Skocz do zawartości

Najbardziej i najmniej lubiany odcinek I sezonu


TheSzczygiel1992

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Zniszczyciel

Ulubiony odcinek s1- 11, bo wtedy powstała moja ulubiona piosenka- Winter Wrap Up Najmniej lubiany- 12, bo od niego zaczęło się CMC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był wg. mnie dziewiąty siódmy i jedenasty (Winter wrap up! winter wrap up!... tu tu ru ru, tu tu tu ru) - nie mogę się od tego uwolnić. Najgorszy? był taki? DX Jeśli miałbym takowy wybrać to 24 - ta sowa jakoś mi do gustu nie przypadła. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najmniej mi się podobały 24 - ta okropna sowa! Szczerze mówiąc nie pamiętam o czym dokładnie był odcinek, ale jej zwyczajnie nie lubię. 05 - ten odcinek uderzył mnie swoją... przewidywalnością. Wiem, wiem, to jest w końcu bajka dla dzieci i każdy morał można przewidzieć już po 2-3 minutach oglądania, ale w żadnym innym odcinku mnie to nie uderzyło oprócz tym o gryfie. No i nie lubię psychicznego znęcania w bajkach, zawsze mi się szkoda robi tych niewinnych i bezradnych ofiar. Wszystkie inne podobały mi się mniej więcej tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąty za przewidywalność? Tu mnie zaciekawiłeś, bo mi 5 podobał się bardzo właśnie dzięki temu, że był nieprzewidywalny :P. Znaczy morał/zakończenie wiadomo, ale sam przebieg odcinka łączył w sobie ze 3 popularne schematy, przez co mieszał w przewidywaniu... Moim zdaniem piąty odcinek to jeden z mniej przewidywalnych w pierwszym sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lemuur Trochę źle się wyraziłem. W 5. odcinku uderzyło mnie nie tyle to, że jego przebieg dało się przewidzieć, o ile fakt, że użyto w nim schematu który mi z nieracjonalnych przyczyn działa na nerwy - z pozoru niegroźny rozrabiaka jest parszywym chuliganem (no dobra, trochę przesadzam) ale zostaje pokonany swoją własną bronią. Nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak bardzo tego nie lubię - może to jest aż zbyt cukierkowy morał, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistym życiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Sam morał był nieco inny, mianowicie by akceptować znajomych naszych przyjaciół, nawet jeśli ich nie lubimy :P. A co do schematu, cóż bywa, każdy ma chyba takie rzeczy, które wkurzają go z irracjonalnych powodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Najlepszy i najgorszy odcinek? Jejku ciężko będzie wybrać.. najlepszy.. to chyba na równi 9 (z Zecorą), 11 (za piosenkę o wiośnie) i 26 (ładne podsumowanie).. Ale każdy odcinek ma jakiś cudowny fragment, ciężko jest wybrać the best najgorszy - chyba 20... strasznie irytuje mnie ta Photofish.. ale z drugiej strony są tam genialne sceny z Pinki, no i sfrustrowana fluttershy.. Ja nie wiem :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wskazać najlepszy, naprawdę :) Tak samo uwielbiam "Green isn't your color", "Winter Wrap up", "Bridle Gossip", "Best Night Ever"... Ale zdecydowanie najmniej lubię "Over a Barrel" - denerwują mnie bizony i ta śmieszna walka na ciastka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy i najgorszy odcinek? Cóż... Najlepszymi na bank są 16 (louder! Yay! Louder! Yay!), 21 (i would like to be a tree) i... No dobra kogo oszukuję. Nie umiem wybrać faworyta :P. Krótko mówiąc pewnie wymieniłbym 26 odcinków, bo wszystkie jednakowo mnie się podobają. W jeszcze większym skrócie: najlepsze - all; najgorsze - nothing. The End

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Najbardziej lubiany - odcinek 26. W końcu Gala Grand Galopu, na którą "przygotowywały" odcinki 3. i 14., zostaje pokazana i moim zdaniem słusznie, że pod koniec 1. sezonu. Odcinek trochę smutny (Fluttershy :fluttersad: ), ale jest i piosenka, i ciekawe zakończenie. Godny finał pierwszego sezonu.

Najmniej lubiany - odcinek 5. Gilda była irytująca i mam nadzieję, że już się więcej nie pojawi.

Mam też leciutkie zastrzeżenia do odcinków 3. i 23. Nie są w żadnym wypadku złe, ale problem 3. odcinka wydawał mi się troszeczkę naciągany (bo sam w połowie odcinka zdziwiłem się, czemu Twilight nie poprosi o więcej biletów), a i wpływ Rainbow Dash na Twilight w 23. odcinku też dla mnie był trochę naciągany.

Ale pewnie czepiam się szczegółów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...