Skocz do zawartości

Tęcza ponad wszystko [Z][Romans][Random][Crossover]


Co sądzisz o moim pierwszym FF?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o moim pierwszym FF?

    • Zawalisty! Pisz więcej albo przyjdę i zmuszę Cie do pisania!!!
    • Dobry ale jest w nim masa błędów...
    • Może być ale nie chce czytać tego badziewia
    • Haha weź to spal człowieku!!!


Recommended Posts

Witam chciał bym pokazać mojego pierwszego FF (mam nadzieję, że nie będzie to aż takie dno)

Opowiada historię o mnie jak by się potoczyły moje losy w Equestrii reszty dowiecie się w mojej opowieści... Zapraszam do zagłębiania się w tekst!

Korektor/pomocnik :
Rainbow Wave
Raveler
BROnypony

Przed przeczytaniem pogadaj się z lekarzem lub psychiatrą gdyż to co tu przeczytasz może wpłynąć na twoje życie lub zdrowie w przyszłości!


Rozdziały :
Prolog
Rozdział I
Rozdział II
Rozdział III
Rozdział IV
Rozdział V (Najszybszy rozdział!) Raveler Najlepszy korekotor tego rozdziału
Rozdział VI
Rozdział VII Rozdział mówiący o wszystkim..
Rozdział VIII
Rozdział IX Prawdopodobnie ostatni....
Rozdział X + Epilog

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no błędy na początku są nawet potrzebne. Jak ja pisałem na początku moje "Zombie Edition" to miałem tego masę. A teraz idzie łatwo, bo wiem czego unikać.

W sumie to masz dobrze Rommel :D (Lis Pustyni jakby ktoś nie zaczaił) masz znakomitą pomoc, bo RW to... Geniusz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na scenie z ciężarówką fic mógłby się skończyć.

A tak na serio zapowiada się nieźle.

Czy się wstydzi? Bardziej bym sądził, że próbuje przystąpić do rozmowy z planem. Jak zauważyłeś chce zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie.

Humor w ficu też mi się podoba.

Czekam na kolejne rozdziały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką prędkością to wyprzedzisz RW i mnie(mamy po 10 rozdziałów) w kilka dni :)

Tak trzymać, zapał jest ważny

EDIT: A co do nazwy miasta w tagu- ja u siebie w ff mam ukryte moje nazwisko i tak łatwo go nikt nie znajdzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką prędkością to wyprzedzisz RW i mnie(mamy po 10 rozdziałów) w kilka dni :)

Tak trzymać, zapał jest ważny

EDIT: A co do nazwy miasta w tagu- ja u siebie w ff mam ukryte moje nazwisko i tak łatwo go nikt nie znajdzie :P

Hmm... Raczej nie wyprzedzi, bo mój fik nie długo bedzie miał koniec. Poza tym, pracowaliśmy z Lisem dzisiaj 4 godziny :)

Geniuszem nie jestem, po prostu mój fik wam sie spodobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja tradycyjnie ponarzekam. Dużo drobnych błędów, większość postarałem się zaznaczyć oraz dość ubogie opisy dość mocno psują przyjemność z czytania. Dodatkowo czasem fabuła staje się dość niespójna (Główny bohater chcę się zabić by dotrzeć do Equestrii?), a chwilami miałem niejasne wrażenie, że autor próbował inspirować się innym, popularnym opowiadaniem o podobnej tematyce. Dodatkowo te powtórzenia o Rainbow Dash w prologu, w prawie każdej linijce.

Tragicznie nie jest, ale mogłoby być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio? Powiem tak dziś będzie na 100% rozdział jeśli Rainbow będzie chciało się te wszystkie błędy poprawiać.. Rozdział III już prawie gotowy ale trzeba jeszcze 2 strony dopisać. Pozdrawiam :lyra2:

Cóż postaram się by w następnych rozdziałach panie wybredny tego nie było ;>

Aha co do którzy lubią Angela 2 rozdział możecie sobie odpuścić :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Więc tak...

Fabuła jest; rzekłbym, tradycyjna. Dziesiątki historii typu "Moje życie to pasmo nieszczęść, ale X daje mi chęć do życia, temu jeszcze zipię. Och, jak dobrze byłoby żyć w świecie X... Niedługo potem rozpędzony TIR z (najczęściej)pijanym kierowcą nie zauważa naszego biednego bohatera. Oczywiście, śmierć na miejscu. Potem, zamiast końca historii mamy nowy początek, bo... Bohater znajduje się w świecie X! Potem jeszcze opis flaków porozrzucanych po całej drodze i możemy zaczynać nowe życie" witają nowego przedstawiciela gatunku. :ming:

Za X podstaw jakieś anime/kreskówkę/książkę.

Jest trochę błędów, szczególnie interpunkcyjnych. Dziwi mnie tak szybkie "oswojenie się" znowym ciałem. Ale nie ja to piszę, więc pozostawiam to Lisowi. Brakuje mi opisów. Jednak, mimo to, czekam na kolejne rozdziały, będę czytać z zaciekawieniem.

Pozdrawiam.

P.S. To nie było hate'owanie czy troll czy naśmiewanie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... A ja Wam powiem, że jeśli widać, że ktoś się stara, to błędów się nie czepiam. Tak samo nie czepiam się prologu i pierwszych rozdziałów, bo wiem jak trudno jest zacząć jakąś historię (pisałem książkę, uwierzcie, że wiem co mówię).

Jedyne co mi nie pasuje to zbyt szybkie oswojenie się z Equestrią, ale reszta jest dobra. Zwłaszcza, że to pierwsze opowiadanie autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...