Skocz do zawartości

[Dyskusja] RD - pierwsze wrażenie ( sezon I )


Aretra

Co RD zmieniła w twoim życiu?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co RD zmieniła w twoim życiu?

    • Zmieniła mnie w fajniejszą osobę.
      23
    • Osiągam więcej sukcesów
      2
    • Zmieniłem/łam Pasję.
      4
    • Nic, po prostu ją lubię.
      17


Recommended Posts

Moje pierwsze wrażenie po RD? Cóż, nie polubiłem jej jakoś specjalnie, bo przed moimi oczami był kucyk-szpaner robiący ile może dla fejmu, mający dobre teksty. Przechwałki, uważanie się za lepszą... ale zmieniła się, przynajmniej trochę, bo np. w odcinku z akademią widać, że jest już bardziej odpowiedzialna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

RD lubię za wszystko. To najbardziej ogólna odpowiedź jaka tu chyba była. :lazyrainbow: 
Gdyby nie ona było 72,5%, że bym się nie zainteresował serialem, a inne postacie "spostrzegłem" dopiero po około 10. odcinkach. Oczywiście pojawiła się myśl- jeśli nie będzie główną bohaterką (przed obejrzeniem odcinka MLP) to trudno, byleby często występowała (bo tylko ona mnie obchodziła). Ale szybko problem się rozwiązał.
Lubię ją za charakter, zachowanie, wygląd i wszystko co tam jeszcze wymyślisz. :rd7: O, że jeszcze jest pegazem!
Jakie wrażenie na mnie wywarła pierwszym razem? Hm... Nie wiem. Nie umiem sprecyzować.
A co do wyboru ankiety "zmieniłem/am pasję": zacząłem pasjonować się nią. :rd10: 
Pierwszy raz tak bardzo chciałem zapamiętać jej imię, że zapamiętałem. Tylko jedna literka się nie zgadzała- Dash na Dish. Łoo, ale wpadka...

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Ziemowit

Rainbow Dash lubię za odwagę, ponieważ mało osób w rzeczywistym świecie znalazłbym o takiej odwadze. Mi brakuje odwagi, w takich sytuacjach, w których RD na stówę by znalazła ją. Nauczyła mnie odwagi i teraz wiem co robić z osobami z, którymi ich zdanie o mnie mi nie odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...