Skocz do zawartości

Informacje działowe


SystemShy

Recommended Posts

Heja!

Oto i temat organizacyjny działu Wonderbolts.

Wypatrujcie w nim wszelkich ogłoszeń i informacji na temat pracy działu jak i samymi członkami zespołu.

Oto i pierwsze ogłoszenie:

Witamy Was serdecznie w dziale, mamy nadzieję, że miło spędzimu tu czas razem!m.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie!
W biegu pomyliliśmy stopnie wojskowe.

To Spitfire jest Kapitanem, a Soarin Porucznikiem.

Błąd wynika z tego, że z rozpędu przełożyliśmy amerykańskie stopnie wojskowe na polskie. W związku z tym, przeprowadziliśmy szybką korektę w tematach..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam! Jako nowy avatar Soarina mam zaszczyt powitać was w dziale Wonderbolts. W związku z tym przygotowaliśmy razem z Aretrą Dashu( nowy avatar Spitfire) szereg różnych aktywności, zabaw itp. Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie z nami bawić. kilka tematów usuniemy, kilka dodamy więc bilans wyjdzie na zero. Wszelkie uwagi, skargi, pomysły i zażalenia prosimy kierować na PW. Także pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy. Enjoy!

Edytowano przez Sosna564
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja, jako nowy avatar Spitfire, chciałabym ogłosić wiele newsów w dziale. Nowe odpowiedzi od Spitfire i Soarina! Ruszyły zapisy do II Sesji RPG, Akademi Wonderbolts! Właśnie na to czekaliście! Jak również rozpostarły skrzydła, nowe, pierwsze w historii tego forum... DERBY! Obowiązkowo zapoznaj się z nowym regulaminem działu, a teraz najważniejsza rzecz. BAWCIE SIĘ DOBRZE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...


spitfireb_nepwqqq.png

Witajcie Przyjaciele!

Właśnie chcielibyśmy wam przedstawić Award, za aktywność w dziale.

DAM! DAM! DAM!

A o to on..



"Order Wonderbolts"

wonderbolts_logo_by_au_spitfire_d4xee7v_

Za co można otrzymać to caceńko?

1. Za aktywność w zabawach i dyskusjach.
a). Aktywność w Akademii, oraz w Derbach.
b). Odpowiadanie w quizach.
c). Zadawanie ciekawych pytań
d). Udzielanie się w innych tematach.
2. Wymyślanie ciekawych zabaw/dyskusji.
3. Współpraca z Avatarami(na temat działu, oczywiście).


Zapraszamy do częstego udzielania się w dziale!

Chciałam jeszcze dodać na koniec, że to od was częściowo zależy, czy ten dział będzie cieszyć się popularnością, czy też będzie gnić w archiwum :)

 

Jesteśmy Avatarami WB, tak właściwie to nawet nie wiemy, że sposób w jaki prowadzimy dział, wam się podoba. Oceniajcie nas w temacie "Ocena pracy avatarów" Jak i dzielcie się swoimi pomysłami co do działu na "Dywaniku u Kapitan". Czekamy na was!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witajcie fani Wonderbolts :D od wczoraj czyli 4 grudnia Dział przestał być częścią działu Rainbow Dash, a zaczął funkcjonować jako całkowicie niezależny dział.

Dzięki temu dział ma lepszą widoczność, a także mam nadzieję, że przyciągnie większą liczbę osób, które interesują się Wonderbolts. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Potrzebuję przerwy,odpoczynku nie tylko od działu i forum ale od internetu ogólnie... tak to dobry wstęp do tego co chcę napisać... ostatnio miałem ciężkie przejścia. Kilka sytuacji, które rozegrały się w moim życiu doprowadziło mnie do frustracji tak wielkiej, że dziś dałem temu upust.... nie, to brzmi raczej nieciekawie, jednakże mam świadomość tego, że moje dzisiejsze zachowanie wynika ze zwykłego zdenerwowania na cały świat i po prostu chciałem jakoś odreagować...nie, to również nie brzmi dobrze w każdym bądź razie chciałem przeprosić wszystkich tych, którym moje zachowanie sprawiło przykrość w jakikolwiek sposób. Nie chciałbym, by taka sytuacja powtórzyła się z mojej strony. Wiem, że ostatnio zachowywałem się jak zwykły gimbus, który nie potrafi dostosować się do zmiennej sytuacji.... tak to brzmi już odrobinkę lepiej... wiem również, że nic nie usprawiedliwia mojego zachowania, nawet to, że byłem po prostu mocno zdenerwowany... nigdy nie chciałem, by ktoś poczuł się obrażony moim zachowaniem, jednak wyszło jak wyszło... dostałem warna wiem, że sam na niego zapracowałem...nie, nie jestem szczęśliwy z tego powodu i nigdy nie będę... zawsze będzie dręczyło mnie sumienie przez moje zachowania, z którego nie jestem dumny... nikt nie powinien być... jednakże między innymi dlatego potrzebuję przerwy, zdaję sobie sprawę, że może ta wiadomość być odebrana jako zwykłe użalanie się nad sobą, jednakże wnoszę o wybaczenie mi dzisiejszego, niewłaściwego i nagannego zachowania... to nie jest jednocześnie prośba o cofnięcie warna... nic z tych rzeczy. Po prostu mam potrzebę prosić o wybaczenie wszystkich tych, których moje zachowanie dotknęło w jakikolwiek sposób. tym sposobem przechodząc już do meritum moich wypocin ogłaszam co następuje : przez cały przyszły miesiąc licząc od dnia dzisiejszego nie będę wchodził na forum w ogóle. Przez ten czas Aretra zajmie się w całości działem WB. Bywajcie i powodzenia! ~ Sosna

