Skocz do zawartości

Arroyo wykonuje requesty [Vector]


Arroyo

Recommended Posts

Wraz z wykonaniem pierwszego requesta, zakładam wątek w którym możecie zlecać mi wykonanie artów.

Prezentuję swój pierwszy request, który dostałem od KiwiSi polegający na wektoryzacji jej pracy:

happy_birthday_dashswag__by_kiwisia-d5wovv1.jpg

http://fav.me/d5wovv1

Mój wektor:

request__kiwisia_s_oc_candy_vector_by_arroyopl-d5xgdcr.png

http://fav.me/d5xgdcr

Specjalizuję się głównie w wektoryzacji, aczkolwiek niewykluczone, że w przyszłości będę także wykonywał rysunki metodą tradycyjną. Tutaj natomiast macie moje prace, więc możecie sprawdzić, czy jakość Wam odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam i składam prośbę o zrobienie czegoś z moimi OCkami. Wiele osób ma bardzo fajnie zrobione postaci, które wyglądają jak te z serialu a nie jak z wycinanki (zasługa edytora) :bonbon2:

Proszę cię (tu oczy kota ze Shreka) o wykonanie wektora, na którym będą dwa OCki (ok, są podobne, ale widać między nimi różnicę). Przydadzą się w opowiadaniu, a może i wylądują na okładce. Albo na lodówce, a może i zostaną twarzą Kinder Czekolady.

A teraz konkrety

Źródła - moje dwa oceki

Link do paczki z plikami png (trzeba pobrać - "plik-pobierz") - ok, niby mam wektory, ale powstały w edytorze i wyglądają jak wycięte z gotowych elementów z wycinanki. Czegoś im brakuje żeby wyglądały jak te serialowe, albo choć trochę bardziej naturalnie :rd8:

Uwaga To rodzeństwo więc żadnych shipów ;)

Po prostu: jeden obrazek, dwie postaci obok siebie. Resztę zostawiam Tobie.

Z góry dziękuję i wielki :hug3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie pragnę wszystkich przeprosić, że tak długo musieliście czekać na odpowiedź - nie spodziewałem się, że dostanę aż tyle requestów (co oczywiście mnie bardzo cieszy ;D) i zwyczajnie nie byłem w stanie tego wszystkiego ogarnąć.

Prosiłabym o vectoryzację tego:

http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2013/085/4/1/bellamina_by_golden_fly-d5zcdj8.jpg

Kolory takie, jakie mam w avku.

Avek został zmieniony i nie wiem jakie to mają być kolory :/. Prosiłbym więc o ich sprecyzowanie.

Poproszę o Raindrops, jeśli można :3

Można, proszę tylko o link do pracy.

oo robisz requesty ^^ mogła bym prosić ? c: niedługo dam ci rysunek z którego bym chciała Vectorka ^^ jeśli mogę c:

Jasne że możesz ;). Daj znać jaki to rysunek.

Hej, mógłbyś zrobić vector z mojej OC? Proszę, link. ^^

Jasne.

Witam i składam prośbę o zrobienie czegoś z moimi OCkami. Wiele osób ma bardzo fajnie zrobione postaci, które wyglądają jak te z serialu a nie jak z wycinanki (zasługa edytora) :bonbon2:

Proszę cię (tu oczy kota ze Shreka) o wykonanie wektora, na którym będą dwa OCki (ok, są podobne, ale widać między nimi różnicę). Przydadzą się w opowiadaniu, a może i wylądują na okładce. Albo na lodówce, a może i zostaną twarzą Kinder Czekolady.

A teraz konkrety

Źródła - moje dwa oceki

Link do paczki z plikami png (trzeba pobrać - "plik-pobierz") - ok, niby mam wektory, ale powstały w edytorze i wyglądają jak wycięte z gotowych elementów z wycinanki. Czegoś im brakuje żeby wyglądały jak te serialowe, albo choć trochę bardziej naturalnie :rd8:

Uwaga To rodzeństwo więc żadnych shipów ;)

Po prostu: jeden obrazek, dwie postaci obok siebie. Resztę zostawiam Tobie.

Z góry dziękuję i wielki :hug3:

Spoko, zajmę się tym.

Jak widzicie, pracy jest naprawdę sporo, oprócz tego dostałem kilka zleceń przez PW na DeviantArcie. Proszę więc o cierpliwość i wyrozumiałość z powodu opóźnień. Mam nadzieję, że efekty wynagrodzą Wam oczekiwania ;).

Acha, mam wielką prośbę: bardzo proszę o nie zlecanie kolejnych requestów, dopóki nie ukończę aktualnych, ok? Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...