Skocz do zawartości

[zamknięty] Zapytaj Soarina - odpowiedzi w temacie


Recommended Posts

MFtTO9D.jpg?1?4900

Oto i temat, w którym będziecie mogli zapytać o co chcecie nikogo innego, jak samego Soarina!

Jak rozpoczęła się jego kariera?

Jak ocenia swoje umiejętności?

Co myśli na temat ciasta ze śliwkami?

Tego wszystkiego, jak i jeszcze więcej dowiecie się tutaj...

Jeśli tylko odważycie się zapytać!

Link do komentarza

Drogi Soarin'ie! Mam nadzieję, że nie jesteś zapracowany, tak jak Twoja szefowa, Spitfire, i odpowiesz na większą ilość pytań. Przejdźmy do pytań...

1. Dzisiaj jest Dzień Klaczy. Złożyłeś życzenia wszystkim członkiniom grupy?

2. Na Gali Grand Galopu kupiłeś szarlotkę od Applejack. Smakowała Tobie? Masz z nią (z Applejack, nie szarlotką) coś wspólnego?

3. Skoro jadłeś już szarlotkę... Lubisz jeszcze jakieś ciasta?

4. Pytanie proste: jak dostałeś się do Wonderbolts?

5. Pamiętasz Akademię Wonderbolts, nieprawdaż? :twilight4: Miałeś coś z nią wspólnego, czy Spitfire o wszystkim decydowała?

Miło by było, gdybyś odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Pozdrawiam,

Surprise.

Link do komentarza

Gandzia

1. A kto nie lubi jeść ciasta? To chyba normalne, że jak jestem głodny lubię sobie podjeść.

2. Hmmm... nie, raczej nie przeszkadzają. Lubię zrobić sobie przerwę na placek podczas lotu, treningu czy pracy...

3. Mam niezłą kondycję i dobrze lata. Jednak jest dość uparta, może kiedyś uda jej się do nas załapać.

Anekito

1. Jest moją partnerką i szefową zespołu. Miło nam się pracuje, ale czasami potrafi być straszna... NAPRAWDĘ... STRASZNA.

Surprise

1. Tak, złożyłem i kupiłem po ciastku z wisienką.

2. Kupiłem, bo byłem głodny, a to jedzenie które oferują na takich galach nijak nie może zaspokoić mojego apetytu.

3. Lubię wszystkie wypieki

4. Pokazałem im swój talent gdy byłem rekrutem akademii. Niezłą mieli minę, gdy pobiłem rekord prędkości na torze po zjedzeniu czterech ciast!

5. Pamiętam. Ona się głównie zajmuje rekrutami, ja zaś jak i inni członkwie zespołu pracujemy z tymi bardziej doświadczonymi.

Phinabella781

1. Tak, posiadam stopień Porucznika.

2. WIŚNIOWE :3 Uwielbiam je... masz może jakieś?

3. Masz na myśli Hearts and Hooves Day? Miło było ...

4. Hmmm... Nigdy nie potrafiłem na niczym zagrać, choć jako młody ogier próbowałem swoich sił na gitarze elektrycznej w kapeli, którą mieliśmy razem z kilkoma innymi kolesiami. "Thundering Pie"... boska nazwa...

Dashu

1. Lubię mleczną, bez dodatków.

2/3 Tematy zakłądają osoby odpowidzialne za dział. Pilnują by był w nim wojskowy porządek i ład. Jeśli chcesz, możesz iść na "Dywanik u Kapitan" i tam porozmawiać na takie tematy.

WładcaCiemnościIWszelkiegoZła

1. Bez przesady, nie samym ciastem kuc żyje! Lubię raz na jakiś czas zjeść coś innego... tak raz w tygodniu...

2. Mam dobry metabolizm, bo mogę jeść, jeść i jeść, a nic nie tyję... No i siłownia. Siedem razy w tygodniu.

3. Z tego co pamiętam, mam 15,5 mocy skrzydłowej.

Pinkamena Diane Pie

1/2. Fajnie Można latać, nie trzeba męczyć kopyt... Spanie na chmurach jest wygodne.

3. Genialnie! Ciasta w zamian za autograf! No i lubię pokazywać na co mnie stać więc mam ku temu okazję.

Apple Bloom

1. Myślę, że skoro nie masz skrzydeł, to raczej nic się nie będzie dało z tym zrobić. Zawsze możesz zostać członkiem naszego fanklubu.

Link do komentarza

1 Czemu wszystkie Wonderbolts mają takie "rozczochrane" włosy ?

2 To jakieś obowiązkowe , nie macie czasu się czesać czy tak wam wygodnie ?

3 Co zrobiłbyś widząc szarlotkę wpadającą do przepaści ? xD :sorainfire:

Link do komentarza

Ja mam jedno pytanie wyboru.

Jesteś na skraju przepaści, ty jesteś bezpieczny, ale w niebezpieczeństwie masz 2 osoby....no osobę i rzecz.

Z jednej strony masz Spitfire ze związanymi skrzydłami, która trzyma się zaledwie na koniuszkach kopyt. Jak się puści to spadnie w przepaść i umrze. Z drugiej strony masz majestatyczne ciasto z wiśniami. Połową swojej postaci wystaje ponad przepaść. Gdy spadnie w przepaść to najlepszej klasy wiśnie przepadną na rzecz stworów głebin.

