Skocz do zawartości

Odcinek 22: Hurricane Fluttershy (Huraganowa Fluttershy)


Lukiner

Recommended Posts

Hasbro było dosyć blisko stworzenia odcinka idealnego. Zabrakło tylko:

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- Rarity

- możliwe, że zapomniałem o Rarity, więc piszę jeszcze raz

- kolejna Rarcia na wszelki wypadek

Odcinek fajny, ale brak Rarcii :(

Fixed, na co komu AJ albo Pinkie, kiedy w ich miejsce mozna wstawic wiecej Rarci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Airlick

Dołączona grafika

Btw. nie wyraziłem opinii o odcinku...

Plusy i minusy? wszystko powiedziane.

Mnie zostaje brutalnie postawić cyferki i przekazać moje odczucia.

8/10

Zabrakło mi tu czegoś i nie mówię tu o Pinkie, Rarity i AJ. Odcinek trzyma poziom narzucony przez ogól sezonu drugiego. Było wiadomym, że fluttershy wreszcie się przełamie, ambicja złapie górę etc. coś jeszcze? Czemu do jasnej polonistki Splitfire nie pomogła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

-Pegas "YEAAAAH!"

-Derpy

-Fluttdrzewo :D

-Rainbow Dash

-Więcej RD

-Fajne nowe minki :D

Minusy:

-Przewidywalność

-Który raz już Fluttka próbuje przestać być nieśmiała? 10?

-Mało Derpy

-Mało kawałów

-Brak Pinki

-Brak Rarity

-Denerwujące momenty T.T

Trening Fluttershy był fajny, teraz wiem już jak unerwione są skrzydła pegazów i jaką mają siłę. Założę się że artyści już szykują vektory masek z odcinka. Also dziwne ale za pierwszym razem też bez dwóch zdań usłyszałem gay:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sIStwgq03Xg&feature=player_detailpage

Ojezu. Teraz jak to słychać to najlepszy. Dwuznaczny. Żart. O. Kucach. Ever. Przecież była cała debata o tym że RD to feministka :D A teraz to nabiera takiego znaczenia że :lol:

Moja ocena: 6/10. Jeden z gorszych odcinków. Ale YEAAAH! daje mu średniaka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa! Następny, i to świetny odcinek z Fluttershy. Czego tu nie było - i trochę dramatyzmu, i komedii i akcji i ciekawy morał na końcu. Chwała twórcom za ten docinek! + Fluttershy + pierwszy raz Angel nie był wkurzający, przeciwnie - polubiłem go! + muzyka + bojowo nastawiona Rainbow Dash + film z początku odcinka jest stylizowany na te z serii gier Fallout (i to w 100%, ma nawet sporo z serii "Nuka break") + pomysł tornada wysysającego wodę + od groma nowych drugoplanowych postaci + nie wiem czy też to zauważyliście - koncepcja pośmiewiska z Fluttershy nawiązuje do Rainbow Factory (ktoś miał podobne przemyślenia?) + Twilight i jej projekt, Spike z swoimi dopowiedzeniami + Rage Pony!!!! YEEEEEES! + cały odcinek! + DEEEEEEEERPY! - przewidywalna fabuła - a gdzie reszta kucyków z mane 6? Tyle i aż tyle. Zdecydowanie jeden z lepszych docinków sezonu i dowód na to, że jest coraz lepiej. Widać, że producenci mają coraz więcej pomysłów i prędko im się nie skończą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odcinek był naprawdę dobry, sam pomysł już był oryginalny i inny niż zwykle. Plusów już było tyle wymienianych że nie muszę powtarzać :P. Brakowało jedynie reszty z mane 6 Oceniam go na 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, poniator znowu w akcji. Jednak tym razem muszę napisać, że mniej porywający... Scena 1: totalnie widziałem to już wcześniej w stripach komiksowych. Scena 2: Ciekawe co było pierwsze? Poniator, czy And That how Equestria was Made... Ale spoko. Scena 3: Chyba najlepsza, z tego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

To od TwodeePOny haha uśmialiśmy się... RD - Dat face. Od Soapie-Solara też dobre, czemu nikt na to nie wpadł by przestraszyć Fluttershy? Nawet jeśli nie mogłaby tak latać no poważnie to przynajmniej dobry wynik dodałby jej wiary we własne skillsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...