Skocz do zawartości

Dreamy Wing


Green

Recommended Posts

Imię: Dreamy.

Nazwisko: Wing.

Wiek: Młoda/Nastolatka.

Miejsce zamieszkania: Baltimare.

Wygląd:

By me

Klik.

By Turoń(której jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczna za narysowanie tej OC'ki)

Klik.

Znaczek: Dwa białe skrzydła na tle różowo - limonkowej chmurki.

Talent: Jest z niego dumna jak paw ze swych wspaniałych piór. Oznacza on przede wszystkim wyobraźnię. Klaczka ta potrafi sobie wyobrazić coś - czego nie nigdy nie widziała - na podstawie dość dokładnego opisu. Jest również na odwrót - potrafi z łatwością stworzyć dokładny opis na podstawie tego, co widzi. Dotyczy to również książek, które czyta - mimowolnie wyobraża sobie wszystko, co się tam dzieje.

Praca: Uczeń, czasem dorabia na poczcie, roznosząc listy do kucyków. Jest to dla niej dość fascynująca praca. Gdyby miała wybierać pomiędzy Znaczkiem za wyobraźnię i pomiędzy Znaczkiem za roznoszenie listów, miałaby niemały kłopot.

Charakter: Dreamy jest całkiem energiczną klaczką, niemal zawsze chętną do zabawy, rozgadaną klaczka. Lojalna i oddana, nigdy nie opuści przyjaciół i znajomych w potrzebie. Całkiem dobrze się uczy, ma doskonałą pamięć do szczegółów. Stara się dotrzymywać obietnic i nigdy nie kłamać.

W szkole owa klaczka jest o wiele spokojniejsza i cicha. O ile na przerwie nie ma możliwości wyjścia na dwór, stara się nie rzucać w oczy innym. Dość rzadko się uśmiecha. Jest wrażliwa, łatwo ją doprowadzić do płaczu, czego wręcz nienawidzi w sobie. Zdarza jej się też podnieść mimowolnie na innego kucyka - nie na dorosłego, oczywiście - głos, czy wplątać w kłótnię, lecz bójki omija z daleka.

Optymistycznie patrzy na świat nawet, gdy się smuci. Lubi ciepłe dni, lecz nie gorące, ale uwielbia deszczowe pory, które pobudzają jej wyobraźnię i dodają natchnienia oraz chęci do odrobienia prac domowych i nauki.

Lubi[napisane tu rzeczy/czynności po prostu wyróżnia najbardziej]: Czytanie - szczególnie opowieści o Daring Do, rysowanie, spanie, latanie, rozmyślanie, wyprawy poza miasteczko, pisanie, roznoszenie listów/pracę na poczcie.

Historia zdobycia Znaczka:

Pierwszy dzień szkoły.

Gdy tylko zadzwonił dzwonek obwieszczając rozpoczęcie się pierwszej lekcji, jasnoszara klaczka o różowej grzywie - i równie różowych uczach - oraz żółtych skrzydłach ustawiła się z rówieśnikami pod klasą. Była niemal najwyższa.

Uczniowie nie musieli długo czekać na swoją nauczycielkę - przykłusowała w ich stronę z kluczykiem, który trzymała magią, i którym otworzyła drzwi, by wpuścić kucyki do klasy.

Na lekcji wszyscy mieli zrobić opis jakiegoś przedmiotu. Musiał zająć co najmniej pół kartki. Dreamy rozejrzała się. W końcu postanowiła opisać klasę. Nie było w niej zbyt dużo rzeczy, lecz jeśli opisze jak najdokładniej, dostanie dobrą ocenę. Rodzice będą z niej dumni.

Minęła niemal cała lekcja, gdy klaczka oddała opis. Jako ostatnia. Nie przeszkadzało to nikomu, bo dzięki temu lekcja była luźniejsza.

Następny dzień, szkoła.

Jasnoszara klaczka w napięciu oczekiwała na wyniki. Nauczycielka rozdawała uczniom ich opisy, nie mówiąc ocen, lecz komentując to, co napisały kucyki. W końcu i Dreamy dostała z powrotem swoją pracę. Jej oczy stały się na chwilę wielkie. Dostała szóstkę!

- Dreamy, oddałaś mi najdłuższy i najlepszy opis. Masz do tego naprawdę wielki talent. - powiedziała spokojnie klacz jednorożca.

Coś nagle drgnęło w pegazce. Talent? Tak, to musi być to!

Koniec lekcji. Klaczka szybkim kłusem udała się w stronę domu. Nie ciążyła jej już tak bardzo wypakowana po brzegi torba. Musiała się jak najszybciej pochwalić przed rodzicami swoim Znaczkiem - parą skrzydeł na tle różowo - limonkowej chmurki.

Rodzina: Mama, tata i o kilka lat młodsza od Dreamy siostra.

Um... To jest taka jakby... skucykowana wersja mnie. Prawie. Łatwo mi przyszło wszystko ułożyć, niedługo sprawdzę, czy nie ma tu błędów. Proszę również o szczerą ocenę.

Ja też. :fluttershy4:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...