Do czego dochodzę? Nie masz nikogo do pomocy. Masz czas na uratowanie tylko jednego kuca/ciasta. Gdy skoczysz by uratować jedno to drugie spada. Pytanie jest takie: Co wybierasz?

Link do komentarza

Wczesniejsze odpowiedzi

Vanai

15,5? Rainbow szybsza :D Pytanka:

1.Umiesz śpiewać?

2.Piłeś kiedyś Frugo?

3.Jaka jest twoja ulubiona sztuczka?

1. Eeee... nie. Chyba nigdy nie próbowałem.

2. A co to takiego?

3. Kiedy lecę z największa szybkością, wykonuję co moment nagłe zwroty. Wygląda to tak, jakbym zostawił za sobą błyskawicę.

Princess

1 Czemu wszystkie Wonderbolts mają takie "rozczochrane" włosy ?

2 To jakieś obowiązkowe , nie macie czasu się czesać czy tak wam wygodnie ?

3 Co zrobiłbyś widząc szarlotkę wpadającą do przepaści ? xD

1/2 Wiesz, jakoś nie mamy czasu na jakieś specjalne czesanie. Poza tym, lepiej czuję się z taką fryzurą.

3. Poleciałbym za nią! To oczywiste, że starałbym się ją ratować przed zmarnowaniem..

Po prostu Tomek

Witaj, Soarinie.

Czy wykonujecie czasem misje będące zagrożeniem dla waszego zdrowia i życia?

Jeżeli tak, to jak się z tym czujesz?

Jesteś dumny z bycia pegazem?

1. Tak, poza akrobatami jesteśmy oddziałem szybkiego reagowania. Pojawiamy się tam, gdzie potrzeba i pomagamy zwalczać problemy.

2. Dobrze. Mogę pomagać innym, a to jest chyba najważniejsze.

3. Nie zamieniłbym się z nikim innym. To chyba wystarczy jako odpowiedź?

KitsunePL

Ja mam jedno pytanie wyboru.

Jesteś na skraju przepaści, ty jesteś bezpieczny, ale w niebezpieczeństwie masz 2 osoby....no osobę i rzecz.

Z jednej strony masz Spitfire ze związanymi skrzydłami, która trzyma się zaledwie na koniuszkach kopyt. Jak się puści to spadnie w przepaść i umrze. Z drugiej strony masz majestatyczne ciasto z wiśniami. Połową swojej postaci wystaje ponad przepaść. Gdy spadnie w przepaść to najlepszej klasy wiśnie przepadną na rzecz stworów głebin.

Do czego dochodzę? Nie masz nikogo do pomocy. Masz czas na uratowanie tylko jednego kuca/ciasta. Gdy skoczysz by uratować jedno to drugie spada. Pytanie jest takie: Co wybierasz?

A co to za pytanie?! Ratuję ciasto! ...

A tak naprawdę, to ratowałbym Spitfire, jest ważniejsza od jakiegoś tam placka... z... z wiśniami...

WildTamara

A więc Soarinie...

1. Co sądzisz o SoarinDash ?

2. Masz rodzeństwo ?

1. Eeee? Co? To jakaś nazwa tricku, czy co?

2. Nie nie posiadam rodzeństwa, jestem jedynakiem.

artemis99

myślisz że rainbow dash jes ładna?

Jest ładna, ale nie w moim guście, bo chyba wiem do czego zmierzasz...

Violet Star

1. Jakie jest twoje największe marzenie?

2. Zjadłbyś ciasto z podłogi?

3. Jakie pierwsze wrażenie zrobiła na tobie Rainbow Dash? 

4. Co zwykle robisz w wolnym czasie?

1. Zjeść jak największe ciasto w Equestrii! Takie wielowarstwowe z kilkunastoma nadzieniami... mmmm... pycha by było!

2.Tak O ile załapie się na zasadę trzech sekund?

3. Trochę zakręcona, ale uratowała mi ciasto, więc jestem wdzięczny

4. Czytam komixxy, latam, dbam o kondycję i formę... No i lubię gotować. Ale... nie mówcie o tym nikomu, dobra? Bo nie wychodzi mi to za bardzo...

Dashu

Wiem, że nie masz czasu na zwierzę, ale gdybyś mogł, to jakie to było by zwierzę? I jakbyś go nazwał?

... hmm... nigdy o tym nie myślałem. Może jastrząb o imieniu Tony?

Pinkamena Diane Pie:

W jakiej roli widziałbyś się gdybyś nie został Wonderbolts ?

Hmm... gitarzystą metalowym!

SoarinLoveRainbowDash13:

Drogi soarinie!

1. Czy czujesz coś do Rainbow dash podoba ci się ona?

2.Lubisz Spitfire?

1. Jak pisałem, jest ładna, ale nie w moim typie. Przestańcie o to pytać, co?

2. Hmm... lubię, jest dobrą szefową i do tego dobrze się nam razem pracuje w duecie

Link do komentarza

Wpadły mi kolejne pytania.

1:Skąd się wzięła twoja miłość do ciast?

2:Skoro tak kochasz jeść ciasta, dlaczego nie zostałeś cukiernikiem? Mógłbyś się nażreć ciast jak siostry Grycanki (słynne wieloryby z naszego ludzkiego świata)

3:Dlaczego wstąpiłeś do Wonderbolts?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...