Skocz do zawartości

Tęcza ponad wszystko [Z][Romans][Random][Crossover]


Co sądzisz o moim pierwszym FF?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o moim pierwszym FF?

    • Zawalisty! Pisz więcej albo przyjdę i zmuszę Cie do pisania!!!
    • Dobry ale jest w nim masa błędów...
    • Może być ale nie chce czytać tego badziewia
    • Haha weź to spal człowieku!!!


Recommended Posts

Coś mi się zdaje że wy chcecie jedynie zaspamować wasze tematy...

Odnoszę bardzo podobne wrażenie, przyznam. Szesnaście stron komentarzy w bardzo krótkim czasie. Doprawdy, nie do uwierzenia. Krewni i znajomi królika w swej szczytowej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wam to przeszkadza, mogę w ogóle się nie udzielać w temacie. Lis chciał przez to powiedzieć, że niedługo kolejny rozdział.

Od teraz, skoro wam nie pasuje moje udzielanie się, Lis będzie pisał za mnie.

Szesnaście stron komentarzy w bardzo krótkim czasie. Doprawdy, nie do uwierzenia. Krewni i znajomi królika w swej szczytowej formie.

A 52 strony w "Najpiękniejszej z najpiękniejszych" w dwa tygodnie jest do uwierzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej można sobie z kimś pogadać :)

Jak komuś przeszkadza ilość komentarzy to przecież są ff gdzie jest <20 postów :D

A i oczywiście zgłaszam się do czytania następnego rozdziału, choć uznaję, że to już lekkie przegięcie :lol: Wiadomo, że czekamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow, ch*lero jedna... Zabiję cię za tego arta...

Nie no, nie takie rzeczy się widywało :ming: Rozdział spoko, troszkę nieogarnięty, ale nadal fajny. Nie czytałem tego Fica RW, nie mam zbyt dużo czasu, więc nie wiem, kiedy poznam tajemnice tego Snowa... Zresztą, pewnie wyjaśnisz to w swoim FFie, nieważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy kolejny project. Zgadzam się z Grikiem, ale jak to mówią nadzieja matką głupich, ale każda matka kocha swoje dzieci :D

Co do rozdziału... Rozwaliłeś mi światopogląd przez niego, czyli dobrze wyniuchałem u Wave'a że snow będzie robił za Ducha Zemsty (czy coś takiego ;p) Tylko jestem ciekaw jak to pociągniecie dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Jakiej piosenki dokładnie słuchała RD? Bo jedna z najfajniejszych to może byc Primo Victoria, Screaming Eagles czy dziesiątki innych :rd7:

Cofam pytanie, zapomniałem o linku, o miałem go potem zobaczyc i... Ale piosenka zawalista...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...