Skocz do zawartości

My Little TCB 40k: Ponifikacja to Herezja [NZ][Violence][TCB][Crossover][Sci-fi]


Gandzia

Recommended Posts

Fic jest pro,wciąż czekam na desant na Canterlot,orkowe pancerfury i liczę na to,że inkwizycja(nie znam się na Warhammerze,jeśli się mylę poprawcie mnie) będzie próbowała wprowadzić kult imperialny na ziemi(pojedyncza statua/posąg imperatora większy niż Jezus w Świebodzinie i Rio de Janeiro)

(Swoją drogą,ciekawe jak by wyglądał Harlem Shake space marines :rainderp:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hm, lud się dopomina, więc trzeba głośno powiedzieć to, czego niektórzy już się domyślają.

Otóż ff ma obecnie status porzuconego i czeka na lepsze czasy, które nadejdą prawdopodobnie po zakończeniu Ad maiorem, choć równie dobrze może to nastąpić gdzieś w okolicach zimy 2016.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Szkoda że fik nie jest już pisany. 

To właśnie dzięki niemu odkryłem mroczny świat 41 milenium. Znaczy niby wcześniej wiedziałem że gdzieś tam jest coś co zwie się Warhammer 40k ale dopiero po przeczytaniu tego zainteresowałem się tym na poważnie.

I tak zostałem fanem "młotka". Gandzia to twoja wina !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te wojska które były w drugim rozdziale przyleciały na Ziemię i portal się za nimi zamkną to doszło by pewnie do takiej samej lub podobnej wojny jak była na Kronusie(W sumie siły był by podobne: Nekroni, Eldarzy, Tau, Imperium, Orkowie, Chaos).  Oczywiście z innym wynikiem. Wtedy dopiero było by ciekawie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*pada na kolana* Błagam! Niech ktoś, kto się orientuje w Warhammerze weźmie się za pisanie tego fica. To jest zbyt dobrze rozpoczęte, aby tą opowieść przerwać. *wstaje* Orki najlepiej podsumowały całą akcję. Pytanie do autora: gdzie mieszkasz? Przyjadę do ciebie i będę stał nad tobą niczym kat nad grzeszną duszą, dopóki nie skończysz jak nikt inny się za to nie weźmie.

Ave budyń!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...