Skocz do zawartości

Szatan przyjechał na KUCYKU PONY - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Teraz możemy witać się AVE SATAN ! Nasze dusze idą w wieczne potępienie , XD Arka Szatana jest z nas dumna a Nergal zostanie bronies . Quo vadis domine . Chyba zatrudnię się w tej redakcji i będę pisał o pierdołach , robił wywiady z czubkami a debile będą mi za to płacić .

Link do komentarza

Cała ta sytuacja przypomina mi:

-Z czego Cię uwolnić?

-Jestem wolny!

-Pijesz?

-Nie!

-Palisz?

-Nie!

-Narkomania?

-Nie!

-A może Mój Kucyk Pony?

-Taaaak! Obejrzałem go całego!

-Jak diabeł nim rzucił na kościele i obracał jak Apple Bloom talerzami przy Znaczkowej Ospie! :derp:

Wybaczcie... musiałem.

Link do komentarza
"Kucyki PONY" - Kiedy oni nauczą się angielskiego i zrozumieją' date=' że te dwa słowa to jest to samo ?[/quote']Coś jak dwie, takie same połówki :D

A wracając do tematu to też się pośmiałem. I też coraz bardziej tracę (i tak już małą) wiarę w kościół, przecież to nie jest zwykły ksiądz, to "członek Rady Polskich Egzorcystów, a także Wspólnoty Miłości Miłosiernej w Polańczyku" jak donosi SE...

Link do komentarza

To mnie rozbawiło. Zabawne. Kreskówka ukazująca, że najpotężniejszą rzeczą jaka istnieje jest przyjaźń to wytwór szatana. To ma dla mnie sens. Przecież morały, które ta kreskówka w sobie zawiera również są sprzeczne z wiarą. Bo przecież: Jeśli ktoś ma problem, który my uważamy za błahostkę to mimo wszystko warto mu pomóc, a nie stwierdzić, że to nic takiego. (Lekcja Zero). To tylko przykład. Jest ich jeszcze może z 50...może troszkę mniej.

Swoją drogą, kościół mnie coraz bardziej z tym denerwuje. Na każdej kolejnej mszy słyszę tylko: "Nie rób! Nie wolno! Tam jest szatan! Wszystko już zaczyna być złe. Cokolwiek byśmy nie zrobili - zgrzeszyliśmy.

Link do komentarza

Myślałem, że tego zdjęcia nie da się przebić, dopóki nie znalazłem tego XD

"Zdaniem duchownego z czarną magią nie ma żartów! Ks. Marek Wasąg, członek Rady Polskich Egzorcystów, a także Wspólnoty Miłości Miłosiernej w Polańczyku, na współczesnej kulturze masowej skierowanej do najmłodszych nie zostawia suchej nitki.

- Oglądając bajki, w tym o kucyku Pony, dziecko wchodzi w świat fikcji jak w świat realny. To otworzenie furtki w swoim sercu komuś, kogo oznacza ta rzecz - a oznacza piekielnika. Strategia szatana jest taka: niszczyć pod pozorem niewinności - mówi ksiądz.

Najgorzej dostaje się jednak Hello Kitty, czyli różowemu kotkowi, którego uwielbiają małe dziewczynki. Według hiszpańskich źródeł postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na raka córka umierała. - Ojciec, by ratować życie dziecka, zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell - piekło, Kitty - imię córki. Jak widać, kotek nie ma ust. Dlaczego? Dlatego, że dziecku łatwo jest je zamknąć i wtłoczyć wszelką treść - mówi na wywiadówce duchowny i dodaje, że kto kupuje przedmioty z wizerunkiem Hello Kitty, oddaje dziecko w ręce demonów!

Monika Filipowska z poznańskiej Pracowni Psychologicznej MF Grupa Kontakt uspokaja rodziców, że oglądając bajkę o sympatycznym misiu czy koniku, dzieci nie widzą odniesień do czarnej magii, a nosząc bluzkę z Hello Kitty nie są... satanistami. - Takie znaczenia nadają tylko dorośli - zapewnia pani psycholog."

~www.se.pl

Link do komentarza

To co niby dzieci mają oglądać skoro wszystko jest ZŁE? Może od razu zamknąć wszystkich w białych pokojach bez klamek. Cóż i tak już wcześniej byłam ateistką. Lubię MLP i Harry'ego Pottera, mnie już powinni spalić na stosie.

Takich księży to już tylko do Rainbow Factory, tylko tam się przydadzą.:lyra3:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...