Skocz do zawartości

Świat Tamary


~Tamara~

Recommended Posts

A więc... :fluttershy4:
Kucyki rysuję od 4 odcinka pierwszego sezonu,tak pamiętam dokładnie tę datę. Zaraz po psowatych właśnie kucyki uwielbiam rysować najbardziej. O to link do mojego deviantart'a gdzie możecie na bieżąco (jeśli chcecie) śledzić moje poczynania -> TU <-

Na forum pokażę kilka z lepszych prac :


Behold, Princess Twilight!

Mała Dashie uczy się latać

Moja OC (nie mylić z FOC) - Carnival Glade

Świąteczna AJ

Mój pierwszy rysunek na tablecie - Vinyl :D

I na koniec,moja FOC - Wild Tamara i jej orzełek Connor :3

Piszcie co naprawdę o nich myślicie,nawet najgorsza krytyka zawsze mi się przyda ! :twiblush:

Mam mnóstwo rysunków poza digitalem,postaram się jakoś je wstawić,bo co dodaję je do deva to znikają...

Aha! I jeszcze możecie pomóc w wyborze ! :fluttershy5:
O tutaj!

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Najbardziej podoba mi się rysunek Carnival Glade. Świąteczna Applejack też bardzo ładna. Twilight alicorn jest taka jakaś... krzywa? :rarity5: Dziwnie wygląda w każdym razie.

Ale dodałem Cię do obserwowanych na deviantacie, bo ogólnie to ładnie rysujesz i chętnie zobaczyłbym więcej Twoich prac :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Najbardziej podoba mi się rysunek Carnival Glade. Świąteczna Applejack też bardzo ładna. Twilight alicorn jest taka jakaś... krzywa? :rarity5: Dziwnie wygląda w każdym razie.

Ale dodałem Cię do obserwowanych na deviantacie, bo ogólnie to ładnie rysujesz i chętnie zobaczyłbym więcej Twoich prac :TWcU3:

Ogólnie to na razie muszę zrobić pożądek na devie i wszystko ogarnąć :flutterblush:....jak by to powiedzieć...moje stare prace odstraszają !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Otóż tak:

Twili - nawet pomysłowe, tylko że skrzydła narysowane.

Ogólnie, jakby skrzydła były poprawne (nie chodzi o wygląd) to rysunek byłby fajny.

Dashie - kontury 'wlewają' się jej na ciało.

Twoja OC - super, tylko taki szczególik.

post-2823-0-05373200-1366794779_thumb.pn

Takie zaokrąglenie. To mi się nie podoba.

AJ - brak zastrzeżeń.

Vinyl - Eh..cóż, okropnie, ale jak na pierwszy raz, to jest git.

Twoja FOC - takie postrzępione kontury.

 

Arty wyższego poziomu - dobre określenie.

Te arty są wykonane bardzo dobrze i STARANNIE, czego już zabrakło w starszych. ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję  :lunaderp: ! Twoje też są super,zwłaszcza wilki i światłocień ( i lubisz ten sam komiks co ja  :fluttershy4: ).

_____

 

Będę robić requesty o ile ktoś będzie chciał...Ok! Jak do spowiedzi,kto pierwszy!? (snop suchej trawy przelatuje przed Tamarą,w oddali świerszcz) Okeeeejjj....nie spierzcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskotka bardzo ładna...Tylko kucyk jest łysy. :ming:

I ten 'hugmeworld' ( :ming: taa, ma na imię przytul mój świat :ming:) ma trzy nogi?

Popatrz:

post-2823-0-66206300-1366980006_thumb.jp

Na pierwszy rzut oka, wydaje się, że to są 3 nogi, ale potem, jak się przypatrzymy, zobaczymy że to jest 'ręka'.

A rysunek musi być prosty, oczywiście chodzi mi o to, żeby od razu zaczaić gdzie jest co, a nie godzinę zastanawiać się czy to jest 'ręka', czy noga, czy jeszcze jakiś przedziwny narząd rozrodczy.

I jeszcze też się przypatrzyłam, że to coś, czymkolwiek to w środku jest, jest rozmazane.

 

Luncia nie ma gwiazdkuf. :<

I ma kopyta. O,o

No nic, nie wiem, czy w 'bajce' też ma, może ma, może nie ma, nie zaglądałam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

A czy tęż mogę prosić o rysunek? Bo od Ciebie to bardzo warto coś mieć^^ np takiego zkucykowanego(bądz i nie) Turonia... (To to kłapiące zwierze co chodzi z kolędnikami :>) Mam jednego w avatarku, i TU kilka, ale nie jest to konieczne by się na tym konkretnie wzorować. Ważne by był w Twoim stylu :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zukori

szczerze mówiąc to podobają mi się tutaj tylko dwa rysunki... świąteczna AJ i Twi, tak trzymaj

bez obrazy ale reszta obrazków jest brzydka? tak żywcem skopiowana z MLP. w tych poprzednich są jako tako przejawy posiadania własnego stylu a reszta to tak jakby kopiowanka ( nie mówię że kopiujesz ). No ale nie martw się, myślę że kiedyś może nauczysz się rysować ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Post pod postem dlatego że chciałam ożywić temat ;_:
 
Następny art,redraw - a to dlatego że... przeczytajcie opis -> 

Redrawing is not cool, but I was fascinated with drawing so particularly ;_;

My redraw is not even one percent as great as a pattern, but I hope they can look at it.

___

This drawing was created by motivating me by :* I wanna thank you very much!!!

___

This is my first and (maybe) last redraw :/
This is my very first art like that
------------------------------------------------------------------------

Original draw by ~Jadiekins

 

Original :

Chilly_Scout_by_Jadiekins.png

 

chillyscout_by_hiddencannon-d6fzvol.png

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...