Skocz do zawartości

Odcinek 15: Zrozumieć Pinkie


Tarreth

Recommended Posts

  • 9 months later...

Tym razem bez rymów powiem że odcinek poda mi się , A spadająca Cellestia to już szczególnie. :) Uśmiałem się jak nigdy, bo były nawet kreskókowe triki Dobra koniec rymowania czas wrócić do normalnego gadania czy ktoś tu Zaiważył nawiązanie do Strusia Pędziwiatra oprócz mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

To je Pinki, tego nie ogarniesz. :D Plusy: -Pinkie przewidująca przyszłość dzięki skurczom oraz ruchom ciała (jeszcze w żadnej bajce się z czymś taki nie spotkałem, czyli jest to unikatowe.) -Zachowanie Twilight (bardzo ją lubię za naukowe podejście do wszystkiego tzw. musi to być udowodnione naukowo, nie może być coś samo z siebie) -Zachowanie Pinkie (nie muszę się tu rozpisywać. Po prostu Pinkie to Pinkie, a w tym odcinku wyszła perfekcyjnie). -Gummy! Chyba najfajniejszy zwierzak w serialu. -Dość duża ilość dobrych momentów: *Pinkie "Twitchy twitcha twitcha twitch" LOL! *Żaba odskakująca z głowy Twilight, która cała drży (głowa) *Zachowanie Twilight gdy się dowiedziała, że Gummy jest w wannie. *Pinkie podpięta to tej całej aparatury. *Pinkie toczy się jak kłoda na jakimś placu zabaw WTF. I za tą ją lubię :D *Twilight cała w plastrach. *Twi na wózku i z tą miną HAH *Twilight "Spike, poważnie, chyba przesadz...." A tu spada doniczka, kowadło (AŁ), wóz ze słoma (AŁA), i pianino (O ja pier...). Trochę to zbyt bajkowe, ale przecież to bajka :) *Derpy... Z ZEZEM :O *Miny jakie robi Twilight gdy się okazało, że Pinkie wie o tym, że ją obserwuje. *Twilight "Przepraszam, wiem że to nie ładnie, ale.... Ah-a!". Świetnie wypowiedziała to "Ah-a". *Nawiązanie przez Fluttershy do piosenki Pinkie w "Smokolękliwa" *Twi "Co? Ale ja... CO?" Świetnie to wypowiedziała. Już w jej głosie było słychać obłęd jak w Lesson zero. Dobrze też to słychać w następnym zdaniu. *Twilight staje ze złości w płomieniach wydając z siebie dziwny ryk. I do tego twarz AJ i Pinkie. HAH Minusy: -Końcówka z Celestią. Eeeeeeee CO? Mogli to zrobić jakoś żeby to miało sens np. że to jakiś żołnierz przyleciał i mówi że on to dostarczy, a nie że sama księżniczka przylatuje. Ocena:8/10 Bardzo dobry odcinek. Najlepsza jest Twilight. Bardzo ją polubiłem od tego odcinka. Pinkie też dobrze wyszła, mamy Derpy z zezem oraz dużą ilość fajnych momentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 5 years later...

Całkiem zabawny odcinek, zwłaszcza spadająca z nieba Celestia.

 

Dnia 21.03.2013 o 20:30, Hoshidesu napisał:

Płonąca Twilight rozwala system reprezentując stan naukowców którzy nie mogą wyjaśnić paranormalnych rzeczy.^^

 

To że czegoś nie da się wyjaśnić ( albo w tej chwili nie jesteśmy w stanie ), to jeszcze nie powód, żeby przypisywać temu paranormalne właściwości. Raczej żaden poważny naukowiec nie denerwuje się tym faktem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...