Skocz do zawartości

Moje Małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa [NZ][Crossover][Comedy][Violence]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Czuć tu nieprzyjemny zapach porzuconego fika :C

 

Nie. To tylko leniwy autor.

Pszepraszam wszystkich za ten zaje*****e długi przestój. Potrzebowałem więcej czasu na ogarnięcie się niż myślałem (a rzeczywistość dość radykalnie zweryfikowała moje "czasu będzie w brud").

Po pokonaniu wielu barier (w tym nieprzebranych zasobów mojego lenistwa) wracam do gry. Dziś wrzucam mocno zmieniony rozdział 8 (Przepraszam za zamieszanie ale zmiana była konieczna żeby wszystko wyglądało spójnie i schludnie).  Rozdział 9 jest już gotowy i wysłany do sprawdzenia więc powinien pojawić się na dniach.

 

Nie obiecuję że fik będzie się pojawiał teraz w regularnych odstępach bo zawsze jak to robię to wychodzi jak zwykle :P.

Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

Edytowano przez Gryzzli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to iż, aż, ponieważ, że: AKTUALIZACJA!

 

Dla wszystkich którzy tak jak ja uważają, że rozdział IX jest zdeczek monotonny zapewniam, że w kolejnych rozdziałach akcja przyśpieszy.

Edytowano przez Gryzzli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rozdział! W końcu! Imperium już organizuje krucjatę, by zdobyć kilka egzemplarzy IX rozdziału, Nekroni się budzą, by go przeczytać, a Tyranidy urządzają dziękczynną ucztę!

 

Jak zwykle jest trochę ale. Mianowicie interpunkcja mogłaby być lepsza. Mimo to rozdział IX, jak i VIII v.2 są odpowiednio orkowate. Tylko czekać na więcej.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprobuję ten fanfik raz jeszcze!

Hm... Może jakoś wyjaśnisz mi, jak te grzyby się rozwijają itd? Znaczy się, bo nie wiem, jak to jest z tym "rośnięciem" orków.

 

Z tymi grzybkami to jest tak:

 

Skóra orków produkuje zarodniki. Jeśli zarodniki trafią na podatny grunt to rozwijają się z nich grzyby. W podziemnej części grzybów wytwarzają się kokony w których rosną sobie wszystkie orkowe stworzonka (squigi, groty i orkowie). Jak dostatecznie podrosną to wygrzebują się z ziemi i już są gotowe do zabijania. :crazytwi:

Edytowano przez Gryzzli
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku podchodziłem do fika sceptycznie ale teraz mówię wprost  - najlepszy fik w klimatach warhammera jaki kiedykolwiek czytałem!

 

No i stało się... Poczułem się tak dumny z siebie, że Slaanesh na pewno upomni się o moją duszę. :yHRvV:

 

Bardzo się cieszę, że się podoba  Mam nadzieję, że nie zawiodę. :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogłaszam, że na stronce mojego fika doszło do niespodziewanej aktualizacji!

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zachowanie spokoju i pozostawienie zdrowego rozsądku za drzwiami przed przeczytaniem kolejnego rozdziału.

Edytowano przez Gryzzli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...