Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

Aww. <3 Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! ^^ 

Właściwie... to jakiś miesiąc temu skończyłam 15 lat. : P Dobrze że przypomniałaś. xD Muszę edytować. 

Poświęcam... niemal każdą wolną chwilę. Uwielbiam rysować. Robię to kiedy tylko mogę... odkąd pamiętam było to moim największym hobby. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah to w takim razie spóźnione, ale wszystkiego najlepszego~ c: 

Teraz już rozumiem skąd tak świetny styl. Widać, że jest to twoją pasją, widać. Zamierzasz oczywiście kształcić się w kierunku plastycznym i wiążesz z tym swój przyszły zawód? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Piękną porcją nas uraczyłaś. Sombra jest cudowny, szkice są cudowne - krótko mówiąc mniam!
Nawiasem mówiąc Sombra i Vongrell trafili na tumblra działowego (z resztą nie są to pierwsze twoje prace na tym tumblrze) - poza tym zachęcam do zgłoszenia się do TOP10 kwartału (info w działowych ogłoszeniach), miło byłoby ujrzeć tam twoją pracę c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spring Apricot:  Co? Jaki działowy tumbrl? o: Jakie TOP10 kwartału? ;-; NIe wiem o co chodzi. :c

_____________________________________________________________________________

 

Kolejne obrazki, tym razem same farby. c:

 

twilightboom_by_vongrell-d80cp9o.jpg

 

celestia_by_vongrell-d80g4bl.jpg

 

10419664_792017590859058_728030945_n_by_

 

I obrazek robiony na MLK. Malowany na  AT z Turońką.

 

mlk_art_trade_by_vongrell-d80z2xz.jpg

Edytowano przez VileRaven
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Spring Apricot: Co? Jaki działowy tumbrl? o: Jakie TOP10 kwartału? ;-; NIe wiem o co chodzi. :c

Wszystko jest w ogłoszeniach działowych.

Jeśli chodzi o top10 to już za późno (nikt się nie zgłosił, znów szczegółowe info w ogłoszeniach), ale oczywiście będą kolejne c;

Poza tym to znów trafisz na tumblra, piękne robisz prace <3

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Część obrazków została usunięta za łamanie regulaminu działu i forum (gore). Poza tym pamiętaj o wstawianiu prac do spoilerów (zgodnie z obowiązującym od czterech dni regulaminem działu). ~SA

beautiful_night_by_vongrell-d83w67z.png

 

10726458_809701152424035_1519853066_n_by

Edytowano przez Spring Apricot
Usunięcie gore + obrazki do spoilerów.
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kucyki i ostatni...smok chyba, nie są robione techniką digital, prawda? To jakiś specjalny papier i farbki? 

 

Yup. Kucyki są tuszem i farbkami akwarelowymi. Tekstura papieru dodana na komputerze. c: 

A ostatnia hybryda wilka,ptaka,szczura i jaszczura jest robiona tuszem. 

 

Ślicznie dziękuję♥

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miałam to skomentować w temacie konkursu, ale skoro wstawiłaś tu to skomentuję tu.

Jak zawsze twoje dzieło jest piękne i na pewno zajęłoby pierwsze miejsce gdyby się załapało :3 Ta mina jest cudna~

Przy okazji zapytam. Planuję kupić tablet, ale się na nich nie znam. W jaki warto zainwestować? Mogłabyś coś doradzić? Byłabym wdzięczna :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałam to skomentować w temacie konkursu, ale skoro wstawiłaś tu to skomentuję tu.
Jak zawsze twoje dzieło jest piękne i na pewno zajęłoby pierwsze miejsce gdyby się załapało :3 Ta mina jest cudna~

Przy okazji zapytam. Planuję kupić tablet, ale się na nich nie znam. W jaki warto zainwestować? Mogłabyś coś doradzić? Byłabym wdzięczna :3

 

Heh. Miło że tak uważasz.♥

 

Huh... to że mam tablet nie znaczy że się na nich znam. :c Od 3 lat mam jeden i ten sam. 

Ale myślę że tablety wacom są dobre. Bamboo albo Intuos. 

Z tego co wiem Pentagramy też są okej. c: 

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, ale rysunek bardzo mi się podoba c: 

Zwłaszcza dobór kolorów. Swoją drogą postać też ciekawie wygląda. Mogę wiedzieć z czego jest?

Danny Phantom. ;^;

Ubranka które sa na tym obrazku są moim wymysłem. Bo wyobraźnia mnie poniosła pod czas słuchania muzyki, i zrobiłam z Dannego gwiazdę rocka w takim właśnie odzieniu. xD

Ale kreskówka bardzo fajna. Polecam. c: Phandomowa twórczość phanów, Ficki, komiksy, phanarty... mru. <3 Palce lizać. 

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...