Skocz do zawartości

[Zabawa] Zróbmy piosenkę!


Mellie

Recommended Posts

- MAM POZWOLENIE OD AVATARA POSTACI -

Witajcie kucyki!

Chciałabym wam przedstawić grę, mianowicie: zróbmy piosenkę! Wszyscy wiemy, że nasza kochana Pinkie znana jest ze swoich piosenek... Kocha śpiewać. Czy to dłuższe, czy krótsze pieśni - nie ma to znaczenia!

W każdym razie... Teraz my będziemy układać i śpiewać piosenkę! Kto wie, kto wie... Może ktoś ją kiedyś na prawdę zaśpiewa?

Najważniejsze jest to, byśmy się zgrali i stworzyli świetny zespół!

Wymyślanie piosenki nie jest takie proste. To nie tylko układanie rymów, ale i podkład, zorganizowanie ewentualnego chórku. Ale najważniejsze, to znaleźć powód, dla którego chcemy śpiewać. Na wesele/na radość/dla przyjaciela/dla pocieszenia/dla wyjawienia radości jaką kryjemy w sercu.

No to pierwszy punkt, który musimy zrealizować, niekoniecznie związany z muzyką. Czyli: sytuacja w jakiej się znajdziemy. Co takiego się zdarzyło, że chcemy śpiewać?

Najlepsza propozycja wygrywa! Pamiętajcie, że piosenkę tworzymy wspólnie i jeżeli uznam przykładowo dwa posty za równie dobre... Mogę je ze sobą pomieszać :crazy:

Powodzenia!~ :3

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie
Jestem za! Ale może zamiast piosenki na powitanie wiosny można by napisać piosenkę o pożegnaniu zimy :twilight3:? Wydaje mi się' date=' że to mogłoby być bardzo ciekawe:fluttershy5:.[/quote']

Może się mylę ale chyba to jest Winter Wrap up z odcinka ,,WInter wrap up '' :D

Link do komentarza

Pytanie może niech inne postacie z Mane6 też się dołączą do śpiewania?!?!

To, kto będzie śpiewał będzie w późniejszych punktach, więc na razie nie poruszamy tego tematu ^^

Zaczekam jeszcze trochę na propozycję i ruszymy z kolejnym punktem ;)

Link do komentarza

:pinkie2::pinkie2::pinkie2::pinkie2::pinkie2:

Może piosenka o wszystkich porach roku, nie tylko wiośnie? Oczywiście wiosna mogła by wyróżniać się czymś np.: wszystkie zwięrzeta wracają, lub wszystko budzi się do życia. :twilight4::pinkiederpy:

Nie wiem, coś takiego wpadło mi do głowy, może na coś ten pomysł się przyda.:pinkiederpy:

Link do komentarza

:pinkie2::pinkie2::pinkie2::pinkie2::pinkie2:

Może piosenka o wszystkich porach roku, nie tylko wiośnie? Oczywiście wiosna mogła by wyróżniać się czymś np.: wszystkie zwięrzeta wracają, lub wszystko budzi się do życia. :twilight4::pinkiederpy:

Nie wiem, coś takiego wpadło mi do głowy, może na coś ten pomysł się przyda.:pinkiederpy:

Dobry pomysł, ale na razie zostaje piosenka o wiośnie. Może przy następnej piosence wykorzystamy twój pomysł ;)

Czyli: wesoła piosenka o wiośnie dla Polskich Bronies i Pegasis.

Ruszamy z muzyką!

Rytm i tempo. Jakie mają być? :)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...