Skocz do zawartości

[zamknięty] Zapytaj Soarina - odpowiedzi w temacie


Recommended Posts

Soarinie, co sądzisz o tych, którzy na siłę shippingują Cię z Rainbow i/lub Spitfire?

Czy jako źrebak marzyłeś o zostaniu członkiem Wonderbolts?

1.Szczerze? Sądzę, że mają niezłą zabawę z tym.Jak sprawia im to frajdę to niech się bawią tylko niech już mnie nie męczą pytaniami o to.

2.Tak, bardzo o tym marzyłem, więc można powiedzieć, że spełniłem swoje dziecięce marzenia wstępując do WB

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

1. Gdzie mieszkałeś wcześniej zanim wstąpiłeś do akademii?

2. Jaki masz życiowy cel?

3. Czy żeby dostać się do akademii, trzeba przejść jakiś test?

4. Jeśli tak to jaki?

5. Kim chciałeś zostać z zawodu, kiedy byłeś jeszcze młody?

6. Jak wyglądał twój pokój, kiedy byłeś źrebakiem

7. A jeżeli już mowa o twoim dzieciństwie to jak je wspominasz?

Link do komentarza

1. Gdzie mieszkałeś wcześniej zanim wstąpiłeś do akademii?

2. Jaki masz życiowy cel?

3. Czy żeby dostać się do akademii, trzeba przejść jakiś test?

4. Jeśli tak to jaki?

5. Kim chciałeś zostać z zawodu, kiedy byłeś jeszcze młody?

6. Jak wyglądał twój pokój, kiedy byłeś źrebakiem

7. A jeżeli już mowa o twoim dzieciństwie to jak je wspominasz?

No w końcu ktoś o coś zapytał już mi się bardzo nudziło bez waszych pytań tutaj (no tak ci się nudziło, że aż ciasta jadłeś. Uważaj bo w końcu zgrubniesz od tych wypieków) Oj nie przesadzaj ja jeszcze trenuję więc nie będzie tak źle ( oj dobra niech ci będzie no to przejdźmy do odpowiedzi zgoda?)Dobra tak więc:

1. Zanim wstąpiłem do akademii mieszkałem w Cloudsdale.

2. Moim życiowym celem na chwilę obecną jest (uwaga to zabrzmi pompatycznie i górnolotnie :) ) doskonalenie samego siebie i bycie jak najlepszym w tym co robię.

​3. Żeby dostać się do Akademii trzeba się listownie zgłosić i opisać swoje osiągnięcia to tak przede wszystkim. Poza tym trzeba wysłać zdjęcie i powiedzieć dlaczego właśnie ty się nadajesz do akademii. A test? Na miejscu przetestujemy każdego dokładnie :D

4. JW.

​5. Hmmm... zastanówmy się. Kiedy byłem jeszcze młody marzyłem o tym by wstąpić do Wonderbolts. Lecz gdyby się to nie udało miałem plan awaryjny by zostać  Sokolnikiem zawsze pasjonowały mnie te ptaki.

6. Mój pokój gdy byłem źrebakiem hmmm... Był niebieski i raczej spokojny nie wliczając plakatów Wonderbolts, które zasłaniały dużą część ściany.

7. Dzieciństwo wspominam raczej dobrze nie pamiętam by były w nim jakieś przykre incydenty, które psuły bi mi za bardzo humor.

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jako, iż ostatnio pojawiło się sporo pytań, które się powtarzają, są bezsensowne i po prostu niesmaczne postanowiłem zrobić z tym porządek i wyjaśnić pewne kwestie.

Po pierwsze jak już zadajecie pytanie to sprawdźcie czy przypadkiem nikt wcześniej nie zadawał podobnego pytania, a jak już znajdziecie pytanie o podobnej treści to nie zadawajcie go już po raz kolejny, bo na pewno została już udzielona odpowiedź.

Po drugie nie zadawajcie pytań typowo bezsensownych czyli np. takich, które godzą w poczucie estetyki i dobrego smaku.

