Skocz do zawartości

Diablo III - Will Come


Kuba Dmode Coke

Recommended Posts

Dołączona grafika

W końcu Blizzard ogłosił że Diablo III ma wyjść na przełomie Marca - Kwietnia - Maja 2012.
No ale co ja tu mam więcej gadać.
Piszcie jak najwięcej o kolejnej epickiej grze :).
Ja raczej będę grał OP Monkiem lub Demon Hunterem, jakoś to mi przypadło do gustu.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=kDb_h3Pm25g&feature=player_embedded

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurr durr tluke moby przez kilka miesiecy, zeby potem grac PvP ktorego poziom skomplikowania jest nizszy niz chocby WoWa na 20 levelu w Vanilli, albo dalej tluc moby na wyzszym poziomie trudnosci, gdzie zmienia sie tylko ich ilosc, hp i dmg.

Nigdy nie trawilem Diablo. Przeszedlem raz dwojke i starczylo mi na cala wiecznosc.

+1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A ja mam takie pytanko co do Diablo... to prawda, że będzie jakiś tam poziom z przerobionymi kucami MLP:FiM? Wszędzie o tym pisze jest napisane, choć kiedyś coś czytałem, że to nieprawda :P

To byl tylko zart, chociaz gdyby sie okazalo ze to prawda, to moze i bym sie przelamal i pogral w ta gre.

Chociaz ja dalej nie rozumiem, co jest takiego dobrego w Diablo, i nikt nie chce mi wyjasnic :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.diablowiki.net/Secret_level

Hmm, jednak to co czytałem o żarcie, to było na temat koszulki MLP w Blizzard Store, więc jeszcze nie wiadomo co z tymi kucami, bo ani widu, ani słychu.

BTW.

Unique_TentacleHorse_A Midnight Sparkle

TentacleHorse_B_Unique Nightmarity

Unique_TentacleHorse_A Nightmare is Magic

Unique_TentacleHorse_B Generosity in Death

Znajome nazwy? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.diablowiki.net/Secret_level

Hmm, jednak to co czytałem o żarcie, to było na temat koszulki MLP w Blizzard Store, więc jeszcze nie wiadomo co z tymi kucami, bo ani widu, ani słychu.

BTW.

Znajome nazwy? :D

stary temat gdzie o tym pisałem

http://mlppolska.pl/showthread.php?tid=193

mam nadzieję że to będzie prawda xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Grałem już w OpenBete każdą klasą i może trochę opisze jakie wrażenia.

Grafika jest bardzo dobra pomimo tego grałem na minimalnych wymaganiach, gdyż moja karta graficzna jest z deka zepsuta.

Bardzo dobre i ciekawe efekty.

Niezapowiedziane sytuacje takie jak...

Jesteśmy w jaskini i np. zawaliła nam się ściana, mamy kilka minut na znalezienie wyjścia inaczej zginiemy.

Teraz trochę o klasach.

Mnich ( Forever <3 ) :

Mnich jest postacią która będzie mogła szybko zabijać grupki mobów i zarówno 1 target.

Posiada on wiele umiejętności które z czasem zadają coraz większe i lepsze obrażenia.

Np. Pierwszy cios zada jednemu targetowi, następny dwom a kolejny trzem, dodatkowo odpychając przeciwników.

Ponadto mnich będzie mógł leczyć siebie jak i zarówno kolegów obok.

Ocena klasy 5/5

Barbarzyńca :

Będzie się opierał na AA (Autoattack-ach) przynajmiej tak to zauważyłem w becie.

Posiada dużą ilość stunów i "pulla" (przyciąga target do siebie i na chwile unieruchamia).

Moim zdaniem będzie bardzo dobrą postacią do PvP.

Podczas walki z Wizardem lub Demon Hunterem który będzie atakował go z zasięgu, barbarzyńca będzie mógł doskoczyć do niego.

Ocena klasy 5/5

Demon Hunter :

Postać dosyć dynamiczna, będzie mógł się posługiwać łukiem, kuszą lub dwoma mniejszymi kuszami.

Moim zdaniem będzie potrzebował dużą ilość Attack Speedu żeby zrobić duży DPS.(Damage per second)

Posiada stealth-a (niewidzialność) na krótki czas oraz pułapki które będą bardzo pomocne w PvP.

Jeżeli duża ilość mobów podejdzie a my nie mamy "Dyscypline" żeby zrobić backflipa może do się dla nas skończyć źle.

Ocena klasy 4/5

Wizard :

Tzw. Mag, Posiada głownie ataki dystansowe i coś podobnego do "Frost Nova" z World of Warcraft, tyle że nie będzie tylko unieruchamiać ale i stunować.

Posiada wiele ciekawych umiejętności do niszczenia małych grupek mobów.

Z jednym targetem (bossem) może wypaść troche gorzej tak samo jak w wypadku Demon Huntera.

Ocena klasy 3.5/5

Witch Doctor :

Taki Szaman, przypomina mi Yoricka z LoLa :P

Będzie posiadał jakieś psy ._. które będą mu pomagały w walce, ponadto będzie rzucał klątwy żeby osłabić przeciwników i ich obrażenia.

Będzie to jedyna postać która używa many.

Do atakowania będzie używał albo sztyletów lub jakichś laleczek woodu ( tak mi się zdaje xd)

Ocena klasy 4/5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przywoływaczy derppetów mam uraz po TQ. Nie wiem czym grać, od 15 ruszam z kumplem z krucjatą. Na pewno nie WD. Wizard...raczej nie. DH - tu lepiej. Tym tylko grałem w betę, ale umka "zmień kuszę w pepeszke" była obiecująca. Barbarzyniec - to zbyt proste. Chociaż czemu nie, ale chyba nie pierwszym razem. Mnich - może. Nie widziałem, ale to jakiś monk od żółtków jest. DH, Barbarzyńca/Mnich, Wizard, WD. Tak planuję, co wyjdzie, nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W betę niestety nie dałem rady zagrać, ale jako fan całej serii (w Diablo 2 grałem mając 6 lat na swoim pierwszym kompie :x , a później cudem znalazłem jedynkę) czekam na 15 maja z niecierpliwością. Specjalnie zrazygnowałem z Sonisphere Festival, żeby mieć pieniądze na ten (mam nadzieję) wspaniały tytuł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo for ever! ;) Bety oczywiście przy moim szczęściu nie dostałem, ale Open Beta tylko mnie upewniła, że gra będzie genialna. Już czekam by zrobić postać Barba i uratować świat po raz n-ty :) Jakby ktoś chciał w co-opie pograć.. to czemu nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...