Skocz do zawartości

Nowe gry...


Bezik

Recommended Posts

Siemka, jak to u Was jest z nowymi grami? Ja jakoś za bardzo ich nie trawię... Teraźniejsze gry są dla mnie nudne. Wiedźmin pierwszy dla przykładu, kilka razy próbowałem przechodzić, no ale nudzi się całkiem szybko, bo najdalej doszedłem do wyzimy handlowej. Crysis 2 z początku fajny, ale przeszedłem jakąś połowę gry i dupa. Mass Effect którym mnóstwo osób się tak podnieca nudzi mnie po tym jak zostaje się widmem (dwa podejścia).. Assassin's Creed jeszcze szybciej, bo dosłownie po godzinie nim rzygam. Dragon Age odpuściłem po kilku godzinach.. Jedyna znośna i w miarę nowa gra którą ostatnio przeszedłem, to Skyrim... W tych grach nic mnie jakoś nie przyciąga. Za to jak dorwę się do przykładowo starych Gothiców, Tesów, czy Final Fantasy to ciężko mnie oderwać (ale ile razy można przechodzić to samo?)... Tylko ja tak mam? :D

No i takie pytanko może... Macie dla mnie może jakąś nową grę ("nowe gry", to dla mnie te od roku 2007 włącznie) która myślicie że by mnie wciągnęła? ;p Taak, rzucam Wam wyzwanie :fluttershy4:

Ps.: Bym zapomniał. Polecę tylko na gry PC, nie mam żadnej konsolki obecnie nam panującej generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes - fajna gra w miarę dobra fabuła ,Oblivion - też bardzo dobra gra , ciekawa ... main quest może być krótkawy ale za to mnóstwo misji pobocznych , cóż GTA IV - ale tylko na dobrym komputerze , Just Cause 2 - to odpowiednik GTA tylko w tropikach - bardzo fajna strzelanka. Jaki gatunek gier preferujesz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obliviona sporo grałem nawet, ale on o ile pamiętam wyszedł w 2006, no i całkiem mi się podoba. GTA nie trawię żadnego, nie lubię tego typu gier (jedyne gangsterki jakie mi się spodobały, to Mafia i Mafia II - przy czym to drugie od połowy przechodziłem na siłę żeby tylko poznać zakończenie, a pierwsze ubóstwiałem do samego końca).

Company of Heroes sobie zobaczę, te Just Cause może też, ale ma niski priorytet ;p

Preferuję rpgi. W sumie wszystkie moje ulubione gry to są rpg i ich odmiany, choć podobał mi się też single player w takim COD4 przykładowo. Właśnie o COD4 zapomniałem wspomnieć w pierwszym poście ;) Późniejsze CODy też mają takie fajne single?

@EDIT

Myślę, że spróbuję jeszcze raz tego Mass Effecta ogarnąć, na szczęście save'ów nie usuwałem, no i patche ciągle mam na kompie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jak to u Was jest z nowymi grami? Ja jakoś za bardzo ich nie trawię... Teraźniejsze gry są dla mnie nudne. Wiedźmin pierwszy dla przykładu, kilka razy próbowałem przechodzić, no ale nudzi się całkiem szybko, bo najdalej doszedłem do wyzimy handlowej. Crysis 2 z początku fajny, ale przeszedłem jakąś połowę gry i dupa. Mass Effect którym mnóstwo osób się tak podnieca nudzi mnie po tym jak zostaje się widmem (dwa podejścia).. Assassin's Creed jeszcze szybciej, bo dosłownie po godzinie nim rzygam. Dragon Age odpuściłem po kilku godzinach.. Jedyna znośna i w miarę nowa gra którą ostatnio przeszedłem, to Skyrim... W tych grach nic mnie jakoś nie przyciąga. Za to jak dorwę się do przykładowo starych Gothiców, Tesów, czy Final Fantasy to ciężko mnie oderwać (ale ile razy można przechodzić to samo?)... Tylko ja tak mam? :D

No i takie pytanko może... Macie dla mnie może jakąś nową grę ("nowe gry", to dla mnie te od roku 2007 włącznie) która myślicie że by mnie wciągnęła? ;p Taak, rzucam Wam wyzwanie :fluttershy4:

Ps.: Bym zapomniał. Polecę tylko na gry PC, nie mam żadnej konsolki obecnie nam panującej generacji.

Wiesz w czym tkwi problem? Sam to napisałeś - ILE RAZY MOŻNA PRZECHODZIĆ TO SAMO?

Zagraj w Bioshocka, Red Faction Armageddon, Half Life 2, Silent Hill 1-3, Enslaved, Mirrors Edge... może jakieś indyki? Jest wiele gier które zasługują na uwagę.

Właśnie o COD4 zapomniałem wspomnieć w pierwszym poście ;) Późniejsze CODy też mają takie fajne single?

Późniejsze :wat: Zagraj ty w CoD 1-3. Jak zobaczysz szturm na Stalingrad czy plażę to odechce ci się tych żenujących skryptów z MW2 i wzwyż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amnesia, minecraft, company of heroes, world of tanks... są też dobre nowe gry. ale potrafię tygodniami jechać na grach jak bf 1942, CoD 1, MoHAA, HoI 2. ogólnie nie zamierzam wydawać kupę kasy na te nowości prosto ze sklepu. jedyny wyjątek który jest w planach to tak właściwie też już nie najnowszy stalker.

może też portal 2... podobno ma być niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w czym tkwi problem? Sam to napisałeś - ILE RAZY MOŻNA PRZECHODZIĆ TO SAMO?

