Skocz do zawartości

Klasa Cheerilee - [Zabawa] Tropienie Marzanny


Cipher 618

Recommended Posts

Zabawa jest otwarta dla wszystkich, ale tylko uczniowie mogą dostać oceny.

Lista uczniów:

OC - forumowicz

1 Moonlight Star - Nesiachnid

2 Silver Spoon - SilverSpoon

3 Speedy Hoof - Green

4 Solange - Surprise

5 Violet Star - Violet Star

6 Emma - Emma55525

7 Quiet Mercy - Muffinxd

8 Cookie Startrotter - Xinef

9 Say - matuszewski18

10 Shantee - Shantee

11 Violettone - Raindrops

12 Eternal Leaf - Tearise

13 Rainbow Melody - Sparkle

14 Leeth - Leeth

15 Tiny Berry - Cherry_Pie324

16 Citrus Mixy - Cherry_Pie324

17. Xu - Kxsu Pony

18. Golden Fly - Mrs.Octavia

19. Harpen - Harpen

20. LunaSeeU - LunaSeeU

21. Raspberry - Princess

Witajcie moi drodzy! To pilne! Potrzebujemy pomocy. Wraz z djsound'em przygotowałam dla Was niespodziankę - mieliśmy udać się nad rzekę i pożegnać zimę topiąc Marzannę, a następnie rozpalić ognisko i świetnie się bawić.

Niestety w czasie gdy djsound budował kukłę, Twilight Sparkle nieopodal trenowała ZOMO (Zaklęcie Ożywienia Martwych Obiektów). Nagle Pinkie Pie rzuciła się na nią, przytuliła i magiczny pocisk trafił rykoszetem Marzannę. Gdy ta uświadomiła sobie jaki los ją czeka uciekła z krzykiem: "Konie, gadające konie, psychopaci! Sami się potopcie!".

Musimy ją odnaleźć zanim wyrządzi jakiekolwiek szkody, przyprowadzić do Twilight, aby ta mogła odwrócić czar. Jeśli jej nie utopimy zima na Ziemi, a może i w Equestrii nigdy się nie skończy! Niestety nie wiem jak wygląda. djsound... jakieś wskazówki?

Niestety nie była ukończona. Poza tym, po ożywieniu wywołała popłoch wśród mieszkańców. Jest dość zszokowana zaistniałą sytuacją. Nie dziwię się jej. Jak ma zachowywać się sterta ożywionych patyków? W tej chwili może wyglądać... i tu mam bardzo złą wiadomość. Niestety zaczarowana Marzanna zmienia formę niczym podmieniec. Może być każdym z nas! Nawet mną!

To okropne. :wat:

To nie wszystko. Marzanna zmienia charakter użytkownika, talent lub zachowanie postaci w którą się wcieli (którą zainfekuje)! Dla przykładu Fluttershy może być dzielna niczym Rainbow Dash! Pamiętajcie o tym, podszywajcie się pod kogo tylko chcecie, zmieniajcie swój charakter, styl wypowiedzi, unikajcie wytropienia jak tylko chcecie.

Wyjątek - NIE można podszywać się pod Cheerilee, ani stosować jej koloru To samo tyczy się innych osób z administracji (chyba, że wyrażą zgodę, ale wtedy będzie zbyt łatwo)

Zasady zabawy:

1.Każdy z Was lub znanych kucyków może zostać zamieniony w Marzannę! (zainfekowany klątwą Marzanny)

2. Jako pierwszy wybiorę Marzannę

3. Zdemaskowana osoba jest zobowiązana do przyznania się! Nie można przeciągać zabawy.

4. UWAGA! Osoba, która zdemaskowała Marzannę MUSI podać argumenty, dlaczego uważa, że osobnik X nią jest! Strzelanie nickami się nie liczy

5. Osoba, która zdemaskuje Marzannę wybiera następną "ofiarę" informując ją PRZEZ PW! Takie samo PW proszę wysłać do mnie! Muszę wiedzieć kto jest kim. Nowa Marzanna musi zrobić wszystko, aby nie dać się zdemaskować.

6. Jeśli ktoś wybierze postać z serialu odpowiada w jej imieniu! Nie używając jej imienia (ale podszywając się pod jej charakter, najlepiej zmieniony: Fluttershy - Flutterguy).

Jak zdemaskować Marzannę?

-Poprzez zadawanie pytań (mile widziane kreatywne i ciekawe pytania/odpowiedzi a nie "czy jesteś marzanną-tak")

-Proszę nie konsultować się przez PW.

Co może Marzanna?

-Robić wszystko, aby uniknąć zdemaskowania (zadawać pytania innym, odpowiadać sensownie... lub nie) Ogranicza Was tylko regulamin forum (zero spamu i jednosłownych postów) :fluttershy5:

W razie pytań / wątpliwości zapraszam na PW :rd9:

PUNKTACJA

Marzanna - Użytkownik

10 - Shantee (pierwsza i jedyna marzanna

:sab:)


Otrzymałam niepokojące wieści. Marzanna przemieniła się w jednego z użytkowników! Musimy go/ją wytropić. Pamiętajcie. Zadawajcie sensowne pytania, dyskutujcie. Co by było gdyby Marzanna dotarła do Canterlotu i zainfekowała Księżniczkę Celestię? :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie. Musiała by ominąć ochronę, rzucić czar... to zbyt wiele jak na zaczarowaną stertę patyków, która przejęła władzę nad ciałem kucyka.

Mogę się mylić, ale z pewnością jest jednym z mieszkańców Ponyville. Trzeba bacznie obserwować ich poczynania (dziwne zachowanie to najlepsza wskazówka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przeprowadzić eksperyment. Położyć obok siebie dwa patyki, zostawić je w samotności i sprawdzić czy pojawi się trzeci. Chociaż z drugiej strony jeśli przejmie kontrolę do tego stopnia... dj musiałeś budować Marzannę w pobliżu Twilight?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z Twilight. Uwaga. Kucyk może zrobić co tylko zechce, ale bardzo łatwo przekonać go/ją do pójścia w dane miejsce. Co więcej z każdą godziną IQ kucyka spada. Jutro rano będzie... cóż. Niezbyt inteligentny/a.

Nie potrafi też czarować. Klątwa z czasem przechodzi samoistnie na innego kucyka. O ile się nie mylę to już jutro, znajdzie nowego właściciela! :fluttershy3: Oczekujcie PW od Marzanny... lub pana Marzanny.

PODPOWIEDŹ!

Marzanna, która ukrywa się w kucyku może i nie jest bystra, ale będzie w 100% bezpieczna dopóki będziecie zadawać pytania tylko i wyłącznie dla mnie i Cheerilee. O wiele łatwiej zdemaskujecie ją pytając się na wzajem (proszę o uprzejme pytania) :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...