Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Servant Saber

Krakon 2013

Recommended Posts

Guest

Termin niemalże idealny dla mnie, jak nie będę miał pracy to na pewno przyjadę :D

Na pewno pojawię się 27 na turnieju Pokemon, być może na dłużej ale to już będzie zależeć od sytuacji finansowej po Balconie :)

Khym-khym.
Chyba już można.
Tak, na krakowskim Krakonie będzie panel kucykowy! Mogę się pochwalić byciem jednym z organizatorów, o.

Będzie on oto w sobotę lub niedzielę, przeznaczymy dla gości całe trzy godziny. W planach..  mamy nadzieję, że będzie ciekawie. Trochę muzyki, trochę obrazków, trocę tego i owego, trochę gadania, no i sami uczestnicy się nudzić nie będą na pewno!

Nie potrafię się ogłaszać..
Do zobaczenia w Krakowie ludziska!

Edited by Aziz

Guest

Odświeżam temat, ja prawdopodobnie jadę bo prawie darmo i widzę że dużo innych dziwnych ludzi jedzie :v

Jadę na 100%, nie ma przebacz, i tak bym się nudził. Najbardziej właśnie zależy mi na tym kucykowym panelu, ale i tak przyjadę na całe 3 dni.

Guest

To git, jak pojadę sam (oby nie, może Azar pojedzie :v) to będę miał kogo męczyć, może nawet uda mi się wideło relację zrobić ( na pyrkunie nie wyszło może tu się uda :v) jak coś to na fejsbuke albo tu mnie proszę męczyć

Tera będę musiał znaleźć jakiś sposób na dorobienie sobie kasy i możliwe, że się wybiorę. (Przez Applejack na Animatsuri trochę przy dużo kasy wydałem =3 *buysomeapples*)

Jako że wybieram się moim APC na Krakon w piątek, mam pytanie, jest ktoś chętny na transport? Oczywiście jadę z okolic Gliwic, więc mogę zabrać parę osób, a koszta wtedy byłby minimalne

Ja jadę z Thelleo z Katowic :3
Będziemy w sumie nie wiem kiedy i nie wiem o której xD
Do zobaczenia!

• Upvote 1

Ok, ostatni post zanim stąd zniknę, anyway.

Wiecie już lub nie, kucykpanel odbędzie się w sobotę, o godz. 19. W planach mamy prelekcje o fanonie, o kanonie, pokazy twórczości naszej i innych, konkursy wiedzy, rysunkowe, ciekawe nagrody... Tyle. Do zobaczenia.

Ja będę na krakonie dopiero w sobotę popołudniu, ktoś mi powie w której szkole będzie ten kucykowi panel ?

są dwie na Złoty Róg 30 oraz Kijowska 3, źródło

Edited by Trigen

Ok, znowu ja... niech będę małym informatorem do tego czasu. (Chociaż trzy posty wyżej napisałem wyraźnie..)

Jest to o godz. 19. I trwa trzy godziny.

Ok, znowu ja... niech będę małym informatorem do tego czasu. (Chociaż trzy posty wyżej napisałem wyraźnie..)

Jest to o godz. 19. I trwa trzy godziny.

Wiem o której, pytam się tylko w której z tych dwóch szkół to się odbędzie...

Edited by Trigen

Pardą, mój błąd. Zmęczony jestem.
To nie w szkole, one są tylko od spania. Cały konwent jest w miasteczku studenckim. I my bodaj w auli jesteśmy. Koordynatorzy chyba nas nie lubią, bo milczą.

Co masz na myśli? Wstęp jest dla każdego, konkursy i wszystko też. A team organizacyjny jest zamknięty. (ewentualnie można znaleźć chętnych na zakup tego i owego, podejrzewam)

obaj już chyba są na miejscu, a stachul na pewno. nie wiem czy ktoś jeszcze zdąża tutaj.