Skocz do zawartości

Realm of the Mad God


Geledrin

Recommended Posts

Od poniedziałku steam udostępnił w swym szerokim asortymencie Realm of the Mad God. Gra ta jest jedną z bardziej grywalnych produkcji, w jakie miałem okazje grać. Mimo pikselowej grafiki, NAPRAWDĘ pikselowej grafiki. Minecraft przy tem to Unreal Engine 3 conajmniej. I wkurzających zasad, choć morze to one decydują o grywalności.

Po pierwsze śmierć tu to koniec postaci, tracimy cały ekwipunek, dośiwadczenie i nie ma opcji by pobiec szybko i zebrać przedmioty. Po śmierci podliczana jest sława jaką nasza postać uzyskała w czasie swego życia, wlicza się ilość potworków które zanihilowaliśmy, ile questó wykonaliśmy, ilu członków party zdobyło poziom przy nas. Ale także bonusy od osiągnięć i przedmiotów. Po drugie "loot" nie jest tutaj przypisany, więc jak kręci siędużo osób trzeba być szybkim, ale za to samemu można coś podkraść z wysokopoziomowych potworków, jeśli uda się znaleźć kogoś kto nie dba o przedmioty. Ciekawy jest system party, nie ma tu czegoś takiego jak grupa z liderem, party to kilka osób które idą obok siebie. Każdy dostaje tyle samo doświadczenia, nieważne ilu jest członkó party, za potwora zawsze jest tyle samo. Pozawala to szybko zdobyć poziom, ale za to trudniej o przedmioty. Dla każdego kto by chciał grać, na plaży potwory są najsłabsze, drogi oddzielają jakby poziomy potworów, im więcej dróg przekroczysz tym są trudniejsze, przy lawie jest najgorzej, idąc wzdłuż rzek można się wydostać z wyspy lub wejść głębiej.

http://store.steampowered.com/app/200210/?snr=1_7_suggest__13 Gra oczywiście darmowa i waży śmieszne 38 MB.

Jeśli ktoś chce zagrać to polecam, server EUEast , ale łątwiej będzie znaleźć mnie na Steamie Geledrin oczywiście, nie jestem w tą grę dobry, ale uczę się i chętnie bym połaziłz kimś, może nawet stworzymy gildię MLP.

Parę screenów z opisem

EDIT:

już mam jak pokazać, więc wklejam swojego screena, odblokowane jest trochę więcej, te gwiazdki to ilość wykonanych questów przypisanych klasie, są one takie same, zdobądź ileś tam sławy postacią, najpierw 30, potem 150 reszty nie pamiętam, gwiadki się sumują co widać w górnym lewym rogu, i przy niku pokazuje nam sie taka gwiazdka, kolor zależy od ilości wykonanych questów

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tu widać część miasta, dużo ludzi, wejścia do instancji, nie ma co się przejmować ograniczeniem, nawet w godzinach szczytu miejsce jest

Dołączona grafika

Nasz magazyn, na początku jest odblokowana jedna skrzynka, nie mam pojęcia po co więcej, ale i tak za dolarki już się je odblokowuje, jedna starczy stanowczo przynajmniej dla mnie.

Dołączona grafika

Wejście na mapkę gdzie mogą nas zjeść, odrazu dostajemy questa, po prawej nasz ekwipunek, minimapa i ludzie w okolicy, można sie do każdego na mapie za darmo teleportować, wystarczy kliknąć na żółtej kropce na minimapie i teleport

Dołączona grafika

Pierwsza walak w głepi wyspy, nie stanowi dla mnie wyzwania, jednak gdybym miał niższy poziom pewnie bym musiał się ewakuować. Widać obrażenia i doświadczenie które zdobywam

Dołączona grafika

Po walce zbieramy przedmioty, miksturka może nie wygląda na najlepszy "loot" ale kończą sie bardzo szybko i są bardzo potrzebne, by zebrać przedmioty wystarczy podejść do woreczka

Dołączona grafika

Dużo silniejszy przeciwnik, jest szansa że po jego śmierci powstanie portal do dungeonu, w którym można spotkać nawet boga jako bossa, nie polecam wchodzić tam samemu, przynajmniej nie do tych lepszych.

Dołączona grafika

Wspomniana wyżej droga i nowy quest

Dołączona grafika

Halucynacje po zażyciu muchomora

Dołączona grafika

Na koniec znów od kogoś innego, nie padnę tak sobie Podliczenie statystyk, i ilość chwały jaką on zdobył, rekord tygodnia to 11k na jednej postaci O.o

Jeśli chcecie mogę wrzucić więcej screenów, może ktoś mi pomoże , gra jest naprawdę fajna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Od wczoraj nieco ogarnąłem grę, spodobała mi się, ale samemu grać to mi się nieeee chce... Jak dorwę kumpjutor, to Cię dodam na steamie i możem coś zagrać. Mam tylko jeden problem - gra mi OKROPNIE laguje, gdy przez chwilę biegam prowadząc ciągły ostrzał, to po chwili postać wychodzi spod mej kontroli i zaczyna sama biegać w kółko i strzelać w bliżej nie określone kierunki przez kilka sekund... Wie ktoś może, czego to wina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są potworki które nakładają taki efekt :) czy masz nad postacią taki wir wtedy, jeśli nie to nie mam pojęcia

Coś z przed chwili

Dołączona grafika

Odparto najazd potworów i mnóstwo przedmiotów dla każdego :)

oraz smutna sprawa

Dołączona grafika

mój biedny łucznik, który tyle wam pokazał odszedł :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet w mieście po prostu tracę kontrolę nad postacią, jeżeli przez chwilę idę w jednym kierunku i po chwili puszczę klawiaturę, to moja postać nadal się nie zatrzymuje przez kilka sekund. To może być wina łącza, acz wątpię. Próbowałem wyłączać wszystkie niepotrzebne procesy, nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale tak jest fajniej, mi się lepiej gra w to na kliencie. Jest stara, ale wciąż grywalna i fajna :)

EDIT

Dołączona grafika

Kolejna porażka, jednak teraz poszło mi dużo lepiej niż ostatnio, naprawdę fajna klasa, a im dalej w las tym gra staje się ciekawsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Fajna gra, ale denerwuje mnie to, że jak biegniesz i strzelasz to się czasem postać buguje. Ogólnie spoko gierka. Jak potrzebujecie maga to pisać :) Steam: Meller09

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...