Skocz do zawartości

Krakon 2013


Servant Saber

Recommended Posts

A kto powiedział, że nie będzie? :3

Rozmawiałam z organizatorami [tu czytaj: zukori, która mnie szczuje tasiemcami :c], choć... może jednak dałoby się zorganizować, aczkolwiek na mnie nie patrzcie xP

Pragnę zauważyć, że główny koordynator jest Bronym (plus przy organizacji pomagają fani kolorowych gadających kabanosów)

Pierwsze słyszę, ale ok :rainderp:

Ja tylko nie chcę, aby ponownie poleciała fala hejtu jak w 2012. Mówię tu o tym, że duża część fanów Bleacha zrobiła shitstorm z tytułu "jakieś durne Pokemony mają swój panel, a Bleach nie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

25-28 Lipca?? hmm jasne że wpadnę, 27-28 Lipca mam na szczęście wolne 24-26 niestety nie,:TWcU3:

Panel/Blok chętnie bym zobaczył jakieś, oby by były wystawiane w weekend .

Dodatkowo jest jeszcze miesiąc później MLK v2 (24-25 sierpnia):pinkie2:

jednak to nadal dużo czasu, mamy dopiero kwiecień, (kwiecień plecień co przeplata trochę zimy trochę zimy) swoją drogą, nie organizuje ktoś jakiegoś ponymeeta w terenach Śląsk, Małopolska w najbliższym czasie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą' date=' nie organizuje ktoś jakiegoś ponymeeta w terenach Śląsk, Małopolska w najbliższym czasie? [/quote']

http://www.facebook.com/events/477939782272773/

Kraków zasnął snem niedźwiedzia i nie obudzi się chyba aż do prawdziwej wiosny. Każdy zajet swoim sprawami. Myślę, że plenerówki z kocykami na trawce, byłyby lepsze niż spotkania w Plazie. Czekamy na ciepło, promyki słońca i zieloną trawkę w końcu...

A swoją drogą Magnificon Expo XI powinien być wcześniej niż Krakon bo w maju/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25-28 Lipca?? hmm jasne że wpadnę

Prawdopodobnie ja z moją siostrą (z fandomu Anime) tam się wybierzemy i może do tego Wiej007 dołączy :P

Pewnie będe~

:pinkie2::pinkie2::pinkie2::pinkie2:

Szanse na kucykowy panel rosną z każdym kolejnym bronym/pegasis :fluttershy5:

imka, takie małe btw. fani anime i mangi nazywają się otaku ^ ^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mocno zastanawiałam się nad tym, czy pojechać. Teraz, gdy dowiedziałam się że jedzie paru Bronies to prawie skaczę ze szczęścia i jestem już pewna, że chcę i postaram się wybrać.

Możemy zrobić taką zbitą grupkę emanującą miłością i tolerancją.
 

PS Jedzie ktoś na Magnificon XI Expo? Kupiłam już bilet, ale wygląda na to, że będę tam sama jak palec, a nie chcę żeby tak było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

Uruchomiliśmy system przedpłat na Krakon 2013. Akredytacja, oprócz wejściówki na konwent na dwa lub cztery dni, daje możliwość rezerwacji noclegu w szkole lub akademiku, a także zakupu koszulki i analogi po korzystnej cenie. Na stronie agendy pojawią się także z czasem kolejne opcje dotyczące programu konwentu, które obecnie jeszcze nie działają. Wszystkich zniecierpliwionych oczekiwaniem na możliwość wcześniejszej akredytacji serdecznie przepraszamy. Mamy nadzieję, że teraz już bez dalszych trudności dokonacie rezerwacji na Krakon 2013!

~ https://www.facebook.com/krakon2012

 

A tu strona z rezerwacjami/akredytacjami [jak zwał tak zwał] http://agenda.fenix.rpg.pl/events

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...