Po trzecie jeżeli już zdecydujecie zadać pytanie to dobrze je przemyślcie, żeby nie zaśmiecać tego tematu.

Dziękuję i pozdrawiam Sosna- oficjalny forumowy avatar Soarina.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Dobra... trzeba budzić Soarina by odpowiadał, jako że pytania już długo leżą więc domagają się odpowiedzi... tak więc Soarin ...Chrrr... Soarin wstawaj...Chrr... Soarin Leniu wstawaj w końcu... Eeee? Zo się stao? ... Pytania są trzeba na nie odpowiedzieć... Aaa pytania, trzeba było tak od razu mówić a nie podchody urządzać, zmęczony jestem... Trening właśnie miałem... dobra, dobra możemy już zacząć odpowiadać na pytania?  No dobra, jakie są dzisiaj i ile ich jest? Tylko dwa... kurczę coraz mniej ich jest no ale kończmy dyskusję i odpowiadajmy już.  Dobra w takim razie zaczynajmy.

Lubię szarlotki prawie tak samo jak Ty. Podałbyś przepis na Twoje ulubione ciasto?  ;)

Hmmm nie mam ulubionego przepisu, jednakże mam taki, którego używam najczęściej więc:  Kup kilogram mąki, ubij jaja z cukrem,  pociachaj mąkę z masłem, dodaj jaja ciasto zrób dziel na pół i do piekarnika siup, opiecz chwilę na bladziutko, w między czasie zetrzyj jabłka daj cynamon no i cukier i wymieszaj wszystko super. w między czasie wyjmij spód, odciśnij jabłka daj na wierzch, daj drugą połowę ciast pokrojoną w paski, daj do piekarnika, na rumiano piecz, niech wystygnie gotowa jest i smacznego ubaw miej.

 

1.Co byś robił jako pegaz-emeryt?
2.Czy próbowałeś kiedykolwiek wykonać ponaddzwiękowe bum?
3.Co robiłeś przed dostaniem się do WB?

 

1. W sumie to jestem w sile wieku i nie zastanawiałem się co będę robił na emeryturze, jednakże  jeśli już miałbym się zastanowić to zająłbym się swoim hobby, wypoczywałbym oraz spotykał się ze znajomymi i oczywiście jadł szarlotki :D

2. Nie, nie próbowałem, nie mam nawet zielonego pojęcia czy zdołałbym się rozpędzić do tak ogromnej prędkości.

3. Studiowałem, ciężko trenowałem i marzyłem o tym, by się dostać do Wonderbolts. Jednak z początku mi się to nie udawało, więc zajmowałem się rozganianiem chmur i innymi zajęciami, którymi zajmowały się pegazy. 

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tak... Przyszedł ten dzień by zamęczyć cię na śmierć. <Rit, przymknij się trochę> By zadać ci kilka pytań.

 

1. Jakie, jest twoje ulubione ciasto, prócz szarlotki ?

2. Spitfire cię okłamała <S4E10> Wybaczyłeś jej. A co jeśli powtórzy ci się to ponownie ?

3. Dobrze wiemy, że dwa razy uratowała was/ciebie, RD. Za drugim razem podziękowałeś. Czy to znaczy,że ty lubisz ją no wiesz.

4. Zawiodłeś się na Spitfire ? Po tym co ci powiedziała RD w szpitalu ?

Rit, ma dla ciebie małe pytanie. 

Witam cię.

5. Stoisz na chwiejącym się kamieniu, patrzysz w dół. Jest tylko tam głęboka rozpadlina. Patrzysz w górę. Kilkaset metrów nad wami znajduje się stabilny ląd.

Patrzysz w lewo, Spitfire woła pomocy. Na prawo jest Rainbow, i powoli osuwa się z kamienia. Oby dwie, mają zwichnięte skrzydła.

