Skocz do zawartości

Moje Małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa [NZ][Crossover][Comedy][Violence]


Recommended Posts

Tylko pamiętaj Orkowie to i tak cioty przy IMPERIALNYCH.

Nie tylko przy Imperialnych, oj nie tylko. Ten fanfic dowodzi, że orkowie to nawet cioty przy tak delikatnym i nieśmiałym kucyku jakim jest Fluttershy :D

Orkowie chrupią imperialnych na śniadanie.

Oj mojego regimentu tak łatwo nie chrupią :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko przy Imperialnych' date=' oj nie tylko. Ten fanfic dowodzi, że orkowie to nawet cioty przy tak delikatnym i nieśmiałym kucyku jakim jest Fluttershy :D[/quote']

Delikatny? Nieśmiały? Powiedz to Pewnemu smokowi :D Fluttershy jak się zaweźmie to twarda bestia jest.

A skoro orkowie to takie cioty to dlaczego Imperium ich nie wykopało jeszcze ze swoich planet? *ekh*Armageddon*ekh* Orkses iz da best dat why!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Świetny fanfic. Nie ma niepożądanych błędów(lub są doskonale zakamuflowane), a te pożądane są na przyzwoitym poziomie. Humor powala, kilka razy wybuchnąłem niekontrolowanum śmiechem.

Czekam na więcej, hur hur hur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo ci zajmie napisanie kolejnego rozdziału?

Święta na szczęście już się skończyły więc powinno mi pójść szybciej niż ostatnio. Stawiam na jakieś 4 dni, plus minus dzień lub dwa.

Genialne... Jestem pełen podziwu dla wyobraźni autora. Jesteś da best (NIEÉ! OŔKEZ IS DA BEST!).

ŁAAAAAAAA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jutro będę mógł przeczytać kolejny rozdział. Bo jak nie Rainbow Rage . A będzie coś w tym stylu że Warkot będzie bronił kucyków przed innymi orkami?

All behold the might of the Rainbow Rage!

Tu od razu mogę dać stanowcze nie. Nie będzie orkowej inwazji na Equestrię ani nic w tym stylu. Poza kilkoma poważniejszymi momentami ten fik będzie lekki i przyjemny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...