Skocz do zawartości

VI Zgorzelecki Ponymeet


Fisk Adored

Data spotkania  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Data spotkania

  2. 2. Na czym skupić najdłuższą część meeta? (pytanie aktualne do 30.04)

    • Wnętrze, przykładem Plaza.
    • Zewnątrz, fruńmy niczym rusałki, bawmy się i tańcujmy do rana!
    • Wewnątrz i na zewnątrz... damy radę to podzielić ;)


Recommended Posts

Jako że ze sprawami organizacyjnymi nie ma co zwlekać zakładam temat już teraz. Termin oczywiście do wspólnego ustalenia, jednak z tego co słyszałem większość była za początkiem Maja i taki właśnie termin proponuję, będzie to te 2 miesiące odstępu.

 

Aktualizacja Emronnowa #1:

Widać jak cholera, że wygrał ten 18.05, więc wtedy będzie meet. Tak, poinformowałem Fiska na GG, że wprowadzę tu zmiany.

Nie mamy zaplanowanych atrakcji, więc póki co jest to pakiet standard. Chcesz coś ciekawego porobić? A może poganiać na 

zewnątrz z innymi udając pegazy? Coś się wymyśli, ALE! Apeluję, bym nie był jedynym myślącym i nadsyłajcie swoje pomysły

na atrakcje w temacie! Ostatnie meety rzeczywiście zaczęły przypominać mniej kucowe meety, więc proszę, by zabawy i inne

wymysły były utrzymane w starym, dobrym stylu necro Zgorzeleckich! A może ten będzie lepszy? NAJLEPSZY? Taak, też się

uśmiecham i myślę jak tu by doczarować nasze wspaniałe spotkanie. 

Piszcie, Kochani, piszcie... Emronn czeka na wasze pomysły! Ba - Zgorzelecki czeka! A Emronna to tam cholera 

Najważniejsze? Świetna zabawa! 

A tuńczyk się kisi w szufladzie, dzięki wam Misie :raritylaugh:

 

Aktualizacja Emronnowa #2:

Dodałem ankietę dot. skupienia miejsca meeta, na podstawie której będzie można kombinować z zabawami. 

Mam kilka pomysłów, więc gdy jeszcze Wy jakimiś zarzucicie, to będzie śmiesznie i wesoło :3

Przy okazji proszę pisać, czy chcecie w ogóle jakieś atrakcje, bo kto wie - może chcecie wpaść i po prostu porozmawiać, połazić.

Lista została dodana przez Emronna (prawdopodobnie) Uzupełnię za tydzień lub dwa jak się was troszkę uzbiera.

A i tak ja muszę uzupełniać :P

~Emronn

Lista:
1. Emronn

2. Solaris

3. Gandezz

4. lordek

5. Ýr3täi

6. Diego

7. Daktyl

8. Paszko

9. S443556

10. Zegarmistrz

11. Ralmir

12. avatu

13. Kirasek 

14. wa_

15. PitPl (może)

16. Thunder Bike

17. YarvinleCretin (może)

18. dvorak (może)

19. Mani (może)

20. Dolar84

21. Xsadi (może)

22. iTroLLu

 

Tak, to moja sprawka :)
~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie ponymeet, to dopisuj mnie śmiało, ale raczej pod koniec maja (z końcem kwietnia robimy Opolski, na który z resztą zapraszam), ale jeżeli kolejne spotkanie RPG, to muszę się zastanowić

Ja też byłbym za końcem maja (matura) :yay:

Proszę o dopisanie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No nie wiem, nie wiem. Miałem być już 3 razy jak się nie mylę i ani razu nie wypaliło jak na razie :rainderp: Ale jeśli ma to być w maju, to dopisz bo urodzinki będę miał i tym razem się uda, taką mam nadzieję ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli wersja jest taka, że tym razem kino, tak?

Jeśli chodzi o terminy to rzucę wstępnie początkiem Czerwca.

Ewentualnie ostatni tydzień Maja.

Trzymajmy ten 2 miesięczny odstęp bo co za dużo to również niezdrowo, a wielu z was musi uzbierać na wyjazd.

Czekam na jakieś wstępne terminy kilka dni, jeśli się nie doczekam sam coś zaproponuję.

Przez pierwszy miesiąc ustalmy jak to ma wyglądać, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak początek maja to będę, jak późniejszy maj to już znowu nie :drurrp:

Sam Niklas :soawesome:

Czerwiec? Nie wiem, czy będę w stanie być, mam 3 czerwca urodziny no i wiecie... Imprezy, te sprawy xD

EDIT: Fiskalicious... Hah :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Czerwiec to mi niezbyt pasuje, wolałbym osobiście połowę maja albo coś w ten gust.

A i oczywiście jestem za ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niklas na meecie = Dolar na meecie = Jarwin na meecie = szczęśliwy ja. Mi generalnie termin wsio ryba. Będzie wcześniej, odpalę tryb bieda, będzie później, nie odpalę. Grunt, żeby się z ludźmi spotkać i pogadać, i robić śmiechy.

Chociaż wydaje mi się, że początek maja, to jednak dobry termin, gdyż większość osób ma wtedy sporo wolnego czasu. Myślę, że można raz odstąpić od zasady dwumiesięcznego odstępu czasowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...