Skocz do zawartości

Dubbing pl do sezonu trzeciego


Rebon Alchemist

Recommended Posts

Ja czekam najbardziej na piosenkę końcową,chcę zobaczyć jak wyjdzie Rarci kochanej  :rariderp: !

Co do tego to przecież co tydzień "wychodzi" nowy odcinek bo jak kończą dubbingować cały sezon to dopiero puszczają pierwszy odc co znaczy że MMC możemy się spodziewać za 12 tygodni od 20 maja co daje nam jakiekolwiek przybliżenie do jego daty ! I jeszcze czekam namiętnie na Bad Seed....i wgl na wszystko.

___

Divine i Dashek - co taki lans na Twiley socks ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zniszczyli zwiastun do 1 i 2 sezonu. Dali jakieś dziecięce głosiki i myśleli, że dzieci na to polecą.

Gdy pilnuję siostry i ogląda minimini zawsze na takich reklamach są takie głosiki. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pilnuję siostry i ogląda minimini zawsze na takich reklamach są takie głosiki. ;)

 

Gdy słysze te głosiki to chcę rozwalić kinsekop

Buahahahahahahhaha, dobra głosy jakoś jeszcze przeżyję, ale te dialogi? "Jak zrobić by było nas więcej?"?! Oni wiedzą o czym w ogóle jest bajka?

Po tym zwiastunie mam napady śmiechu xD.

To nie jest śmieszne, tylko chore. Jak oni już zwiastun potrafią s****dolić to aż strach pomyśleć jak wyjdą dialogi (o piosenkach nie wspominając) , ale liczą na oszczędność i zysk z reklam więc mnie to nie dziwi wcale a wcale :lol:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zobaczyłam ten zwiastun....te głosy...to śmiałam się a gdy usłyszałam głos AJ.....popłakałam się,spadłam ze stołka i rolowałam się na ziemi i prawie dostałam padaczki ze śmiechu ( Czytoholiczka była świadkiem ) chciałam to wrzucić pierwsza ale jak już jest to po co :P I jeszcze te bezsensowne dialogi -_-"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...