Skocz do zawartości

Konkurs literacki - II edycja


Dolar84

Recommended Posts

Chciałem napisać epickie opowiadanie, pełne zaskoczeń, ciekawych bohaterów i wzruszających momentów...

Nie udało się :ming:

A więc macie tu za to przeciętnego, lecz chyba całkiem porządnego fica. Początkowo miał 1035 słów, ale udało mi się na szczęście go skrócić. Mam nadzieję, że mimo to się wam spodoba.

Miłej lektury!

Nieuchronność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, nie wyrobię się.

Nie mam na to ochoty, weny i nie mogę przestać myśleć o projekcie fikowym, który mi w głowie siedzi od jakiegoś czasu, za który zresztą chcę się w końcu zabrać. Życzcie mi powodzenia, przyda się.

Cóż, załapię się następnym razem (a to mniej więcej kiedy?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/document/d/1pruZOy768GPzpE3YSf5iuFgjc-7W32SSeaP-1rwIgF0/edit?usp=sharing

Informację o konkursie zauważyłem dziś po południu, o 20:00 zadecydowałem, że wezmę udział. Ostatni raz pisałem coś własnego w gimnazjum a z Google Docs nigdy nie korzystałem, czego efektem są paskudne kropy w dialogach. Do tego nie jestem pewien, czy trafiłem w tagi. Wszystko to może Wam przybliżyć ogólny obraz mojego "wiekopomnego dzieła". :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nareszcie... Po niesamowitym opóźnieniu, za które raz jeszcze wszystkich przepraszam - na siłę wyższą nie mamy wpływu niestety - ostatecznie ustaliliśmy zwycięzcę drugiej edycji konkursu.

 

Teraz mogę ogłosić tak długo oczekiwane wyniki:

 

I miejsce - Niklas Drurrp, za opowiadanie "Promyk"

 

II miejsce - Testar, za opowiadanie "Definicja miłości, czyli list z frontu"

 

III miejsce - PumpkinWave, za opowiadanie "Powołanie"

 

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników. Co mogę powiedzieć - w tej edycji nie mieliśmy słabego opowiadania, pod względem fabularnym. Dodatkowo specjalne wyróżnienie sędziego technicznego otrzymuje Baffling, za opowiadanie "Nieuchronność".

 

Raz jeszcze przepraszam wszystkich za straszne opóźnienia i zapewniam, że nie dopuścimy ponownie do takiej sytuacji.

 

Kolejna edycja zostanie ogłoszona za kilka dni i będzie w niej również pewna ankieta, na temat wyglądu jednej z kolejnych odsłon konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho! Całe drugie miejsce za takie "niewiadomoco"? Tego bym się nie spodziewał. Gratuluje zwycięzcy i z niecierpliwością oczekuję następnej edycji. Tym razem wezmę się do pisania trochę wcześniej, niż na dwie godziny przed terminem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko powinszować zwycięzcom.

Gratulacje Niklas, Testar i PumpkinWave, odwaliliście kawał dobrej roboty!

Reszta też się dobrze spisała, wydaje mi się, że walka była dość zażarta.

Ze swojej strony spróbuję bardziej się postarać w kolejnej edycji.

A więc... do zobaczenia następnym razem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Specjalnie się zalogowałem, po to tylko, aby zerknąć i coś skrobnąć.

W każdym razie, przede wszystkim gratuluje Niklasowi i Testarowi. Wasze opowiadania były świetne, było pewne, że znajdziecie się w czołówce, ja natomiast wątpiłem, że moje bazgroły zostaną w ogóle wspomniane.

Dziękuję także wszystkim, którzy wspierali mnie i wierzyli w moją pozycję, nie zapomnę wam tego.

I bójcie się, bo mam zamiar wziąć udział w kolejnej edycji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...