Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
RainbowJack

Ulubiona postać historyczna

Recommended Posts

https://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_IV_(kr%C3%B3l_Kastylii_i_Le%C3%B3nu)

Ulubiony Król Każdego Europkowicza. Staty 0:0:0 - Genialny wiek 15 lat na starcie gry pozwala mu na długie życie. Powstał nawet temat na reddicie gdzie ludzie dzielą się sposobami na zabicie go. Takimi jak walka z murzyńskimi plemionami z Mali, a nawet szybka kolonizacja ameryki i walka z nativami jako generał

Enrique IV - Mój Faworyt

Edited by Dabrowski

Uwielbiam Wawrzyńca Wspaniałego, Oktawiana Augusta, Gilgamesza, Cezara, Jana III Sobieskiego, Krzywoustego, Kutuzowa, Ludwika XIV, Henryka VIII, Rodrigo Borgia i Cezar Borgia... Oj... wiele ich wiele i jeszcze więcej, mogłabym bez końca wymieniać postacie historyczne jakie mi się podobają :D

A jesli chodzi o moją naprawdę ulubioną postać w Histori to wystawię tu tego jegomościa

Czang Kaj-Szek - Pozdro dla kumatych którzy wgl ogarną kto to

Mam już zaplanowane odwiedzić kiedyś jego grobowiec.

INF3-331_Unity_of_Strength_Chiang-Kai-Sh

Edited by Dabrowski

Janek Kazio! 

No bo jak można goscia nie lubić. Wystarczy posłuchać. Najpierw był kardynałem, potem poślubił wdowę po swoim bracie XD 

Wybrał sobie świetną datę na śluby lwowskie

I w ogóle same fajne wydarzenia za jego panowania, potop, powstanie Chmielnickiego, to słynne pierwsze liberum veto, a na koniec ta cała historia z abdykacją. 

I słyszeliście o proroctwie Jana Kazimierza? Jak przewidział zabory :3

Moją drugą ulubioną postacią jest Adolfek. Przez sentyment głownie, był moją fascynacją w czasach gimnazjum, teraz wspominam sobie miło ten okres. A i bardzo chętnie się pokłocę, jak to uratował Europę przed komunizmem. Nie, tak naprawdę nie umiem o tym wiele mówić, lubię tylko wyrazić "kontrowersyjną" opinię a potem skierować do książek (Lodołamacz itd).

Naprawdę trudny wybór... Ale moją ulubioną postacią historyczną jest George Patton.

Edited by Melosz