Zagraj w Bioshocka, Red Faction Armageddon, Half Life 2, Silent Hill 1-3, Enslaved, Mirrors Edge... może jakieś indyki? Jest wiele gier które zasługują na uwagę.

To też nie tak przecież, że ja ciągle gram w to samo :D Próbuję sobie czasem jakiś nowych gierek, ale rzadko kiedy na dłużej w nie wsiąkam.

Mhmm, Bioshocka i Mirrors Edge próbowałem, pierwsze niezłe, drugie takie sobie. Silent Hillów nie lubię, no a o Enslaved jeszcze nie słyszałem, też będę musiał zobaczyć ;>

Późniejsze :wat: Zagraj ty w CoD 1-3. Jak zobaczysz szturm na Stalingrad czy plażę to odechce ci się tych żenujących skryptów z MW2 i wzwyż.

No właśnie ideą tematu było przekonanie mnie do jakiś nowych gier, stare CoDy grałem (ale nie wszystkie, teraz nie pamiętam w które) i całkiem mi się to podobało, choć też nie lubię za długo grać w tego typu gierki.

amnesia, minecraft, company of heroes, world of tanks... są też dobre nowe gry. ale potrafię tygodniami jechać na grach jak bf 1942, CoD 1, MoHAA, HoI 2. ogólnie nie zamierzam wydawać kupę kasy na te nowości prosto ze sklepu. jedyny wyjątek który jest w planach to tak właściwie też już nie najnowszy stalker.

może też portal 2... podobno ma być niezły.

Tyle strzelanek :cadance4: Szczerze mówiąc, to jak zagram w jedną będę ich miał już dość, bo nie przepadam za grami wojennymi. A, no i gierki typu WoT odpadają, mnie tu single playery interesują ;p Za Amnesię się zabieram od dłuższego czasu.. No i w końcu muszę ją obczaić jakoś tak niedługo. Minecraft jest fajny na kilka godzin, albo żeby sobie na multi jaja porobić ze znajomymi.

W sumie, to tych gierek trochę już mam teraz do sprawdzenia, dzięki za propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś innego niż strzelanki? Forza 4 - jeśli nie przejmujesz się grafiką to bierz śmiało. Wiem, wiem... wyszło na XBOXa, a jestem zbyt leniwy żeby sprawdzić na czym grasz, ale ta gra to arcydzieło.

Polecam też: Alice: Madness Returns, Eternal Sonata (gwarantuję, że czegoś takiego nie widziałeś) lub Little Big Planet 2 jeśli masz na czym zagrać ;) Edycja na Vitę też jest super

Terapia szokowa - odłączyć się od gier na pół roku.

PS. Co do nowych gier... widziałeś ty zwiastuny Bioshock Infinite? Jeśli nie będzie afery wokół tej gry to będę BARDZO zdziwiony. Swoją drogą to już w ten wtorek/środę :rd12:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ja wielbię i stare i nowe gierki... cóż by ci tu polecić... Rayman Origins? Fajnie się gra. Wesoło... nie wiem, jak chcesz :dunno: albo... może Syberia? Ja ubóstwiam dwójkę... głównie dlatego bo tylko w nią grałam :rainderp: Po prostu mi się podoba... Jakbyś chciał to może tak ze starych, platformówka Jazz Jackrabbit 2 The Secret Files? Tylko to przychodzi mi do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, nie dawajcie więcej tych tytułów, bo biorąc pod uwagę to co Wy wyście mi podali, do tego kumpel jeden i co sobie sam przypomniałem że miałem zobaczyć, to mam sporą listę teraz do przejścia... ;) Dzięki za pomoc wszystkim :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Dziwne że się jeszcze nie wypowiadałem tutaj :drurrp:

Przechodząc do tematu.. Osobiście lubię i stare i nowe gry, stare zdecydowanie miały lepszy klimat i fabułę, jednak w nowych produkcjach też są perełki jak się dobrze poszuka. Fajnie że jest tylu graczy na świecie, chociaż jest o czym gadać :D. Ehm, szkoda z drugiej strony że w tych czasach producenci bardziej paczą na grafikę, dobra jest to ważna rzecz ale nie można zapominać o fabule itp. Od siebie mogę polecić Ci takie tytuły jak: League of Legends- na początku ciężko się gra, jednak jak się wkręcisz i masz z kim grać to zabawa jest przednia. Co by tu jeszcze.. Mam :twilight2: Obie części Left 4 Dead są świetne, Resident Evil 5, Hitman: Blood Money, Audiosurf i wiele więcej. Na razie tyle polecę ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych gier to na razie zbieram na Sim City. Kolega mówi, że gra wciąga jak bagno, tylko najgorsze, że by grać w Single'a trzeba być Online (to samo co z Diablo 3 było). Tak co gram z indyków. To gram w Dungeon Defenders, Binding of Isaac (jeden z najbardziej wciągających singli jakie grałem), Recettear (Takie RPG na odwrót. Zwykle w RPG jesteś jakimś podróżnikiem zabijasz stworki, zbierasz expa i golda, po czym wydajesz kasę na lepszy gear. Tutaj jesteś sprzedawczynią w sklepie. Wynajmujesz najemników, by zbierali dla ciebie loot, który możesz sprzedać podróznikom. Głównym celem tej gry jest spłacenie długu ojca =3), Castle Crashers (jesteś rycerzykiem, rozwalasz stworki. Wszystko w fajnej kreskówkowej formie) i dla naszych małych strategów, którzy kochają rage'ować polecam DOTA 2 =3 (mam 6 giftów, kto chce może się zgłosić na mojego Steama =3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...