Na środku, stoi pyszna szarlotka. Możesz uratować tylko jedno !!! A skała się przechyla.Co robisz:

a) Nic. Po prostu wszyscy się zabijacie. xd

b) Umierasz, jak na mężczyznę przystało.

c) A po co ci one ? Bier szarlotkę i lecisz.

d) Nic. Jedynie co jesz na miejscu szarlotkę.

e) Ratujesz Spitfire. Może cię okłamywała, no ale to ekhmmmm.... twoja szefowa <serio?>

f) Ratujesz Dash, przecież musisz się odwdzięczyć.

 

6. Czemu zmienili ci znaczek ?

7. Oceń te dwie fotki 

a) http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/019/f/a/for_the_motherland_by_rita_and_skipper-d72uaq3.jpg

b) http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/326/8/2/s__soarin_by_rita_and_skipper-d6v6kab.png

 

Dzięki za wysłuchanie. Hug   :rdhug:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Witajcie! Stało się coś niezwykłego... Soarin postanowił odpowiedzieć na wasze pytania z własnej niczym nie przymuszonej woli :D ... Ta jasne z własnej woli przymuszany ciastem... a raczej jego brakiem :yHRvV: ... nie narzekaj mogło być gorzej ... dobra już się boję :lie:  dobra czas odpowiedzieć na nurtujące was pytania. tak więc co my tu mamy?

1. Zazdrościsz jednej z dziewczyn, że tak szybko latają? 

2. Wolisz ciasto malinowe czy brzoskwiniowe ? 

3. A  właśnie, ulubiony smak ciasta? 

4. Czemu Brony kojarzą cię z ciastem?  :P

5. Wpadł ci ktoś w oko?  :)

1. Nie zazdroszczę... no może troszkę jednak cały czas staram się jej dorównać

2. Oba rodzaje ciasta są dobre :)

3. Ulubiony smak ciasta... kurcze trudno jest wybrać ulubione spośród tylu rodzajów pysznego ciasta.. nie umiem się zdecydować.

4. hmmm... może dlatego, że je lubię? ;)

5. Wpadł... ale to moja słodka tajemnica

 

Tak... Przyszedł ten dzień by zamęczyć cię na śmierć. <Rit, przymknij się trochę> By zadać ci kilka pytań.

 

1. Jakie, jest twoje ulubione ciasto, prócz szarlotki ?

2. Spitfire cię okłamała <S4E10> Wybaczyłeś jej. A co jeśli powtórzy ci się to ponownie ?

3. Dobrze wiemy, że dwa razy uratowała was/ciebie, RD. Za drugim razem podziękowałeś. Czy to znaczy,że ty lubisz ją no wiesz.

4. Zawiodłeś się na Spitfire ? Po tym co ci powiedziała RD w szpitalu ?

Rit, ma dla ciebie małe pytanie. 

Witam cię.

5. Stoisz na chwiejącym się kamieniu, patrzysz w dół. Jest tylko tam głęboka rozpadlina. Patrzysz w górę. Kilkaset metrów nad wami znajduje się stabilny ląd.

Patrzysz w lewo, Spitfire woła pomocy. Na prawo jest Rainbow, i powoli osuwa się z kamienia. Oby dwie, mają zwichnięte skrzydła.

Na środku, stoi pyszna szarlotka. Możesz uratować tylko jedno !!! A skała się przechyla.Co robisz:

a) Nic. Po prostu wszyscy się zabijacie. xd

b) Umierasz, jak na mężczyznę przystało.

c) A po co ci one ? Bier szarlotkę i lecisz.

d) Nic. Jedynie co jesz na miejscu szarlotkę.

e) Ratujesz Spitfire. Może cię okłamywała, no ale to ekhmmmm.... twoja szefowa <serio?>

f) Ratujesz Dash, przecież musisz się odwdzięczyć.

