Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Błoniasty kucynek. Bardzo fajna praca, klimatyczna, uwielbiam tego typu scenerie, takie lasy ahh^^ Acz ten deszcz troche mi nie pasuje, powinien spadać bardziej z góry pod mniejszym kątem bo tak wygląda, jakby była bardzo mocna wichura,a włosy błoniastego kucynka nie wskazują by taka była. Natomiast co do plakatu, praca świetna, jak najbardziej zasłużona na pierwsze miejsce :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błoniasty kucynek. Bardzo fajna praca, klimatyczna, uwielbiam tego typu scenerie, takie lasy ahh^^ Acz ten deszcz troche mi nie pasuje, powinien spadać bardziej z góry pod mniejszym kątem bo tak wygląda, jakby była bardzo mocna wichura,a włosy błoniastego kucynka nie wskazują by taka była. Natomiast co do plakatu, praca świetna, jak najbardziej zasłużona na pierwsze miejsce :>

Deszcz faktycznie... źle zrobiłam.

Pięknie dziękuję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mi się akurat podobają te 'przyduże' rogi

 Może nie przyduże ale przygrube na pewno :3 Taka celestia ma bardzo duży rug ale chudszy.. a mi zawsze wychodzi taka kiełbasa ;-;

wow te rysunki są prze świetne... (mimo że piszę to już 100 raz) pięknie rysujesz, ale w tym ostatnim rysunku: czy ten róg nie jest trochę za duży

 

Pieknie dziękuję (: Za gruby owszem ._.

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry rysunek w twojej galerii. Nie napatrzę się. Tło zgrabnie wpasowane, przypomina dym. A i szczegółowo jest. Rarity wygląda jak ofiara nałogu, z tymi podpuchniętymi powiekami, poszarzałym futrem i nieco rozczochraną grzywą. Jej spojrzenie jest też pełne smutku, który zacnie oddałaś. Gratuluję wykonania i konceptu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...