Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

Kolejny dobry rysunek w twojej galerii. Nie napatrzę się. Tło zgrabnie wpasowane, przypomina dym. A i szczegółowo jest. Rarity wygląda jak ofiara nałogu, z tymi podpuchniętymi powiekami, poszarzałym futrem i nieco rozczochraną grzywą. Jej spojrzenie jest też pełne smutku, który zacnie oddałaś. Gratuluję wykonania i konceptu.

 

Miała to być Vampire Rarity i jedyny nałóg w jaki mogła wpaść to nałogowe picie krwi.

 

Pieknie dziękuję za pochwalenie w komentarzu z osobna każdego szczegółu i oczywiście za pozytywny komentarz  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Raven twoje rysunki są naprawdę świetne, ale brak w nich anatomii normalnego kucyka. (żart) Ale jakby się doczepić to fakt nie ma ;) są takie osoby, które z pewnością Tobie by napisały, zajrzyj na mój temat ( to się staje męczące :P

A i niech wieczna światło rozjaśni twoje mroczne rysunki. 

Pokój z Tobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven twoje rysunki są naprawdę świetne, ale brak w nich anatomii normalnego kucyka. (żart) Ale jakby się doczepić to fakt nie ma ;) są takie osoby, które z pewnością Tobie by napisały, zajrzyj na mój temat ( to się staje męczące :P

A i niech wieczna światło rozjaśni twoje mroczne rysunki. 

Pokój z Tobą!

 

Bo ja mam swój styl jeżeli chodzi o anatomię i niech tak zostanie ;-; chyba że chodzi ci o prawdziwe kuce xD

 

A to że moje prace są mroczne to też kwestia mojego stylu i nie zamierzam tego zmieniać.

I

Koteł - jedyna niemroczna rzecz w tym temacie. :ming:

A rysunki jak zwykle świetne.

 

Ano xD koteł był na proźbę pewnej osoby (:

Dziękuje ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje prace są tak genialne, że mój mózg podobnie jak i komputer co chwilę się wieszali. W ogóle połącznie twojego wieku, twoich umięjętności i klimatu większości prac jest dla mnie nie do ogarnięcia mimo, iż uważam, że nie brak mi wyobraźni. Mogę pisać, że twoje arty są epickie, piękne itp. itd. ale wszyscy przede mną to pisali, a i tak nie ma w ludzkiej mowie słów, którymi dałoby się opisać twój geniusz(może coś w starszej mowie). A tak z innej strony co do ponyfikacji Deppa(też go uwielbiam) ma trochę za mało tępy wyraz pyska. To taki jego w sumie znak rozpoznawczy, że jego standardowy face opisuje go jako lekko porytego lub naćpanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...