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie!

 

pondering_spitfire_by_tattooclown-d62er0

 

W naszym skromnym dziale, zawitał kolejny event Akademicki! W akademii, zbliża się rok ciężkiej pracy, a mianowicie nowa era. Szukamy tylko najzdolniejszych i najwybitniejszych pegazów, które są przygotowane na ciężką pracę, porażki oraz zwycięstwa. Jeśli uważasz, że się nadajesz i jesteś w stanie napisać kawał porządnego podania, nie czekaj, lecz stań na wysokości zadania i zaskocz nas nieprzeciętnością! 

 

W związku z tym, że akademia pełną parą ruszyła z zapisami do sesji III, do naszego działu na jakiś czas, postanowiła przybyć nasza turkusowa i NIECO arogancka koleżanka. Jest trochę zniecierpliwiona i bardzo zależy jej na wysoko jakościowych i wartych jej pytań. Nasz próżna lotniczka, wciąż dumnie czeka, aż więcej osób odważy zapytać o to i owo.

 

Przypominamy, że 14 stycznia dobiega koniec konkursu plastycznego, o tematyce świątecznej! Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się wziąć udział, albo wchodzisz tu pierwszy raz, to dalej zachęcamy Cię do wzięcia udziału! Nie trzeba mieć Bóg wie jakiego talentu, by wziąć udział. Każda praca zostanie doceniona i wzięta pod uwagę. 

Zapraszamy do dyskusji eventowej, której temat brzmi "Codzienność w Akademii Wonderbolts", oraz powstała całkiem nowa zabawa, w której możecie pochwalić się swoją kreatywnością i oryginalność. A mianowicie "Wymyśl Samolot"!

 

Za znaczącą aktywność w evencie(aktywność w rzeczach, wyżej wymienionych), można zdobyć to cacko: 

 

56-AwardImgMaster-1376420438.png

 

To chyba tyle, co do eventu. Przypominamy, że jest również pewna nagroda, która tylko czeka by ozdobić czyjś profil! A mianowicie..

 

45-AwardImgMaster-1374956642.png

 

Przypomnę, jak można zdobyć to cudeńko.

- Stała aktywność w dziale - jednakże, chodzi mi tu o posty wysokiej jakości, a nie jednozdaniowe..

a). Udzielanie się w zabawach/konkursach/dyskusjach

b). Zakładanie nowych, ciekawych zabaw, na które byśmy nie wpadli.

c). Zadawanie ciekawych pytań w zapytajkach stałych, a nawet i eventowych. 

- Duża współpraca z avatarami działu.

 

Powinniście spełniać to chociaż w połowie, by ową nagrodę otrzymać. Chyba, że ktoś zaskoczy nas nieprzeciętnością czy obdarzy wielką współpracą, w takim wypadku, nie jest potrzebne spełnianie reszty punktów. 

 

Pozdrawiamy i życzymy Wam powodzenia! Liczymy na waszą aktywność!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

URLOP! 31.01.2014

 

Chyba wiadomo o co chodzi.. W prywatnym życiu doszło wiele nowych obowiązków, co tłumaczy tymczasowy brak czasu. Z tego też powodu, całą opiekę nad działem poświęcam Sośnie. Nie wiem na ile, ale wiem, że na długo, może i nawet na kilka miesięcy. Postaram się co jakiś czas coś tam zrobić, ale nie obiecuję. 

