Skocz do zawartości

Snowdrop


Sttark

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jak dotąd najwspanialsza animacja jaką obejrzałem. Oglądam to już 12 raz i wciąż ryczę. Animacja, dźwięk i fabułą są po prostu świetne. No i Snowdrop była przyjaciółką Luny dzięki czemu polubiłem ją jeszcze bardziej. Puenta tego filmiku też jest bardzo głęboka, widać że autorzy włożyli serce w jego powstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić (wkońcu wszystko jest powyżej) co do początku i środka film nie był dla mnie jakiś tragicznie smutny no może ten kawałek jak snowdrop prosiła błagała ... wkońcu czemu by jej nie postrzegać jako normalnego kucyka chyba by tego chciała.Łezka mi poleciała dopiero pod koniec bo był tak niesamowity że nie dało się już powstrzymywać od przynajmniej jednej takiej symbolicznej  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu blad ze obejzalem to pierwszy raz przed zasnieciem. Do tej pory znalazlem tylko 2 animacje ktore mnie tak wzruszyly a jeszcze obejzalem je w tej samej godzinie :Bdrg1: 

Morze kiedys wstawie link do tej drugiej ale tymczasowo jestem w Niemczech a tutaj nie moge ottworzyc tego filmu i sprawdzic czy to napewno ten o ktory mi chodzi, te niemcy i ich zabezpieczenia.

 

ps.: sory ale nie moge pisac polskich liter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zacytować to co najbardziej mnie ujęło w tej produkcji.

 


Pokazanie tego, że nie ma rzeczy nieważnych, jest naprawdę trudną rzeczą. A pokazanie tego w tak piękny sposób, jeszcze bardziej. Szukajmy swoich gwiazd, które dadzą nam radość. Bo tutaj pokazano, że każdy może taką znaleźć. Nawet ktoś taki, kto wydaje się ciemną duszą, ma w sobie dużo światła. Pamiętajcie. Nie ignorujmy tego

 

Dźwięk pierwsza klasa muzyka była naprawde perfekcynie wykonana i wprowadzała idealny klimat. Nie za bardzo mi się podobał głos Snowdrop ale to głownie z powodu tonacji w której mówiła (taki mi się wydaje) bo aktorsko też się spisała pierwszrzędnie. 

 

Co do animacji żadnych zastrzeżeń prócz jednego - mógłbym twórców posądzić o tzw. lazy animation (termin najczęściej używany do anime(przynajmniej tam go spotkałem) oznaczającym, że animacje się tak tworzy aby było jak najwięcej statycznych obrazów oraz generalnie jest dużo zbliżeń). Głównymi elementami, które się ruszją są płatki śniegu. W większości scen kucyki się nie poruszją wcale albo w bardzo ograniczonym zakresie. Za to jak już wykonują jakiś ruch jest on zrobiony dokładnie.

 

Cóż po takim opisie dam ocene 9.5/10, dlaczego taką, bo to co wyżej napisałem wogóle bym nie zauważył gdybym nie porównywał tej produkcji z Double Rainboom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...