Skocz do zawartości

Pie Killer [Z][Dark][Violence]


Recommended Posts

hmm,
minusów... NIE MA
a plusów...
było bardzo wiele niewiadomych dzięki czemu fanfic trzymał czytelnika w napięciu. ładne opisy, dobre pomysły... inni lepiej potrafią krytykować


tylko co z twilight? będzie coś o tym w kolejnym ficu czy ostatecznie umarła???
"dwie godziny po przeczytaniu fica dziś rano" ...kryształy przemieniające wygląd otoczenia, wielka wiedza ogólna, potężna magia... i zniknięcie twilight na koniec... nie no palnę pewno głupstwo... czyżby...
TWILIGHT TO PIE KILLER?
edit: lol, nieuważnie czytałem. to chyba będzie Blueblood :-P ...

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... Majstersztyk. Opisy, dialogi... Wciągające niczym bagno lub Call of Duty :rd7: Jesteś niezwyły, trzeba przyznać. I sprawnie operujesz dużą ilością bohaterów ;)

+Genialne imię dla lekarza- First Aid

+Obudzenie za pomocą imprezy :lol:

Coś mi tu śmierdzi, ale podejrzenia zostawiam sobie

+Dobre zakończenie

+I raz jeszcze dodam, że jesteś genialny, szczególnie podziwiam sprawne operowanie dość dużą iloscią bohaterów

Cóż, opinia krótka, ale co tu dodać poza emotką :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foley:

Wiesz, już były takie historie, że ktoś się obudził ze śpiączki, bo usłyszał ulubiony utwór. Albo raz pewna największa fanka Del Piero się obudziła, gdy usłyszała głos piłkarza, który nagrał coś specjalnie dla niej. Więc wybudzanie imprezą nie jest aż takie głupie

;)

 

Swift: już jest :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to można nazwać sezonem drugim skoro to bezpośredni ciąg dalszy. co do moich domysłów w poprzednich postach... trochę się chyba myliłem. no nic. pozostaje czekać na ciąg dalszy który mam nadzieję że będzie niedługo skoro zostawiłeś nas czytelników w takim napięciu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Mam nadzieję, że wybaczycie tę pewną przerwę.

Wybaczyć? NIGDY! :crazytwi3:

Znaczy...

 

Dobrze wiedzieć, że FF ruszył z miejsca. Ja już zacieram ręce i szykuje klawiaturę na napisanie swojej pseudo-recenzji po tym sezonie. O rozdziale co bym nie powiedział, będzie spoiler. Kto czyta i tak przeczyta, kto się zastanawia i włóczy po postach, niech zacznie czytać. Warto :lunaderp:

Edytowano przez bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz, że podobało mi się wszystko zazwyczaj znaczy niewiele dla autora, więc staram się wyodrębnić te najbardziej epickie rzeczy. No i tak:

+wplatanie elemengów humorystycznych, często nawet pojedyńczy dialog, a już rozśmiesza

+sprawne operowanie tyloma bohaterami

+opisy... Opisy są zajedwabiste

+całość bardzo ciekawa, wciąga niczym bagno :)

Tak... Więc jak zwykle było :soawesome:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozdział VII

 

 

Mam nadzieję, że wybaczycie tę pewną przerwę. W tym rozdziale dowiedzie cię, co się dzieje z naszą czwórką ostatnich ofiar Pie Killera... No i będzie Luna! 

 

 

No i będzie Luna!

 

3Mh8T.png

3MgXK.png

 

21846__safe_princess-luna_animated_filly

 

Nie mogłem się powstrzymać od delikatnego fanboystwa :lol:

 

Co do kolejnej części Pie Killera (siódmej konkretnie) to podobała mi się bardziej niż poprzednia muszę przyznać. Ciekawe jak się rozwinie sytuacja z amuletem i rogiem Sombry?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział VIII

 

Pora więc podkręcić tempo zabawy... a może i nie? Pie Killer jak to Pie Killer, powie wam dużo, ale w efekcie nie będziecie wiedzieli niczego. Tymczasem reszta próbuje ogarnąć sposób działania naszego drogiego mordercy. Jest też Luna, więc Arjen się ucieszy.

 

Testowo też umożliwiłem dokonywanie komentarzy w docs google. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...