 

6. Czemu zmienili ci znaczek ?

7. Oceń te dwie fotki 

a) http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/019/f/a/for_the_motherland_by_rita_and_skipper-d72uaq3.jpg

b) http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/326/8/2/s__soarin_by_rita_and_skipper-d6v6kab.png

 

Dzięki za wysłuchanie. Hug    :rdhug:

 

1. Nie mam jednego ulubinego... lubię wszystkie :P

2. Wybaczę znowu. Nie mam natury  zawistnika i mściciela... mam usposobienie łagodne jak baranek

3. No cóż można powiedzieć, że ją polubiłem, jednak nie znam jej na tyle dobrze by stwierdzić to z całą pewnością.

4. Delikatnie się zawiodłem, jednak jest moją przyjaciółką a przyjaciele wybaczają.

5. Przepraszam, ale nie potrafię wybrać... ja nie mógłbym poświęcić ani życia Rainbow ani Spitfire... najprędzej poświęcił bym szarlotkę... szarlotkę można upiec ponownie... życia już nic nie wróci... spróbowałbym uratować je obie nawet za cenę własnego życia.

6.  Zmienili? Przecież od początku taki miałem...

7. 

a) Grafika według mnie ładna, tylko ma zbyt chude nogi ta klacz... jak ona w ogóle stoi na tych cienkich nóżkach?

b) ciekawa... nie powiem, że nie.

ależ proszę uprzejmie  :)  :sorainfire:

A ja mam tylko jedno pytanie.

Jak wytłumaczysz to?:

 

 

soarin___and_dash_by_nabbiekitty-d4xhl4l

Eeee... to chyba jakiś fanart bo ja jakoś nie pamiętam, by coś takiego się kiedykolwiek wydarzyło

 

zaprzyjaźniłeś się z Rainbow Dash?

No cóż można powiedzieć, że ją polubiłem, jednak nie znam jej na tyle dobrze by stwierdzić to z całą pewnością. Ale od polubienia do przyjaźni jeszcze daleka droga.

Dziękuję wam za te pytania mam nadzieję, że w przyszłości będzie ich więcej.

Link do komentarza

To teraz ja!

- Masz łaskotki? :'D

- A lubisz? :',D

- Dlaczego dopiero po eliminacjach doceniliście wartość Rainbow Dash? :I trochę jakby już... no przysłużyła się... ;_;

- Czy podczas lotu zaatakowało Cię jakieś zwierze? (np. kondor, Latająca Pachwina, Nietoperz Kolekcjoner Ogórków)

- Lubisz koncerty rockowe?

Link do komentarza
  • 1 month later...

Witajcie jestem szczęśliwy, z tego powodu, iż Soarin z własnej i nie przymuszonej woli postanowił zapytać mnie czy są jakieś pytania do niego.... chyba trening skutkuje :v .... Odnośnie treningu... może i skutkuje ale kto chciałby być poddany takiemu treningowi... Sosna mnie dręczy tym, że jeśli nie będę odpowiadał na pytania to guzik dostanę, a nie ciasto... Sosna jesteś okrutnikiem :despair: .... nie narzekaj Soarin kara zawsze może być dotkliwsza :crazy: na przykład mógłbym ci wyrywać po piórku ze skrzydeł w razie jakbyś nie chciał odpowiedzi udzielać... więc ciesz się, że ograniczyłem się tylko do ciasta... zdrowszy będziesz, chudszy i nie będziesz takią leniwą kluchą :v ... Dobra już będę grzecznie odpowiadał na pytania tylko nie męcz proszę.worried_soarin_vector_by_speedingturtle-

 Dobra nie będę męczył... może :lie: a teraz bierz się za odpowiadanie na pytania.  Oj dobra już się biorę... tak więc co tam dla mnie macie? A tak już widzę. Tak więc...

To teraz ja!

- Masz łaskotki? :'D

- A lubisz? :',D

- Dlaczego dopiero po eliminacjach doceniliście wartość Rainbow Dash? :I trochę jakby już... no przysłużyła się... ;_;

- Czy podczas lotu zaatakowało Cię jakieś zwierze? (np. kondor, Latająca Pachwina, Nietoperz Kolekcjoner Ogórków)

- Lubisz koncerty rockowe?