 

Pozdrawiam, Aretra. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich. Z powodu dość nieoczekiwanego zdarzenia, jakiem jest rezygnacja Aretry ze stanowiska Avatara Spitfire ogłaszam nabór na to stanowisko. Podania należy kierować zarówno do mnie, jak i Wielkiego Avatara Luny- Arjena. W związku z rekrutacją na stanowisko Avatara likwiduję tym samym rekrutację na stanowisko pomocnika WB. Jeżeli osoby zainteresowane stanowiskiem pomocnika zainteresowane są również stanowiskiem avatara i oficjalnego opiekuna działu w takim razie zapraszam do składania podań. Wymagania na to stanowisko są znacznie ostrzejsze niż na stanowisko pomocnika, choć mają kilka punktów wspólnych, takich jak ogólna chęć zrobienia czegoś dla dobra działu czy ogólna ciekawość świata. Odnośnie ostrzeżeń to dobrze było by, gdyby osoba ubiegająca się o to stanowisko nie miała po pierwsze zakazu wstępu do ekipy, po drugie mniej niż 9 punktów ostrzeżeń, ponieważ głupio byłoby gdyby osoba ta dostała bana zaraz po wstąpieniu do ekipy, a przypominam, że Ekipa forum ma zwiększoną o bonus ekipowy liczbę punktów ostrzeżeń. Mile widziane byłyby również konkretne propozycje co do dyskusji, zabaw, zmian w dziale itp. Pamiętajcie zarazem, że bycie opiekunem działu to zarówno spore wyróżnienie, jak i obowiązki wynikające z prowadzenia działu. Przechodząc do meritum mojej wypowiedzi to

Wymagania względem nowego avatara Spitfire:

  • Nowy Avatar będzie musiał ogarnąć zapytajkę Spitfire, ale w sumie nie ma dużo tych pytań... jednak zawsze coś jest.
  • Kreatywność też jest miło widziana, w końcu na czymś trzeba oprzeć działania w dziale :P
  • Po za tym nowy avatar Spitfire musi sprostać moim wewnętrznym, wyśrubowanym oczekiwaniom, w końcu Spitfire to moja ulubiona postać, a na poczynania nowego jej avatara będę patrzał uważnie i wnikliwie.
Podanie, które należy złożyć:
  • Jego forma jest dowolna, ma przede wszystkim przekonać mnie, że osoba je składająca jest odpowiednim kandydatem na stanowisko, które będzie piastować.
  • W dobrym guście byłoby napisanie więcej niż jednego zdania
​W takim razie to tyle. Zachęcam do wzięcia udziału i powodzenia. Dziękuję i pozdrawiam Sosna oficjalny avatar Soarina.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Nie sądzę

Witajcie. Jako nowa Avatarka Spitfire pozdrawiam was serdecznie i informuję o nadchodzących zmianach, które razem z Sosną będziemy wprowadzać. Dział zostanie trochę odświerzony zaczynając od tych mniejszych rzeczy po te większe. Mam nadzieję, że współpraca wyjdzie dobrze i miło nam będzie prowadzić razem Akademię Wonderbolts. To na tyle.

samolotOK.png

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Nie sądzę

spitfire+1.png

Miało być trochę nowości i proszę bardzo. Czas wymienić kilka z nich. Zapraszamy do wymienienia się ulubionymi sportami w tym temacie, do trzech dyskusji 1 2 3 i nowej zabawy. Możecie także zazwyczaj bez konsekwencji wytknąć nam nasze błędy i stwierdzić, co robimy dobrze, a co źle. Zapraszamy wszystkich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Nie sądzę

Witam ponownie! Najpewniej nie za wiele osób pamięta o pewnej zapomnianej nagrodzie działowej...

45-AwardImgMaster-1374956642.png

No właśnie. Nagroda za aktywność w dziale, której - jak się okazuje, nikt poza avatarem nie dostał. Postanowiona została zmiana tego. Czyli, zamiana tej zakurzonej nagrody na odznaczenie przechodnie. Mówiąc konkretniej bez względu na aktywność w dziale, pod koniec każdego miesiąca będzie ogłaszane, kto ją dostanie. Teraz co prawda mamy środek miesiąca, jednak pozwolę sobie zacząć właśnie od teraz. Za ostatni czas odznaczenie otrzymuje...

Spring Apricot

Udzieliła się ostatnio choć trochę i postanowiła podjąć się czegoś związanego z drugim ogłoszeniem. A mianowicie - postanowiła poprowadzić kolejną część Quizu Wonderbolts, który wystartuje w niedługim czasie. To tyle, gratuluję i do zobaczenia pod koniec maja lub prędzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

Z tego co mówi mi kalendarz to już końcówka maja. Niby prędko, ale nic nie poradzę. Aktywność w dziale jest dość mocno wyrównania, co na pewno jest dużym utrudnieniem w wyborze. W końcu jednak postanowione zostało, że przez miesiąc czerwiec nosić order za aktywność będzie

Timber Dębowa Tarcza

Ładny nick... ale to już swoją drogą...

