Skocz do zawartości

Wyżal się.


Mellie

Recommended Posts

Wiesz, nie tylko ty tak masz. Zabieg uzupełniania nie jest tak drogi jak samochód, bez przesady, chyba, że mój przypadek był jakoś szczególny. Na pewno poniżej 5 stów, ale raczej o wiele taniej, nie pamiętam dokładnie po prostu.

Znaczy się, ja posiadam wybity w jedynka trójkąt równoramienny ("Zjadłem zęby na geometrii :P). Oczywiście, nie widać tego, bo mam uzupełnione i wszystko jest cacy, ba, mam takiego fajnego dentystę w okolicy, że jak odpadnie część sztuczna, to mi to naprawia za 5 dych :derp6:.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że teraz to chyba na springach bede musiał być już całkiem nieuchwytnym celem jak Joy Jones Jr. jak nie chce potem wyjmować koronki/ uzupełnienia razem z ochraniaczem na szczękę.

Tak sobie pomyslałem, może taki złoty jak miał Tyson byłby fajny, lol.

Edytowano przez Full Metal Dashie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że masz góra 13 lat :facehoof:

Żale się, że czas za szybko leci, minuty mają trwać 100 sekund, a godziny 100 minut! 

I nie ma być mniej godzin tylko dłuższy dzień i noc! 

Chcesz dłuższego dnia lub nocy? Zamieszkaj na Islandii  :aj5:  A skoro wszyscy narzekają na upływający czas to i ja sobie pobiadolę... A co mi tam. Uwaga. 3...2...1... Jestem starym koniem, który na tym forum czuje się dziwnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja źrebakiem odepchniętym od stada. 

Ale nie można narzekać na swój wiek, no może w wieku 99 lat, kiedy śpiewają ci ,,sto lat" to tak..  

Gdyby ktoś to zaśpiewał w dniu 100 urodzin... Ale głowa do góry.  Odnajdziesz się w "stadzie". Zawsze masz mnie  - starego konia,  :vinylderp: - DJkę, która sama nie wie co chce grać oraz :octavia:- która ma bzika na punkcie poprawnej wymowy. Dobra, może "kilka" razy byłem wredny, ale taki los moderatora. Czasami musi trzymać się hasła "nie chcem, ale muszem" 

 

Odnajdziesz się na forum. Nie jutro, to za tydzień. Pamiętaj, że pisze to gość, który zakładał konto mając 27 lat.  A co do osób w Twoim wieku. U mnie to samo (chociaż nie wiem czy piszesz ogólnie czy tylko o forum)  

 

Dobranoc i do jutr... do dzisiaj everypony  :derptongue:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko pożalę że tyję na świąteczno-sylwestrowym jedzonku, ale za to jakie dobre.... :giggle:

I że w kwestii wieku też mam dupnie, bo jak byłam mała to byłam strasznie poważna jak na swój wiek, a teraz nadrabiam dzieciństwo i nikt nie bierze mnie na serio. :ppshrug:

 

Podpinam się pod powyższe w 100%... czas na poświąteczną głodówkę...

Ja nadrabiam dzieciństwo całe życie :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam dzieckiem, też byłam "małą dorosłą", a teraz nadrabiam. Czego nie było wolno, jak się było smarkaczem, to się zaczęło odzywać (zabawa na śniegu, Pokemony, niezdrowe żarcie). Ale poważna też być potrafię. Grunt to samokontrola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pożalę, trochę nieszczęśliwie się ostatnio czuję...

Szkoła znowu się zaczyna…Moi rodzice wściekają się o moje beznadziejne oceny. Prawdopodobne coś mi zabiorą, coś na czym mi bardzo zależy. Ech…Do tego jestem zmuszony siedzieć w szkole 7 godzin, które są prawdziwą udręką. Nudno, a wszystkie lekcje opierają się na „lektorowaniu” podręcznika, żadnej inicjatywy ze strony nauczycieli. Przez całe pół roku nic nie zapamiętałem z tych lekcji.. Na dodatek mój kolega z klasy, z którym głównie spędzam czas, trafił do szpitala, więc będę skazany tylko na siebie.  Nie mam żadnych przyjaciół, czy kogoś bliskiego, jedyni e kilku znajomych ze szkoły, z którymi mogę w spokoju pogadać.  Denerwuję się, kiedy przebywam z ludźmi, nawet nie potrafię nic powiedzieć, jąkam się i mam ogromną pustką w głowie.  Jest początek nowego roku, a ja chyba łapię doła…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...