- w sumie nie sprawdzałem, czy mam łaskotki więc nie wiem tego * wyrywa Soarinowi piórko ze skrzydeł i zaczyna go łaskotać* hehehehehe Sosna przestań dobra już dobrhahahaha mam łaskothihihihki ... dobra już przestaję... w sumie to całkiem zabawne uczucie te łaskotki... ty a wiesz, że łaskotki są reakcją obronną organizmu na różne robale? :crazy: ... weź się Sosna nastrój psujesz... wiem i jestem dumny :x ... dobra mniejsza o to... przechodzimy do dalszych pytań

 

- w sumie stwierdzam, że lubię to uczucie, tak jakoś niby to głupie a zabawne więc w sumie nawet ciekawe jest to uczucie

- jakby to powiedzieć... po prostu byliśmy zbyt zajęci treningami. Jednakże wartość Rainbow doceniliśmy już wcześniej... w końcu to dzięki niej wciąż żyjemy po konkursie na najlepszego młodego lotnika.

- Jakoś do tej pory skutecznie udawało mi się nie zderzyć z jakimkolwiek latającym zwierzęciem, jednakże miałem taką sytuację, że byłem temu bliski. Pamiętam jakby to było wczoraj... miałem jeden z treningów wytrzymałościowych, podczas których wykonywałem standardowe akrobacje w jak najdłuższym czasie i jak najszybciej. Podczas jednej akrobacji niespodziewanie w pole manewru wleciał mi orzeł przedni... musiałem nieco zmodyfikować akrobację, by na niego nie wpaść i udało mi się to :)

- Nigdy nie byłem na żadnym koncercie rockowym, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy je lubię.

 

1. Podoba ci się Rainbow Dash w jakiś sposób? Jeśli pytanie zbyt osobiste nie musisz odpowiadać   :aj5:

2. Ile masz lat?

3. Co lubisz z bycia Wonderboltem?

4. Czemu ty i Rainbow Dash tak często na siebie wpadacie?

Koniec

1.  w pewien sposób mi się podoba. Podoba mi się w nie to, że ma w sobie dostatecznie dużo determinacji by dążyć do spełnienia marzeń, a także to jak lojalna jest swoim przyjaciołom

2. Hmmm... mam zdecydowanie więcej lat niż najmłodsze pegazy w Eqestriii, jednakże zdecydowanie mniej niż pegazy najstarsze. Mam tyle lat żeby przy księżniczce Lunie i pani dnia Celestii czuć się jak nieopierzony źrebak i jednocześnie na tyle, by źrebaki darzyły mnie szacunkiem. A według mnie mam odpowiednią ilość lat... nie za dużo, nie za mało i na tyle by czuć się dobrze ze swoim wiekiem.

3. Lubię ogólnie bycie jednym z członków elitarnych lotników, jakimi jest grupa Wonderbolts. Jednakże jeżeli chodzi o to co lubię najbardziej w tym to uwielbiam wręcz tą niesamowitą prędkość, poczucie bycia najlepszym lotnikiem w Equestrii i możliwość rozdawania autografów fanom.

4. Nie mam zielonego pojęcia... może to przypadek, może zrządzenie losu... nie wiem, nie jestem w stanie tego stwierdzić.

 

Cześć mam kilka pytań

1. Co byś zrobił jakby w equestri zabroniono jedzenia ciast?

2. Jak szybko potrafisz latać?

3. Czemu tak unikasz rozmów o Rainbow Dash co nie lubisz jej?

4. Kiedy masz urodziny?

5. Co sądzisz o tych filmikach? 

1 Walczyłbym o to by zakaz ten jak najszybciej zniesiono... w ogóle jak można być tak bardzo brutalnym, by zabronić jedzenia ciast? Toż to barbarzyństwo w czystej postaci D: toż to powinno być karalne.

