Skocz do zawartości

Dubbing pl do sezonu trzeciego


Rebon Alchemist

Recommended Posts

Wy się cieszcie że nie przetłumaczyli reklamy z piosenką Equestria Girls,to by dopiero było siano..wyobraźcie sobie : głupawy przesłodzony tekst i Pinkowa śpiewająca głosem Jarosława Boberka.  :crazytwi:  :crazytwi:  :crazytwi:

Hahhahaahhahahahhahaha xD.

Tydzień, dzięki zwiastunowi aż tak mnie nie ciągnie do dubbingu, wiec pewnie szybko zleci ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie "zepsują" piosenki Babs Seed, piosenki Celestii, Raise this Barn.. no ogółem to wszystkich piosenek niech lepiej nie psują xD



Geniusze z MiniMini+ znowu poszaleli, kolejny raz wypuścili kijowe promo z dwoma aktorami grającymi każdą postać. Tym razem Jarosław Boberek podłożył głos pod Applejack.

 

http://youtu.be/Nn4-9xEFgyM

Jak ja nienawidzę tych zwiastunów z dwoma osobami podkładającymi głos -,-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że ludzie z MM+ mają w głębokim poważaniu serial i dzieci, które go oglądają?

 

Nie, po prostu traktują go jak wszystkie swoje seriale, nic specjalnego.

 

 Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dzieciaki nie zauważą tak drastycznych zmian w głosach głównych postaci...

Większość dzieciaków, która to ogląda jest na tyle mała, że ich to nie obchodzi.Niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jutro.... Wytrzymaliśmy miesiąc, nawet mi szybko zleciał, mam nadzieję że kolejny minie równie szybko, w sumie 2 tygodnie oglądania polskiego dubbingu i 2 tygodnie czekania na EQG, później ta straszna przerwa do 4 sezonu...

Jak popsują pierwszą piosenkę jaka będzie to rzucam laptop przez okno i nie oglądam dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka mówi że dzisiaj, mam nadzieje że się nie myli ale jeszcze dokładnie nie wiem w końcu jeszcze cała godzina a ja nagrywam wszystkie odcinki jak by co 20.05.2013 o 19.55 na mini mini może akurat będzie polski dubbing chociaż częściej i tak oglądam sobie odcinki mlp na necie.

:pbpt::pbat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już konkurs z nagrodami związanymi z 3 sezonem, więc i dubbing się pewnie zbliża ;D.

http://www.miniminiplus.pl/minisite/mylittlepony/konkurs/udekoruj-palac/

Według mnie najpierw powinni dać 3 sezon niż zabawki na pewno dzisiaj musi już być 3 sezon bo ja normalnie zgłupieje. W końcu jak najpierw zaczną sprzedawać zabawki przed załóżmy 1 sezonem to niky nie będzie wiedział o co chodzi a jak pierwszy będzie załózmy 1 sezon niż zabawki wszyscy zrozumieją o co chodzi. :aj2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jesteśmy po pierwszym odcinku.

Na plus:

- Głosy mane 6 były dobre

The Failure Song miał dobry tekst i został dobrze zaśpiewany

- Głosy kryształowych kucyków

Na minus:

- KADENS!

- Głosy Shining Armora (czytał z kartki bez żadnych uczuć) i Kadens Cadence (po prostu słaby)

- nie podobał mi się tekst Crystal Fair Song, mane 6 jednak całkiem dobrze ją zaśpiewały

- parę kwestii mi się nie podobało

EDIT: Zauważyłem błąd podczas piosenki The Failure Song. Podczas gdy Twilight podaje pierwiastek z 546 mówi 23,36642 więc gubi jeszcze 5 liczb. Powinna powiedzieć 23.3664289109.

OGÓLNA OCENA 5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...