Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

Z mojej strony masz życzenia urodzinowe w liczbie dwóch. Mianowicie zdrowia, bo bez niego nie da się osiągnąć nic, oraz rozsądku, by pomógł ci dobrze wybierać w życiu. BTW, kiedy ostatni raz pisałem, wspomniałem o tym, że podoba mi się mroczny klimat twoich rysunków. Ponawiam wcześniejszy osąd. Wspaniale rysujesz i dobrze się to ogląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony masz życzenia urodzinowe w liczbie dwóch. Mianowicie zdrowia, bo bez niego nie da się osiągnąć nic, oraz rozsądku, by pomógł ci dobrze wybierać w życiu. BTW, kiedy ostatni raz pisałem, wspomniałem o tym, że podoba mi się mroczny klimat twoich rysunków. Ponawiam wcześniejszy osąd. Wspaniale rysujesz i dobrze się to ogląda.

 

Bardzo dziękuję za życzenia i pochwałę  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och...Nie wiem co napisać...

 

Masz talent, smykałkę do tego, ponieważ rozwijałaś to.

Być może miałaś to od urodzenia (ktoś z twojej rodziny jest jakimś plastykiem czy coś?) a być może nie.

Nie wiem tego, ale tak czy tak te rysunki są radością dla oka.

Posiadasz też własny styl i nie kopiujesz jak inni, za to masz plusa.

Tworzysz przy muzyce (pewnie metal)? A czy będziesz chodziła lub chodzisz do szkoły plastycznej?

 

Proszę cię o jedno, nie, nie o requesta, proszę cię, nie zmarnuj tych umiejętności, szczególnie gdy w tak młodym wieku jak twój, ogarnęłaś to do perfekcji.

 

Oglądam już twój temat niemalże od początku, jednak nie byłam zarejestrowana na forum i nie mogłam skomentować.

Twoje prace dają mi jakieś natchnienie, ale nie mam pojęcia jak to wykorzystać.

 

Podziwiam Cię, z tego względu że na pewno poświęciłaś na uzyskanie takich efektów wiele pracy.

 

edit: Chyba jestem jedną z niewielu które nie napisało ''o! jakie super!'', ''cóż za talent!'' , ''mhroczne i zajebiste!'' etc.

Rozumiem, że twoje rysunki są piękne, ale żeby opisać to, co chce się na prawdę powiedzieć, no chyba że nie mają pojęcia co chcą napisać, w jednym zdaniu, a nawet w nierozwiniętym? Nie piszę, że to są 'ani mózgi' czy coś takiego, ale...Eh, nieważne, pewnie się domyślasz co mam namyśli

Edytowano przez Nothing Significant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och...Nie wiem co napisać...

 

Masz talent, smykałkę do tego, ponieważ rozwijałaś to.

Być może miałaś to od urodzenia (ktoś z twojej rodziny jest jakimś plastykiem czy coś?) a być może nie.

Nie wiem tego, ale tak czy tak te rysunki są radością dla oka.

Posiadasz też własny styl i nie kopiujesz jak inni, za to masz plusa.

Tworzysz przy muzyce (pewnie metal)? A czy będziesz chodziła lub chodzisz do szkoły plastycznej?

 

Proszę cię o jedno, nie, nie o requesta, proszę cię, nie zmarnuj tych umiejętności, szczególnie gdy w tak młodym wieku jak twój, ogarnęłaś to do perfekcji.

 

Oglądam już twój temat niemalże od początku, jednak nie byłam zarejestrowana na forum i nie mogłam skomentować.

Twoje prace dają mi jakieś natchnienie, ale nie mam pojęcia jak to wykorzystać.

 

Podziwiam Cię, z tego względu że na pewno poświęciłaś na uzyskanie takich efektów wiele pracy.

 

edit: Chyba jestem jedną z niewielu które nie napisało ''o! jakie super!'', ''cóż za talent!'' , ''mhroczne i zajebiste!'' etc.

Rozumiem, że twoje rysunki są piękne, ale żeby opisać to, co chce się na prawdę powiedzieć, no chyba że nie mają pojęcia co chcą napisać, w jednym zdaniu, a nawet w nierozwiniętym? Nie piszę, że to są 'ani mózgi' czy coś takiego, ale...Eh, nieważne, pewnie się domyślasz co mam namyśli

 

Bardzo Tobie dziękuję za tak rozbudowany komentarz ^.^

Taak mam wujka c: ale on woli malować.. ja zdecydowanie wolę rysować c:

Tak tworzę przy muzyce. Ale mimo iż kocham metal to rysuję do muzyki filmowej ponieważ ona daje natchnienie i gdy jej słuchasz masz w głowie pełno wizji :3

Chodzę do szkoły plastycznej ^^ po wakacjach zacznie się drugi rok c:

Jeszcze raz dziękuję :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, odpoczynek od kucyków? Dobrze, bo i inne istoty także wychodzą ci nadzwyczajnie. Twoja kreska jest świetna, chyba wspominałem.

Od dawna rysowałam wilki ^^ to była jakby przerwa od wilków :3  Teraz staram się rysować po równo ^^ i kucyki i psowate.

Dziękuję bardzo c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, chodzisz do szkoły plastycznej? :> Można wiedzieć gdzie? Bo sama mam zamiar się kiedyś może do takowej wybrać.

 

Co do rysunków - znakomite. Na psowatych to ja się nie znam, ale wydają się być w porządku. To jakieś odrębne rasy czy to zwykłe wilki? :>

Edytowano przez Tearise
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, chodzisz do szkoły plastycznej? :> Można wiedzieć gdzie? Bo sama mam zamiar się kiedyś może do takowej wybrać.

 

Co do rysunków - znakomite. Na psowatych to ja się nie znam, ale wydają się być w porządku. To jakieś odrębne rasy czy to zwykłe wilki? :>

To tacy jakby kuzyni wilków ^^ Troch inna rasa c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, chodzisz do szkoły plastycznej? :> Można wiedzieć gdzie? Bo sama mam zamiar się kiedyś może do takowej wybrać.

 

Co do rysunków - znakomite. Na psowatych to ja się nie znam, ale wydają się być w porządku. To jakieś odrębne rasy czy to zwykłe wilki? :>

A i ten c: chodzę do plastyka w Opolu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_@ Epickie

Dziękuję ^^

Sama robisz tła? A, właśnie... Jak nauczyłaś się gimpa? (Bo rozumiem że na nim tworzysz)

Tło to teksturka, Stary papier + trochę przeróbek aby nie było jednolicie c:

Pracuję w nim już 3 lata więc zdążyłam go ogarnąć : D ale teraz nie potrafię przerzucić się na Ps'a :B

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...