2. Potrafię latać dostatecznie szybko, by wygrywać w zawodach, jednakże nie dość szybko by prześcignąć Fleetfoot.

3. Nie to, że jej nie lubię, czy unikam rozmów o niej... po prostu nie znam jej na tyle, by móc się się w jakikolwiek sposób wypowiedzieć na jej temat.

4. Urodziny mam tego dnia, którego kilka innych kucyków... w piękny letni dzień, w którym mam wolne

5. Te filmiki są dość ciekawe... ale nie powiedziałbym, że są to wybitne dzieła.

 

To już wszystkie pytania? A myślałem, że będzie ich choć odrobinę więcej... no cóż najwyraźniej ludzie nie chcą się więcej o mnie dowiedzieć... no trudno. Tak więc podsumowując... Dziękuję za wszystkie zadane pytania, postaram się odpowiadać na nie częściej ( bo mi Sosna obetnie racje ciasta... lub zrobi coś gorszego, czego bym nie chciał D: ) ... ej no nie przesadzaj... nie jestem aż tak okrutny... chociaż może czasem, jak się zdenerwuję ... ty a powiedz mi, kiedy nie jesteś zdenerwowany ... no czasami zdarza mi się mieć dobry humor to cię pochwalę za odpowiedzi i nagrodzę dodatkową porcją ciasta ... matko kiedy ty mnie ostatnio nagrodziłeś dodatkową porcją ciasta? Ja tego nie pamiętam ... ale czepliwy się ostatnio stałeś, no nie ważne do zobaczenia następnym razem. Do zobaczenia.

Link do komentarza
  • 3 months later...

Drogi i spoko soarinie.  a wiec pare pytań.

 

1 Czy lubisz gitary? (rock n  roll ogólnie)

2  Czy ciebie też to irytuje. albo 'zawstydza' ze próbują, ciebie (jak i inne kucyki) Powiązać w związki i tak wypytują się o to? Chodzi o to, że każdy z was ma swoje własne życie i .. dlaczego się was tak pytają o to jak.. na wywiadzie.

3 Czy znasz swoją rodzine? 'matkę i ojca' itp.

4 Jaki typ ciasta lubisz najbardziej? 'chodzi ogólnie z nadzieniem'?* typ ciast

5 Czy jest albo 'była' jakaś gra na komputerze którą najbardziej polubiłeś na komputerach? Jeśli tak.. możesz podać? :3

6 Co sądzisz o tej piosence? ( www.youtube.com/watch?v=mz_9N3Ggz38 )

7 Masz jakiś ulubiony gatunek muzyki który słuchasz?

8 Jak się 'jedzie' na codzień z życia kucyka w twojej perspektywie?

9 Słyszałeś kiedyś o rzeczy zwanej 'rower' ? fajna rzecz Lubie jeździć na rowerze. polecam ci. (Jak kucyki mogą)

10 Boisz się stanąć oko w oko z 'Ogniem?' ja nie.

11 Lubisz niebezpieczne.. 'ekstremalne' rzeczy na codzień w życiu? 'takie co dają dużą ilosc adrenaliny'

12 I Masz jakieś zainteresowańia poza 'treningiem w wonderbolts' i ciastami?

13 Bałbyś się stawić czoło Śmierci? ja nie.

14 Lubisz 'zupki chińskie'? taki makaron zalewany gorącą wodą

15 I Ostatnie. Ile ciast zjadasz 1 ciągu jednego dnia? :)

Aha i jesteś niesamowity Soarin. pozdrawiam ciebie.

-DarkLight

 

:rapidash:

 

 

Litości. Zasięgnij po poradę do słownika, bo dawno tyle błędów nie widziałem~ Sosna

*- O co w ogóle chodzi w tym zdaniu?

To są pytania -Darklight (dzieki za poprawki btw)

Edytowano przez DarkLight
Błędy... mnóstwo błędów
Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...