Skocz do zawartości

[BETA] Guild Wars 2


Xyz

Recommended Posts

Za parę dni mają się odbyć zamknięte beta testy hitu 2012 Guild Wars 2. Po klucz można zgłosić się tutaj (oczywiście nie dla wszystkich będą; jeśli nie potrzebujecie a dostaliście, to możecie mi wysłać, byłbym bardzo wdzięczny ^^): https://beta.guildwars2.com/ Filmik, by pokazać, jak ta gra mniej więcej wygląda:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapisałem się i zobaczymy

Yep ja też sie zapisałem a co... ;p

Zapisaned.

A więc nikt dla mnie kluczyka nie zarezerwuje? :(

Okazało się, że mam ~2800mb pamięci na grafice, lol. Teraz się modlimy o przyjęcie xD Do Celestii, ofc.

Też tak mam. Chodzi o to, że Twoja karta ma normalnie 1 gb, ale może zwiększyć swoją pamięć poprzez zapożyczenie jej z pamięci RAM komputera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanks for signing up! Thanks for signing up for a chance to participate in the Guild Wars 2 beta test. We've received your application and we'll email you if you've been accepted. We appreciate your interest in Guild Wars 2! Sincerely, The Guild Wars 2 Team no to zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Uwaga! Od 10 kwietnia gracze mogą pre-purchase Guild Wars 2 kolekcyjny, cyfrowe Deluxe lub wersje standardowe z buy.guildwars2.com lub wybierz sprzedawców detalicznych. Wszyscy gracze, że pre-purchase Guild Wars 2 będzie mieć dostęp do wszystkich przyszłych wersji beta zdarzeń i 3 dniowy dostep do gry zanim oficjalnie wystartuja serwery.

na tej stronie mozna sobie zobaczyc co bedzie zawierac jaka wersja:

https://buy.guildwars2.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym stylu, tyle ze kazda strona bedzie mogla wystawic po kilkaset osob w jednym momencie (nie pamietam dokladnie, bedzie balansowane tak ze zadna strona nie bedzie mogla miec 100 osob jak druga ma 10, co bylo po prostu glupie, w Wintergrasp i Tol Barad w WoWie), i bedzie trwala non-stop. Oprocz tego gildie beda mogly miec wlasne zamki, ktore tez beda mogly byc atakowane przez inne gildie. Ja osobiscie i tak licze na areny jesli chodzi o PvP, nigdy nie lubilem takich duzych bitew w MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto dodac brak questów jako takich...

sa eventy na obszarach które daja expa.

Znaczy sie masz main story line i eventy poboczne , nie ma tak jak w wowie ze zbierasz questy z miasta i jazda. Tu ma to byc tak ze jak explorujesz swiat tak dzieja sie eventy w stylu ataku centaurów na miasto itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to pole bitwy bedzie ogromne, i nie wiem czy nie bedzie sie skalowac, wiec raczej nie bedziemy widywac naraz wiecej niz kilkudziesieciu. Zreszta nie pamietam dokladnych liczb, ale na pewno okolo 100 graczy z 1 serwera, a serwerow bedzie polaczonych 3. A czy PC to uciagnie bym sie nie martwil, zostaly podane minimalne wymagania, i sa duzo nizsze niz sie spodziewalem. Zreszta w takich duzych bitwach (przynajmniej w WoWie) to zwykle serwer stwarzal problemy, a nie komputer, a WoW ma juz przeciez 8 lat, dzisiejsze gry sa lepiej zoptymalizowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eventy sa w rifcie, nie gralrm wiec nie porownam... bitwy kilkaset graczy? toz to moj blaszak nie uciagnie tyle

Hehe, ja jak grałem na swoim starym komputerze w Cabala, to podczas bitw nacji (125 vs. 125) od razu resetować blaszaka musiałem :D

BTW. Wymagania sprzętowe:

Windows® XP Service Pack 2 or better

Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon™ 64 X2 or better

NVIDIA® GeForce® 7800, ATI Radeon™ X1800, Intel HD 3000 or better (256MB of video RAM and shader model 3.0 or better)

25 GB available HDD space

Broadband Internet connection

Keyboard and mouse

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...