Skocz do zawartości

Najbardziej i najmniej lubiany odcinek I sezonu


TheSzczygiel1992

Recommended Posts

Zdziwiłem się że nie ma takiego tematu ale cóż trzeba to naprawić. Pod spodem piszcie jaki odcinek się wam najbardziej podobał a także który się nie podobał oraz dlaczego dla mnie najbardziej podobał się odcinek 11 bo była piosenka oraz każda z mane6 miała trochę roli.Najmniej podobał mi się odcinek z psami, nie wiem dla czemu ale tak wyszło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najbardziej lubiany - The BEST night EVERRRRRRR! Po prostu lubię szalone odcinki :-P, Ten był szalenie zabawny... No i niezapomniane "You going to LOVE me!!!!" (ciekawe przed czym kucyki zaczęły uciekać, przed zwierzątkami czy przed tym demonem który to wykrzyczał :-P). Najmniej... Hmmm... Owl well that ends well. Pamiętacie ten... To ten z Sową i Spikiem. Po pierwsze zupełnie się nie rzuca: czo to za odcinek (nic z niego nie ma poza Sową, która nawet nie jest jakoś śmieszna -> w takim over the barrel mieliśmy "flutter tree" :-) ) Poza tym ogólnie... LUDZIE (czy jak wolicie KUCE), to nie powinna być wyliczanka. Poświęćcie chociaż 5 minutek i uzasadnijcie. Nie mówiąc już o tym, że numerek odcinka mówi mniej niż nazwa... ... ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Najlepszy... Trudny wybór, ale chyba 5, 11, 16, 21, 25 No i jeszcze mam ochotę dać 14 za "20% cooler". Jak dobrze pamiętam, to każdy powyżej 20 był super :D, jednak wymienione najbardziej utkwiły mi w pamięci. Najgorszy... hmm... chyba 19, był śmieszny i wgl, jednak brakowało mi w nim uroku kucyków i wydawał się dość sztuczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to chyba... odcinek zdaje się 17 "The Stare Master" i 23 "The Cutie Mark Chronicles" A najgorszy? Muszę przyznać, że 22 "A Bird in the hoof". Wiem, że Fluttershy centryczny, ale nie podobał mi się. Aha i jeszcze 10 czyli "Swarm of the Century".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Dość trudny wybór.... Zdecydowanie nie podobał mi się odcinek 4 (przez całe 20 minut masło maślane, kompletny brak humoru), oraz 10 (choć pod koniec nie było tak źle) i 22. Świetny był odcinek 7 (masakryczne lęki Fluttershy), 26 (zwłaszcza świetna piosenka) oraz 23 (ciekawe spojrzenie na młodość bohaterek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam się 16 "The Best Episod Ever" A najgorszy to teraz wydaje mi się 4 z przepracowującą AJ, bo 1 i 2 były trochę nudne, ale była akcja. 3 też jeden z nudniejszych, ale był Hard Of Trolling. Tak na prawdę w tej chwili pierwsze odcinki wydają się być kiepskie, bo kolejne są lepsze, ale oglądając po raz pierwszy pierwsze odcinki wydają się być ciekawe. Wiem, że i tak tylko 5% osób zrozumie tego posta w całości, ale to szczegół :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porterku.... Każdy chyba to zrozumie :) Ja jak pierwszy raz oglądałem MLP to nie mogłem przestać .... każdy odcinek wydawał mi sie być EPICKI. (tzn na początku lubiłem wszystko co związane z MLP) .....Lecz z perspektywy czasu i nowych odcinków wydaje mi się , że te pierwsze są no cóż nudne....(tak szczerze mówiąc to tak czy siak odcinki od 10+ są najlepsze... ^^) @edit.... tak jak teraz czytam mój komentarz to wydaje się być trochę....... bez sensu.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym odcinkiem pierwszej serii jest numer 23 czyli Kroniki Uroczego Znaczka. Miło było dowiedzieć się czegoś więcej o bohaterkach, było dużo CMC i ten wspaniały tekst Pinkie, który mnie powalił:

http://www.youtube.com/watch?v=YPOKQetUgr4

Najgorszy? Hmmm. Odcinek 4. był taki sobie, więc (jeśli wgl. można nazwać jakiś odcinek MLP "najgorszym") wybór pada na niego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...