Skocz do zawartości

Najbardziej i najmniej lubiany odcinek I sezonu


TheSzczygiel1992

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Jak dla mnie najlepsze były wszystkie prucz 4 niewiem dlaczego.

 

* prócz 

 

Mi najbardziej podobał się odcinek 1 i 2 :rainderp: nie spodziewaliście się, co ? Po nich najlepsza noc w życiu i sukces spod igły.

Najgorzej wypadł stanowczo odcinek z psami i kucykami :/ no oczywiście wykluczając wspaniałą Rarity ~!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie odcinek z Gildą był słabiutki. Gagi raczej zgrane, bardzo niesympatyczna postać... na plus jedynie niezłe i dość zaskakujące zakończenie.

Odcinek z Parasprite'ami zwyczajnie nudny. Po prostu nie ma nic, co spowodowałoby, że chciałbym do niego wracać. 

Pilot też taki sobie; na pewno najsłabszy z dotychczasowych dwuczęściowców. 

 

Z najlepszymi mam problem, bo dobrych jest zdecydowanie więcej :) A zatem wymienię pierwszą piątkę (kolejność przypadkowa): Dragonshy (dużo Fluttershy... to dla mnie wystarczający argument); Bridle Gossip (duuuużo humoru, klimat, Zecora, Las Everfree); Winter Wrap Up (piosenka! i klimat starych kreskówek); Stare Master (bo Fluttershy :) i część akcji rozgrywa się w Everfree Forest, a ja lubię tę lokację); Party of One (Pinkie gadająca z workiem mąki jest bezcennym widokiem). No dobra, dorzucę jeszcze Best Night Ever za bardzo solidną dawkę humoru i muzykę.

 

Dziwi niska ocena odcinka z Diamentowymi Psami. Mnie bardzo rozbawił - jeden z najlepszych występów Rarity, wyobraźnia Spike'a... W moim rankingu plasuje się w górnej połowie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość ChrisEggII

Najbardziej lubianym odcinkiem jest zdecydowanie 20. To od niego zacząłem oglądać serial. Potem jest pierwszy dwuodcinkowiec, który tylko utwiedził mnie w przekonaniu, że to coś dla mnie. Świetnie została opowiedziana tam historia.

Najmniej lubiany? Zdecydowanie trzeci. Motyw z otrzymaniem 2 biletów i posiadania większej ilości zazdrosnych przyjaciółek był już wałkowany tysiące razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...