Skocz do zawartości

W poszukiwaniu harmonii - [zabawa] sesja RPG regulamin i ogłoszenia


kapi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tutururu!!!!!!! (wjazd na forum z kopa i fajerwerkami) 

 

 

UWAGA!!!! Nie mam pojęcia jak, ale forum mi wróciło, dzisiaj sprawdzałem sobie bez nadziei na poprawę swej marnej sytuacji, wchodzę, a tu się otworzyło. Ten post będzie pewnie nieskładny jak nie wiem, ale to dlatego ,że się cieszę, bardzo, na prawdę. Zaraz wszystko powiem co i jak, jakoś to ogarniemy, ale chwilowo ogłaszam wszem i wobec, że powróciłem. Bardzo się cieszę, że znowu Was wszystkich czytam, normalnie prawię płacze ze szczęścia, już myślałem, że zginę na brak RPG (bo ani w szkole ani nigdzie indziej już nie mam okazji pograć). Pozdrawiam wszystkich serdecznie i macie ode mnie huga :pinkiehug:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowane wielkie zmiany w sesji!!!

 

Dobra, dobra postraszyłem wielkimi literkami, co? Tak na serio to po tak długiej nieobecności nadarza się idealna okazja fabularna na zejście się grup, zwłaszcza, że nie będzie już takiego rumoru jak na początku, bo wielu odpadło z sesji w skutek... (nikt w sumie nie powiedział czego) ale nie ma tych zacnych użytkowników. Poza tym jak można przeczytać działania grupy idącej po jedzenie, ma wielkie znaczenie globalne i przydałoby się, by każdy mógł w tym uczestniczyć, tak więc po ogłoszeniu Waszego dalszego udziału raczej znów łączymy wszystkie grupy, odbędzie się to z lekką szkodą dla sesji, bo przyśpieszymy wszystkie działania zapewne do narady z Shadow (kto wie o co chodzi ten wie...) (a kto nie wie ten się dowie w najbliższej przyszłości xD ) Chciałbym usłyszeć co Wy na to? Najprawdopodobniej całe Canterlot stanie na głowie i dlatego chcę aby wydarzenia rozgrywały się równolegle. Proszę o komentarz do takiego postępowania, bo jeśli nie będziecie chcieli to tego nie zrobię, ale wydaję mi się to najlepszą opcją. Jeśli możecie podzielcie się Waszymi cennymi uwagami na ten temat. Pozdrawiam przepinkastycznie :pinkie: 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż z tym było by sporo kombinowania każdy by musiał poznać resztę itd. nie mówiąc już o ilości czytania... moim zdaniem można by tak zrobić aby wszystkie drużyny się spotkał u Shadow omówiły co jest do omówienia i z powrotem do dawnego stanu rzeczy... Wtedy obie strony (zwolennicy połączenia i jego przeciwnicy) byli by zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego poznawania, to za dużo nowych ludzi nie ma, bo Wasza drużyna jest  tu największa, a inne są aktualnie z mocno pomniejszonym stanem kucykowym, więc nie byłoby raczej z tym problemu, ale to wszystko jakoś ogarnę dzięki, za wypowiedzenie Waszego cennego zdania, jeslibyście mieli jakieś jeszcze pomyły i propozycje to się podzielcie :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Tak na wszelki wypadek ogłaszam ,że w moim poddziale RPGowym na forum pojawił się nowy wątek, który dotyczy także graczy z tych sesji tutaj. Tak w ogóle to nie wiem czy to mówiłem, ale byłbym wdzięczny gdybyście śledzili też tamte ogłoszenia, bo po prostu mogę zapomnieć o czymś tutaj napisać. To takie dwie chwilowo najważniejsze informacje, dziękuję Wam za udział w sesjach i miłej dalszej gry życzę.

 

:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Informacja dotycząca wszystkich sesji - zaczęły mi się wakacje, niestety nie będę miał tyle czasu ile przewidywałem - szczegóły zapraszam na PW, ale niemniej planuję jednak trochę poodpisywać w sesjach. Osoby dalej zainteresowane wspólną zabawą proszę o kontakt na PW i potwierdzenie, żebym nie odpisywał w zakończonych sesjach :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...