Skocz do zawartości

Dywanik u Kapitan, czyli Wasze sugestie!


SystemShy

Recommended Posts

Baczność Rekruci! Nadciąga Kapitan Spitfire i Porucznik Soarin!

Jeśli ktokolwiek ma jakieś sugestie oraz pytania do Kadry Oficerskiej, niech pisze je tutaj!
Propozycje zostaną rozpatrzone i przedyskutowane.
A ewentualnie będzie można zarobić kilka okrążeń i dodatkowych ćwiczeń...


Tak dla rozprostowania skrzydeł i wywiania sobie głupich pomysłów z głowy!.

 

Jako że to mój pierwszy staż w Akademii, chciałabym byście wypominali mi błędy, tym bardziej, że nie ma avatara Soarina.

~Timber Sprawiedliwa

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie możesz. Jakość Twoich postów pozostawia wiele do życzenia. Poza tym, avatarami postaci jesteśmy System i ja, dział Wonderbolts będzie się opierał głównie na tej dwójce przedstawicieli. Reszta będzie postaciami epizodycznymi przewijającymi się podczas sesji.

Być może za jakiś czas zaproponujemy komuś współpracę i obsadzimy resztę Wonderbolts w dziale Zapytaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział funkcjonuje sprawnie, choć boję się, że z braku popularności może w przyszłości ograniczyć się wyłącznie do zapytajek... A to by było nie do przyjęcia. Być może warto dodać jeszcze jakieś zabawy, bo te które na razie są w ofercie nie są zbyt oblegane... Potrzeba by jeszcze czegoś, co skłoniłyby szerszą rzeszę użytkowników do zaglądania do działu, jak choćby popularne "dopasowywanie" użytkowników do sportów/kamieni/funkcji/czegokolwiek. W tym wątku wymagałoby to jednak nieco szaleńczej kreatywności, bo ciężko znaleźć odpowiednią konkurencję... Choć można wyjść z założenia, że najważniejsza jest prędkość. W ten sposób dostalibyśmy pytanie wyjściowe "który użytkownik byłby najszybszy na...". Dalej już tylko ograniczenia wyobraźni. Kto byłby najszybszy w biegu na płotki, maratonie na 40 kilometrów, sprincie na 100 metrów, biegu przełajowym itd itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie, EverTree. Mamy w zanadrzu jeszcze kilka zabaw, niedługo je uruchomimy. Zwłaszcza jedną dość obszerną (nawet ma swój osobny poddział, Derby Wonderbolts).

Aczkolwiek Twoja propozycja jest interesująca! Rozważymy ją!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby są opracowywane od dłuższego czasu. Początkowo dział nie miał być widoczny od razu. Niestety, stało się jak się stało. I nie, Derby Wonderbolts nie będą mieć powiązania z Akademią. To coś zupełnie innego i uczestnicy Akademii nie będą się tam ścigać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby są opracowywane od dłuższego czasu. Początkowo dział nie miał być widoczny od razu. Niestety, stało się jak się stało. I nie, Derby Wonderbolts nie będą mieć powiązania z Akademią. To coś zupełnie innego i uczestnicy Akademii nie będą się tam ścigać.

Myślę, że to by był dobry pomysł stworzenie awatarów reszty członków(Misty fly, Rapidfire, Fleetfoot itd.) Byłoby bardziej ciekawiej, bo Spitfire i Soarin to przecież nie jedyni członkowie, może bardziej znani. Ale możemy przecież dać charakter nie znanym nam dotąd członkom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Myślę, że to by był dobry pomysł stworzenie awatarów reszty członków(Misty fly, Rapidfire, Fleetfoot itd.) Byłoby bardziej ciekawiej, bo Spitfire i Soarin to przecież nie jedyni członkowie, może bardziej znan. Ale możemy przecież dać charakter nie znanym nam dotąd członkom.

Resztą Wonderbolts to niedługo będzie ktoś z nas więc chyba nie widze takiej potrzeby :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Zauważyłam że daliście nową nagrodę za aktywnośc w dziale Wonderbolts, ale ja sugeruję żeby nadac jej inny wygląd :\
Osobiście uważam że ta jest lepsza:
vector_leader_badge_wonderbolt_academy_b

W dużym formacie tak wygląda c: tylko pomniejszyc i już. Wygląda bardziej jak odznaczenie i nie ma tego białego tła.

Edytowano przez TheUnbridle
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam pytanie do was. Który Award wolicie? Zawsze można zmienić(i zawracać głowę czerwonym).

Mogą być też dwie nagrody. Kóleczko za aktywność, to drugie za konkurs. Ale mi się zdaje, że wystarczy jedno za aktywność, póki co nam zależy na tym, by dział ten żył, (co za dużo to nie zdrowo), tylko jakie? Złote czy to kółeczko? Od waszego zdania teraz zależy, który z tych awadrów będzie za aktywność(z awadrami za konkursy narazie sobie odpuśćmy). Bo nam się podoba bardziej ten złoty, a wy jaki wolicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam pytanie do was. Który Award wolicie? Zawsze można zmienić(i zawracać głowę czerwonym).

Mogą być też dwie nagrody. Kóleczko za aktywność, to drugie za konkurs. Ale mi się zdaje, że wystarczy jedno za aktywność, póki co nam zależy na tym, by dział ten żył, (co za dużo to nie zdrowo), tylko jakie? Złote czy to kółeczko? Od waszego zdania teraz zależy, który z tych awadrów będzie za aktywność(z awadrami za konkursy narazie sobie odpuśćmy). Bo nam się podoba bardziej ten złoty, a wy jaki wolicie?

Mi tam obojętne, ważne żeby było przejrzyste oraz żeby podobało się osobą na tym zacnym forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w tej kwestii zamysł Vile Raven. Zgadzam się z tym, że złotą odznakę łatwiej będzie przerobić na srebrną oraz brązową.

 

Póki co nieróbmy odznak za konkursy, tylko za aktywność. Jak dział będzie cieszył się większa popularnością, pomyślimy o odznakach za konkursy. Co za dużo, to niezdrowo :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to niebieskie nadaje się na nagrodę za aktywność c:

 

A te : vector_leader_badge_wonderbolt_academy_bsrebro_by_vileraven-d6fvlpb.pngbrz_by_vileraven-d6fvlqi.png można przechować w razie jakby kiedyś się przydały :3

 

O tym jeszcze pomyślimy, na pewno się przydadzą. Na razie czekamy na waszą aktywność, jak dział będzie cieszyć się popularnością, to je wprowadzimy. Póki co czekamy na wasze zaangażowanie w zabawach i w dyskusjach(i ogólnie w całym dziale). Niemartwcie się, tło odznaki za aktywność będzie zmienione. Wysłałam do admina prośbę, zmienienia tego z białym tłem, na obrazek z przeźroczystym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sesji Wonderbolts, być może nikt nie zauważył, jednak ja lubię szczegóły, mianowicie:
Zanim jeden z uczestników napisał drugiego posta, inna dwójka miała już ich tam cztery, zasady wyraźnie mówią że trzeba poczekać na wypowiedź każdego, żeby nie było zamieszania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...