Skocz do zawartości

[Zabawa] Nakarm Soarina (systema :P )


Recommended Posts

Witajcie!

Członkowie zespołu starają się mnie namówić, bym jadł coś innego niż ciasta i placki.

Tłumaczą to zdrową dietą i tak dalej... meh... Pomyślałem sobie, że może Wy doradzicie mi, co powinienem zjeść, a ja zobaczę, czy warto i podzielę się z Wami opinią na temat potrawy..

Swoje komentarze będę umieszczać co jakiś czas... Muszę mieć czas by zdobyć to jedzenie.

jC1T3Im.jpg?2?5100

Zasady zabawy:

Podajemy zdjęcie, nazwę i opis co zawiera potrawa, a Soarin będzie komentować Wasze wybory.

Mile widziany jest krótki opis zachęcający do skosztowania dania...

Link do komentarza

Z nieukrywaną radością przedstawiamy...

FRYTKI

frytki-belgijskie-przepis.jpg

Ta serwowana niemal w każdym zakątku kuli ziemskiej wyszukana potrawa zyskała pokaźne grono zwolenników i cieszy się niebywałą wręcz popularnością. Frytki są łatwe w transporcie i przygotowaniu, do tego zaś niemal niemożliwym jest, by je przesolić.

Podawać je można na wiele różnych sposobów. Wśród ludzkości znaleźć można zarówno zwolenników podawania ich z ketchupem, z majonezem, z sosem słodkim, kwaśnym, słodko - kwaśnym lub wieloma innymi mniej lub bardziej kontrowersyjnymi dodatkami, przy czym one same TAKŻE MOGĄ BYĆ DODATKIEM. Do ryb, do kotletów, do hamburgerów czy nawet do ziemniaków puree!

Nadają się więc do wszystkiego, zaś co jest najlepsze, a o czym już było wspomniane wcześniej - są niemal wszędzie. Można po nie pojechać samochodem, rowerem, nawet dojść po nie piechotą! I niemal niemożliwym jest oparcie się im w drodze powrotnej!

117251.jpg

Ich złocisty kolor i sugestywny zapach, który potrafi złamać wolę nawet najtwardszego przeciwnika cholesterolu sprawia, że są poszukiwane i wysoko cenione. Pokusić się można nawet o stwierdzenie, że są NATURALNYM NASTĘPSTWEM EWOLUCYJNYM ziemniaka, z którego są wyrabiane. To szczytowe osiągnięcie gastronomii, są dla niej tym, czym dzieła Homera dla historii literatury. Gdyż, jeśli można pokusić się o parafrazę słów jednego z wybitnych greckich filozofów: "Homo sum; frytkani nihil a me alienum puto."

Doceńmy frytki, gdyż to one są naszymi małymi, codziennymi herosami!

Bonus, z jednym (tycim) wulgaryzmem. Nie mogłem się powstrzymać, klasyka...

Link do komentarza

Lody.... lody, lody, lody!

Jestem wręcz pewny, że Ci zasmakują, bo zasmakują każdemu. Nawet najwybredniejszy smakosz znajdzie coś dla siebie wśród natłoku smaków, dodatków i posypek. Od kwaśnych cytrynowych, przez słodkie czekoladowe (mnóstwo odmian!) do słonego solonego migdału. Pycha!

Polecam Ci cynamonowe, w smaku przypominają ciasto, tylko, że są zimne. Byłaby to dobra odmiana, szczególnie latem, gdy jest gorąco, i tylko szuka się okazji aby się schłodzić.

Następna zaletą lodów są desery. Tu już nic nie mówię, wystarczy spojrzeć.

lodowe_1.png

images?q=tbn:ANd9GcTacmFx4xvD22E2g6Rzlz7wWA5Dwz535Rp1tB5dO8osH6z5_iLP

images?q=tbn:ANd9GcTG4tGgu0N-PVE5vjvcA3uHniQiKsyHfUJFmET_5f3mrqF2o-tmGg

Link do komentarza

Jeśli już jesteśmy przy lodach i frytkach...

Przedstawiam chipsy!

Chipsy są uwielbiane od początku stworzenia Wrzechświata i nikt, powiadam Ci nikt nie potrafi się im oprzeć! Jeśli raz zaznasz tego smaku będziesz miał ochotę jeść je na okrągło! Występują pod różnymi postaciami i o różnych smakach!

chipsy.jpg

Chipsy zrobione są z ziemniaków co za tym idzie są ZDROWE! Gdyż ziemniak=warzywo

Kto nie chciałby spróbować tak pysznych i wybornych chipsów...

Ostatnio coraz modniejsze stają się chipsy ostre. Piekielne Wasabi stoi na szczycie tej listy ale nie są takie ostre na jakie wyglądają. Tak więc skosztuj tej wybornej przekąski i odmień swój świat! :D

Link do komentarza

Ucieczka od ciast jest prawie niemożliwe. Jedynym sposobem by przestać jeść ciasta jest zjedzenie ciasta tak smacznego, że inne wypieki nie będą miały dla ciebie smaku. A jak wiesz, placki są najlepszymi ciastami. Tylko ważne jest nadzienie. Jeśli nie będzie dobre, to całe pieczenie pójdzie na marne. Ale jest na to sposób!

Pie_flavored_pie_by_9000Flames.png

PLACEK O SMAKU PLACKA!

Twór tak smaczny, iż po jego zjedzeniu żadne inne ciasto nie będzie miało dla ciebie smaku. A, że trudno jest znaleźć do niego nadzienie(nadzienie o smaku placka jest naprawdę ciężko dostępne) sam odzwyczaisz się od jedzenia ciast. Później przerzuć się na owoce np. truskawki.

Ale nikomu tego nie mów, niech to będzie nasza tajemnica.

tumblr_m14ho2a0TG1qbeqcyo1_500.gif

Tak na dobry początek.

Link do komentarza

Evelinna Eve Pie... Nie no, bez przesady, co? Co to ma w ogóle być? Może dasz coś normalnego?

EverTree - zdrowe, to one nie są, ale co tam... W BuckMacku kupuję zawsze największe zestawy z frytkami. Spitfire mówi, że muszę przestać, bo tyję.... Ale co tam, ja jakoś tego nie widzę!

RedSky... Ooooo! LODY! Uwielbiam je! Może nie tak jak ciasta, ale dobre lody dla ochłody są naprawdę super! Masz sporego plusa +

Evelinna Eve Pie, noooo! Widzę, że wreszcie coś normalnego. Nieźle się naszukałem tych chipsów, ale je zdobyłem. Wyobraź sobie, że w Cloudsdale ich nie mają, bo mówią coś o tym, że ziemne kuce nie lubią jak im z chmur spadają okruszki... Najbardziej zasmakowały mi te o smaku zielonej cebulki. A jakie są Twoje ulubione?

Ciasto o smaku ciasta?! Drogie PiekielneCiastko, znajdź mi je, przynieś, a ja... obsypię Cię złotem i klejnotami, dobrze?! ;3

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Klacze i ogiery, przedstawiamy!

Wóda & Zagrycha!

3863598-rosyjska-wodka-wyizolowanych-na-bialym-tle.jpg

To unikalne danie jest wymagane na każdej imprezie w kantynie, a oprócz tego smaczne, tanie i pożywne oraz zdrowe. Ewentualnie można zapić prytą truskawkową. Dodatkowe efekty:

+100 do siła

+50 do respekt

+25 do śmiałość

I jak na nic lecą na nią klacze.

KONIEC

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...