Skocz do zawartości

[Zabawa] Wymyśl sztuczkę!


Aretra

Recommended Posts

Pędzenie w dół strzałą ze złożonymi w pół skrzydłami i przy ziemi gwałtowne rozpostarcie ich. To katapultuje kucyka w górę. Potem kręcenie się wokół własnej osi tak długo aż zrobi się wir i przeweircenie się przez chmury. Może lot ślizgowy ze złożonymi w pół skrzydłami i ponad dźwiękowe bum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolny wzlot do góry a następnie lekkie opadanie, by nie uszkodzić siebie i nie lecieć zbyt szybko... w końcu nie chcemy, by coś się jej stało. Po drodze lekkie dotknięcie chmurki. W końcu chmury też mają uczucia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny jakiś wąwóz xDDD

Lecenie wzdłuż wąwozu w dół ze zwiniętymi przy ziemi trzeba je rozwinąć, więc lecimy dalej i rozpędzamy się i w pewnym momencie zwijamy znowu skrzydła i dzięki dobremu rozpędowi ,biegniemy po ścianie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy bardzo mocnego wiatraku, z największą mocą i jakiejś wąskiej długiej rurki, w którą może się zmieścić kucyk.

Najpierw ustawiamy rurkę tak aby była pionowo w powietrzu(podtrzymują ją stoiki).

Potem pod rurą dajemy wiatrak, musi być centralnie na wprost rury, lecz powinna być spora odległość między rurą a wiatrakiem. Włączamy wiatrak i lecimy w dół do ziemi. Następnie lecimy jak najszybciej do góry, omijamy wiatrak i z powrotem wlatujemy na linie wiatraku, lecimy w rurce z jego pomocą. Składamy skrzydła i wylatujemy z rurki tak wysoko nie używając skrzydeł i się kręcimy wokół własnej osi. Efekt jest niesamowity!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga, uwaga!

Myślę, że już więcej nie da się wymyślić(jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to niech pisze na końcu swojego posta), więc trochę zmienię zasady gry. Będę po kolei wrzucać wasze sztuczki, a waszym zadaniem jest je jakoś nazwać. Nazwa może być Niemiecka, Polska, Angielska, Hiszpańska, byle pasowała do opisu. To już jest proste, więc nie będzie żadnych problemów. Dlatego, że ja też się wcześniej bawiłam, to moje sztuczki też tu będą, a żeby było fair, będzie po kolei jak leci od początku.

Pierwsza sztuczka, która czeka na nazwę jest użytkowniczki Derpa!

Wylot w górę, 2 obroty poziomo i niczym bumerang zlecieć na dół

Jak ją nazwiemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że zabawa wiedzie się wolno, więc rozruszę ją kolejną sztuczką.

Więc Boomerangosalt.

Jak się będzie nazywać ta oto sztuczka?

Złożenie jednego skrzydła, lot "na ostrzu noża" między chmurami, i szybki przelot ruchem obrotowym przez płonące obręcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witajcie!

 

Postanowiłam(właściwie, to nie ja,), że ten etap "nazywania sztuczek" był nudny, nie był zbyt dobrym pomysłem, więc krótko piszę, że wracamy do starych zasad, czyli wymyślania sztuczek. Ta zabawa jest była zapomniana, najzwyczajniej odpuściłam i zamiast wcześniej myśleć o jej powrocie się ociągałam, a teraz czas ją kontynuować. Ruszcie mózgownicą i wymyślcie sztuczki, godne wykonania Rainbow Dash!

 

Zapraszam z powrotem do zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Nie sądzę

A więc...

Lot w górę, obroty: w lewo w prawo, wzlecenie ponad chmury, powietrzne salta obrót w dół i spadanie. (Teraz coś do wykonania tylko przez RD) Lecąc w dół Ponadźwiękowe bum, tak by tęcza rozniosła się daleko, następnie krążenie coraz niżej, by stworzyc pewnego rodzaju tęczową wstęgę, dalej w górę i lot pomiędzy chmurami, aby były otoczone tęczową osłoną. Przy ostatniej chmurze wpadnięcie w nią wzlecenie ponad nią i zjazd po niej jak po zjeżdżalni. Super przyśpieszenie w dół, rozwinięcie skrzydeł tuż nad dachami, zwinięcie ich, spadanie z dachu, znów wzlot salta, lot w górę, lecz w kierunku jeziora, znów zwinięcie skrzydeł, rozwinięcie nad ziemią, wlecenie prosto na linę przy jeziorzę i skok do wody.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Lecenie tyłem (o ile to w ogóle możliwe), kilka salt, następnie lot jak najwyżej potem złożenie skrzydeł, spadając głową na dół kręcić się wokół własnej osi. Tuż przy ziemią rozłożyć skrzydła i ostro wyhamować. Bezpiecznie wylądować.

Ps. Mam pomysł żeby prowadzący zabawę napisał jakieś miejsce (np. staw, urwisko, las) a userzy piszą wymyśloną akrobację do tego miejsca. Następnie prowadzący wybiera najfajniejszą akrobacje i daje jej punkt (można też zrobić trzy najlepsze akrobacje i oceniać 3/2/1 punkt). Wtedy podaje nowe miejsce do akrobacji. Można wtedy zrobić taki ranking dla osób które zdobędą punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...