Tym samym ogłaszam iż znana jest już liczba części w derbach, jeśli zaraz się nie rozlecą - 12. Nie za długo i nie za krótko. Nadal zachęcam do wzięcia udziału zarówno w nich, jak i w sesji.

A także do udziału w najnowszym konkursie artystycznym z okazji Dnia Dziecka. Pozdrawiam, Elf.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu ogłoszeń drobnych... jakby ktoś był zainteresowany to ani jutro, ani w niedzielę mnie nie będzie, więc wszelkie sprawy dotyczące działu proszę przez te dwa dni kierować do elfki. Natomiast wszelkie sprawy prywatne proszę kierować na pw i na gg odbiorę, jak przyjadę. Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Nie sądzę

Krótkie ogłoszenie. Koniec czerwca, a odznaczenie otrzymuje - tym razem za mnóstwo nowych artów do działu -
BRONIESIPEGASIS
Dziękujemy za arty, ciesz się miesięczną nagrodą.
I ogłoszenie mniejsze: od 5 do 11 lipca będę na forum rzadziej lub wcale. Stawiałabym na tą pierwszą wersję.

Edytowano przez Elfka z Amanu
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Nie sądzę

Witam ponownie. Czas na odrobinę spóźnione ogłoszenie, kto order nosić będzie w sierpniu. Ze względu na małą aktywność nagroda najzwyczajniej wpada ponownie w ręce osoby pomagającej przy naszym quizie, czyli
Spring Apricot
Drugie ogłoszenie: w dziale powstała ankieta, dająca wam szanse na wyrażenie własnej opinii i pomoc awatarom. Żeby zadecydować o pierwszej sprawie potrzebujemy głosów! Zapraszamy http://mlppolska.pl/watek/10781-ty-te%C5%BC-decydujesz-o-losach-akademii-ankieta/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ogłoszeń drobnych Order Wonderbolts, tym razem trwały, nie miesięczny otrzymała Aretra, czyli były avatar Spitfire. Jest to swojego rodzaju wyróżnienie, które zdecydowałem się przyznać za pracę włożoną w ten dział oraz znoszenie mnie jako współavatara. Zdecydowałem się na ten krok dopiero teraz, z powodu tego, że wcześniej Aretra była dość sporą ilość czasu nieobecna, ale skoro zdecydowała się wrócić na forum, ja zdecydowałem się ją odznaczyć. Jednocześnie zaznaczam, iż zasada, że odznaka za aktywność dalej przyznawana jest na okres jednego miesiąca.

Też Cię znoszę jako współavatara, dawaj nagrodę :v ~Elfiasty Elf

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

Mamy nową działową nagrodę, którą zdobyć można między innymi przez udział w odpowiednich [czyt. specjalnych] eventach lub wygraną w [jeśli ponownie zaistnieją] derbach.


125-AwardImgMaster-1408298662.png

W związku z tym zachęcam do udziału w nowym [może specjalnym, to tylko ja wiem] evencie: http://mlppolska.pl/watek/10942-event-%C5%9Bwi%C4%99to-lotnictwa/, a także do udzielania się w nowym temacie: http://mlppolska.pl/watek/10940-spitfire-krytykuje-akrobacje-waszych-oc/ i starej ankiecie: http://mlppolska.pl/watek/10781-ty-te%C5%BC-decydujesz-o-losach-akademii-ankieta/.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam z dniem dzisiejszym tj. 14 września przestają funkcjonować w dziale poddziały o sesjach RPG i Derbach. Powodem tej decyzji jest wątłe zainteresowanie tymi poddziałami. Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ok, w dniu dzisiejszym nadam ostatnie ogłoszenie w tym dziale jako jego opiekun. Piszę to ogłoszenie ponieważ nie mam już ani tyle chęci do prowadzenia go, ani czasu, ani pomysłów na to jak go wskrzesić, ożywić czy nadać mu nowe tchnienie. Dlatego z dniem dzisiejszym rezygnuję ze stanowiska Avatara Soarina. Nie wiem, czy kogoś moje odejście zasmuci, rozweseli czy coś w każdym bądź razie chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy aktywnie udzielali się w tym dziale. Pragnąłbym podziękować również Elfce, oraz Aretrze za to, że przez czas, przez który byłem avatarem wspólnie rządziliśmy tym działem i przez pewien czas ten dział faktycznie żył. Nie do końca jestem pewien, czemu nie udało się tego działu wskrzesić na dłuższą metę, ani co wam użytkownicy się w nim nie podobało, jednakże jestem zadowolony z tego, iż moje działania wniosły coś w życie forum. To co wymyśliłem sam, lub wspólnie z Aretrą i Elfką niejednokrotnie wprawiało mnie w krótki stan zadowolenia. Ale przechodząc do meritum mojej wypowiedzi... Dziękuję i pozdrawiam po raz ostatni... Sosna

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...