Skocz do zawartości

Moje Małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa [NZ][Crossover][Comedy][Violence]


Recommended Posts

Z uwagi na to że jest to mój pierwszy post na tej stronie chciałbym wszystkich powitać!

Chciałbym się z wami podzielić czymś na co pomysł przyszedł mi do głowy w czasie kolejnego (suto zakrapianego piwem) kucykowego maratonu.


Orkowy komandos o imieniu Warkot zostaje przeteleportowany do lasu Everfree. Tam spotyka dwa kuce i smoka, które chcąc pomóc mu wrócić do swoich zabrierają go do Ponyville.
Jak miasteczko i jego mieszkańcy to przetrzymają? Sprawdźcie sami.


Rozdział I
Rozdział II
Rozdział III
Rozdział IV

Rozdział V

Rozdział VI

Rozdział VI i pół

Rozdział VII

Rozdział VIII (Rozdział zmieniony dnia 19.11.2013 Jeśli czytałaś/eś go przed tym terminem to zalecam ponowną lekturę. Przepraszam za zamieszanie.)

Rozdział IX

Rozdział X

Rozdział XI

Rozdział XII

Edytowano przez Dolar84
  • +1 8
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe się zapowiada. Opowiadanie jest przemyślane, logiczne. Przez pierwsze trzy strony zastanawiałem się czy nie pomyliłeś czasem forum z fanficami. Na szczęście kolejna strona rozwiała moje wątpliwości. Zostałem pozytywnie zaskoczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetne opowiadanie! Dobrze napisane, akcja toczy się wartko,dobrego humoru także nie brakuje, a całość wciąga niesamowicie. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy! Choć każdy wie, że Orkowie to cieniasy w porównaniu z potęgą Dominium Tau...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, to jest genialne!

Orkowość jest tu naprawde świetnie ujęta,

nie mówiąc już o scenach komicznych.

Naprawdę czekam na więcej.

(Więcej czasu, więcej możliwości by Warkot coś zmajstrował :lyra2:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny rozdział, szefie! Ciekawe, czy z tego powstanie Klan Drszypłoszczów?

Ty tam Łysy przestań pisać fajne głupie głupoty i choć na browara. Browar i kucyki same się nie skonsumują. Tylko pamiętaj Orkowie to i tak cioty przy IMPERIALNYCH.

Co ty tam wiesz, Orkowie chrupią imperialnych na śniadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...