza nickiem i sygnaturką nie znam gościa. Może jeśli się znacie z ponymeetów to jest wam łatwiej się bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, taka forma odpowiedzi jest fajna, zwłaszcza że w tym dziale mają one fajny, oryginalny styl z obrazkami. Sztuka odmawiania? Jestem za, zwłaszcza że to moja propozycja :P. May the best pet win moim zdaniem jest dobre takie, jakie jest. Walki zwierzaków to lekkie przegięcie, zwłaszcza patrząc na różnice między petami, w obecnej formie chociaż każdy ma równe szanse i może się wykazać. find a pet jak najbardziej kontynuuj i myślę żeby dać zwierzęta z poza kreskówki, bo te kreskówkowe chyba niebawem się skończą, chyba że masz ich trochę w zanadrzu to można zostawić jak jest. Taka jest moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Ja jeszcze raz serdecznie przepraszam, że tak mało się udzielam, ale postaram się pomóc :> Jeżeli chodzi o Find a Pet to strasznie ciężko jest znaleźć jakieś nowe zwierzątko, które było w serialu... I byłabym też za zniesieniem zasady 1 user 1 pet, bo najbardziej znani userzy się kończą :P W MTBPW (chyba wiadomo od czego skrót) ostatnio dałam nową rundę ale nikt się nie zapisał... Na zakończenie pragnę dodać, że jestem bardzo zadowolona z tego co systemie robisz i ja bym tylu zabaw w życiu nie wymyśliła ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A może lepiej żeby powstała jedna zabawa połączona z wszystkich które są? Dlaczego tak? Bo zwykłemu użytkownikowi będzie łatwiej ogarnąć taką zabawę, oraz będzie dużo odpowiedzi - tak sądzę. Po prostu temat by brzmiał: Zabawy z Fluttershy (albo jakoś inaczej żeby ładnie brzmiało), i raz by padło pytanie z obrazkiem, raz o zwierzątko itp. Radzę utworzyć jakiś plik tekstowy i tam notować pytania żeby to wszystko ogarnąć. To taka moja propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn dziwnie tak pisac normalnie bez koloru.... nie mialem czasu dac tego w ogloszeniach avatara wiec napisze to tutaj . rezygnuje z pelnienia stanowiska , nie jestem z tych osób co beda siedzieli na stolku i nic nie robili . Ostatnimi czasy nie czulem tego czegos ... brak weny i motywacji. Nie mialem ochoty robic updejtów bo w sumie i tak nikogo to nie obchodzilo ... dzial powoli umieral a ja nie mialem ani pomyslu co z tym zrobic ani nikogo kto by mnie wspieral ( bez brazy Yay jestes swietnym regentem/avatarem i wiem ze mialas szkole itd) dlatego postanowilem zrezygnowac i pozwolic komus nowemu, kto ma jakies ciekawe pomysly na wprowadzenie ich i poprawienia slabej sytuacji jak tu zapanowala... kto kolwiek bedzie pelnim ta funkcje .... POWODZENIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ekhem. Dostałam dwa ogłoszenia o avatara Fluttershy, i pragnę powiedzieć wszystkim nowym userom: Nie może być trzech avatarów, a stanowisko regenta i avatara jest aktualnie zajęte. Nikt oprócz avatara albo regenta nie może zadawać pytań w zabawach, wstawiać odpowiedzi w zapytaj Fluttershy. I proszę, nie zakładajcie bezsensownych tematów. Poza tym - nie wolno pisać kolorkiem, ani tu ani poza działem. Co do ogłoszenia o poszukiwaniu nowego avatara - pojawi się ono kiedy ktoś z nas zrezygnuje, ale w najbliższym czasie coś takiego się nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał napisać coś o tym systemie nagród który chcecie wprowadzić. Więc ogólnie jestem ZA, podoba mnie się ten pomysł ale mam parę sugestii/pytań: - Czy wy to ogarniecie? (w sensie będzie trochę roboty z liczeniem, kto ile ma punktów, może zróbcie sobie jakąś tabelkę w exelu lub w czymś innym, myślę, że będzie wam łatwiej) - Dlaczego takie niskie punkty do zdobycia? Zdobywamy po 1- 4 punktach a nagrody zaczynają się od 40 punktów - czyli trzeba dłuuuuugo zbierać. Zanim ktoś dojdzie do 100p to minie z 2-3 miesiące -> to jest moje zdanie, chyba że obliczyliście matematycznie i taki system będzie się sprawdzał - Mam nadzieję że nie będzie "niezdrowej" konkurencji Jeśli to wam wypali to fajnie by było przenieść tą zabawę do innych działów :) Na pewno rozruszało by to forum. jak wpadnę na jakiś pomysł dotyczący nagród, punktów, napiszę wam na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, to aktualnie pomysł Kuby :shrug: Ja tylko wprowadzam poprawki. Ja też mam nadzieję, że nie będzie wyrywania się po punkty. Ale już napisaliśmy, że nie ma kopiowania, podczepiania się, bezsensownych postów, postów krótkich etc. Noo właśnie wiemy, że od razu ktoś to skopiuje -.- Ale niech przynajmniej napisze swój własny system (6 :cheerilee:), a nie dokładnie taki jak nasz. Poza tym - Guzik, bo co 10 punktów za kilka słów? Nie wiem, tu musimy się jeszcze zastanowić. Może za dobrą wypowiedź w dyskusji, wprowadzenie do niej tematu, dobre pytanie, na które trzeba dłuższej odpowiedzi, i kilka naprawdę dobrych artów po 10 punktów, a za zwyczajne posty 1-5?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...