Skocz do zawartości

Need more style?


Neiter

Recommended Posts

Jest to jeden z pomysłów na zabawę, które podrzucił mi system6 (dzięki :D)Najlepiej go zacytuję, gdyż pewnie ja napiszę tak, że nie zrozumiecie mnie :dodgy:

wybierasz usera forum a reszta dopasowuje do niego jakis styl ... np. metal .. dres , punk , hipster itd + uzasadnienie dlaczego tak nie inaczej

Mam nadzieję, że wam się spodoba, a na pierwszy ogień idzie właśnie system6 za podrzucenie tego dosyć ciekawego pomysłu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYSTEM, SYSTEM! Wójcio Avanidius ogarnie Ci zaraz BEZBŁĘDNĄ stylówę!

Na pierwszy rzut:

- Może coś klasycznego? Coś z przesłaniem? Coś jak...

Dołączona grafika

SYSTEM OF A DOWN. No oczywiście! Inaczej być nie mogło. Walniesz sobie bródkę, nie będziesz ścinał i włosów przez pół roku, ubierzesz się w jaką azerską, kazachstańską ( czy pierun ich tam wie ) koszulkę i voilà! Zalecane jest jeszcze śpiewanie bez większego sensu o terakotowym cieście i bananach. Od czasu do czasu możesz walnąć kawałek z przesłaniem politycznym. STANIESZ SIĘ SŁAWNY.

Ewentualnie, jeśli nie pasuje ci ten styl... To może coś z drugiej strony barykady?

Dołączona grafika

Zostań częścią systemu! Dobra płaca, wczesna emerytura, wygodne godziny pracy i ( uwaga! ) nieograniczony limit pałowania na dzień. Bierzesz porządnego drąga i lejesz ludzi do krwi! Cóż za klasa! Cóż za styl!

Dołączona grafika

Jeszcze dostaniesz ( O LOLADA! ) zacny hełm i dżezi maskę przeciwgazową. Teraz usiądź spokojnie, weź dwa wdechy i to ogarnij :D

EDIT:

Po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że coś jest ze mną o tej porze niezbyt teges :D. Rozminąłem się z tematem, ale ****! Te stylówy są w sam raz dla ciebie. Uznajmy je więc za argument... A co do stylu... Pierwszą nazwijmy metalem, a drugą hipsteriadą! No bo walka z systemem jest TAKA mainstreamowa. Weźmy raczej i dołączmy do niego.

Czyli METAL lub HIPSTER. Bwahahaha hahaha (LOL)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...