Skocz do zawartości

Informacje działowe


SystemShy

Recommended Posts

Gość Nie sądzę
No hej. Tak, to także najpewniej moje ostatnie ogłoszenie w tym dziale. Rezygnuję z pełnienia funkcji avatara Spitfire. Całkiem miło się z Sosną pracowało, ale dział jednak, z niewiadomych przyczyn *ekhe ekhe*to wszystko przez userów bądź Sosnę, co złego to nie ja *ekhe ekhe* nie ożył. Ja już zwyczajnie nie mam ochoty na wymyślanie nowych pomysłów w nim i pewnie spróbuję w innym. To tyle, krótko i na temat. Niech Tolkien będzie z wami na wieki~!
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć!

Jak wiecie, zostałam nową avatarką Spitfire.

Chciałabym zacząć swój staż jak najbardziej pozytywnie, a więc na początek proponuje wam event z okazji Haloween.

Klik, klik i klik!

Aktualnie odnawiam, usuwam i dodaje tematy, i mam nadzieję że wyjdzie wam to na dobre.

Wszelakie sugestie możecie zgłaszać na Dywaniku u Kapitan.

Pragnę też powiadomić, że wkrótce pojawią się ankiety cd. mojego pomysłu związanego z zapytajkami.

Dziękuję za uwagę,

Timber Sprawiedliwa

Edytowano przez Timber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was ważne ogłoszenie!

Od dziś możecie wybierać Akademię Wonderbolts za pomocą nowej ankiety.

Ankieta składa się z czterech pytań dotyczących zmian w dziale.

Jako że chciałabym wiedzieć, co dodać a co zmienić w moim prowadzeniu działu, proszę każdego z was o wyrażenie swojej opinii.

Dziękuję serdecznie za wszelką pomoc,

Timber

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani!

Chciałam was powiadomić, że czeka mnie wyjazd do szpitala. Wyjeżdżam dziś jutro, a wracam dopiero w piątek. Mam nadzieje że sobie poradzicie.

Pozdrawiam,

Timber

Ps. Kolorek mi szwankuje, jak będę na komputerze to poprawie.

Edytowano przez Timber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ważne ogłoszenie!

Ostatecznie udało mi się odnowić Punktację Działową i inne ważne sprawy, jak i zdecydowałam jakie osoby dostaną nagrodę za aktywność działową (miesięczną). Jest to jeden użytkownik -

Shine Star

Pragnę też powiadomić, że za zasługi dla działu, wieczną nagrodę dostaje użytkowniczka

Spring Apricot

Pragnę również powiadomić, że Pomocnikami Wonderbolts są aktualnie trzy osoby, w tym jedna na stażu próbnym. 

Soarin - Kacpi01_PL

Fleetfoot - Cassidy/Black Fox

Misty Fly (próbny) - SimkaKarma

 

Na czas mojego wyjazdu przejmują oni kontrolę nad działem, a nie będzie mnie w dniach 2014-12-04 - 2014-12-10/11. W tym czasie Kacpi i Cassidy mają przywileje odpowiadania w Akademii Wonderbolts, jak i udzielania się w tym wątku z ogłoszeniami. SimkaKarma w tym czasie może tworzyć zabawy i zapytajki, ewentualnie wypowiedzieć się parę razy w ogłoszeniach.

 

Te osoby nie mają uprawnień moderatora, więc nie wpiszą was na listę ani nie dadzą nagród.

 

Dziękuję serdecznie,
Timber

 

Edytowano przez Timber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Zapominam tutaj pisać, a powinnam ~
Mam dla was garść ważnych i pożytecznych informacji.
Na dobry początek, chciałabym żebyście przywitali nowego avatara Soarina i pożegnali Cassidy która zrezygnowała z posady Pomocnika. Dziękuję jej za miłą współpracę, za którą odznaczona zostaje Orderem Wonderbolts

Po długim namyśle...

Mamy nowego avatara, użytkownika Kacpiego01_PL, który już wcześniej był Opiekunem Soarina, teraz zyskał jedynie kolor i funkcje dostępne tylko dla moderacji. Powitajcie go ciepło!

Laureatką Orderu tego miesiąca...

Znów zostaje użytkowniczka Shine Star. 

Mam też smutną wiadomość...

Sylwestrowy event odwołany. Każdy z uczestników zostanie nagrodzony odznaką i 1pkt w konkursie świątecznym. Przepraszam jeszcze raz.

Posada pomocnika zostaje zlikwidowana. Dziękuję SimceKarmie że chociaż trochę się potrzymała.
 

Nasza jest furia, przyjaciele!
Timber

Edytowano przez Timber Wspaniała
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Tak więc awansowałem z pomocnika na avatara Soarin'a... wow. Więc witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że we współpracy z Timber uda nam się zapewnić wam wszystkim masę zabawy. Nie wiem co jeszcze mógłbym powiedzieć. Wszystko wyjdzie w praniu. Dajcie nam szansę, a myślę, że się nie zawiedziecie, a zwłaszcza mi, bo się uczę być moderatorem
;)
Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie. Mam kilka informacji.

Po pierwsze. Ruszyła II edycja Derb Wonderbolts w których do zdobycia jest nagroda specjalna Wonderbolts: 125-AwardImgMaster-1408298662.png. Więcej szczegółów w temacie z , a zabawa odbywa się . Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału.

Po drugie. Zacząłem prowadzić , więc zachęcam do lektury. Postaram się pisać nowe rzeczy regularnie przynajmniej raz na miesiąc. Spodoba wam się i będziecie chcieli częściej? Dajcie mi znać ;)

Po trzecie. W dziale pojawiły się nowe tematy. Dwie nowe dyskusje o i o a także dwie Soarin'owe zabawy, jedna o , druga o .

Mam nadzieję, że wśród tych nowości każdy znajdzie coś dla siebie. Spróbujcie także: powiedzieć coś o , stworzyć , ocenić , popytać o coś http://mlppolska.pl/watek/11516-tutaj-mo%C5%BCecie-pyta%C4%87-soarina/, http://mlppolska.pl/watek/12023-zapytaj-fleetfoot/ i http://mlppolska.pl/watek/11671-zapytaj-spitfire-v2/, a także spróbować swoich sił w pozostałych tematach w dziale Wonderbolts.

 

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia

Kacpi01_PL

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...