Skocz do zawartości

[Zabawa] Piszemy opowiadanie o króliczku Fluttershy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przeraził się możliwością, że dziwna puszystość jego futra nie jest wcale spowodowana gazem, którym się spryskał, lecz jakąś nieznaną dotychczas chorobą. Zrobił się przez tę myśl tak blady, że...

Link do komentarza

Sam spojrzał na nią swoim dziwnym królikowym wzrokiem i przez jakieś dziwne okoliczności powiedział ludzkim(kucykowym) głosem:

,,Mam tego dość ciągle traktujesz mnie jak malusiego króliczka . . . . . . to koniec ! Wyprowadzam się z twojej chatki'' (Serio to powiedział O.o ja bym się nie ważyła)

Przerażona i rozpaczona Flutteshy . . . . . 

Link do komentarza

czym prędzej poszła do Zecory po napój otrzeźwiający podczas gdy zalany Angel spał pod stołem. "Biedactwo! Dałam mu chyba za dużo wolności..." -powiedziała Fluttershy po powrocie od Zecory. Jako że napój był bardzo mocny Angel obudził się zupełnie trzeźwy i powiedział normalnym kucykowym głosem "Fluttershy dawno chciałem ci to powiedzieć, ale bałem się. A więc FS kocham cię!" -królik przytulił Flu puszystymi łapkami a ona....

Link do komentarza

poczuł zapach palonej sierści. Przestraszony odwrócił się i spostrzegł, że jego sierść się pali. To fioletowa króliczka z zemsty podpaliła futerko Angela i uciekała teraz zostawiając za sobą pusty kanister benzyny. FS zareagowała błyskawicznie i już po chwili.......

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...