Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
VileRaven

Tabletowe Rysunki Raven

Recommended Posts

Aww. <3 Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! ^^ 

Właściwie... to jakiś miesiąc temu skończyłam 15 lat. : P Dobrze że przypomniałaś. xD Muszę edytować. 

Poświęcam... niemal każdą wolną chwilę. Uwielbiam rysować. Robię to kiedy tylko mogę... odkąd pamiętam było to moim największym hobby. :3

Ah to w takim razie spóźnione, ale wszystkiego najlepszego~ c: 

Teraz już rozumiem skąd tak świetny styl. Widać, że jest to twoją pasją, widać. Zamierzasz oczywiście kształcić się w kierunku plastycznym i wiążesz z tym swój przyszły zawód? 

Piękną porcją nas uraczyłaś. Sombra jest cudowny, szkice są cudowne - krótko mówiąc mniam!
Nawiasem mówiąc Sombra i Vongrell trafili na tumblra działowego (z resztą nie są to pierwsze twoje prace na tym tumblrze) - poza tym zachęcam do zgłoszenia się do TOP10 kwartału (info w działowych ogłoszeniach), miło byłoby ujrzeć tam twoją pracę c:

Spring Apricot:  Co? Jaki działowy tumbrl? o: Jakie TOP10 kwartału? ;-; NIe wiem o co chodzi. :c

Kolejne obrazki, tym razem same farby. c:

twilightboom_by_vongrell-d80cp9o.jpg

celestia_by_vongrell-d80g4bl.jpg

10419664_792017590859058_728030945_n_by_

I obrazek robiony na MLK. Malowany na  AT z Turońką.

mlk_art_trade_by_vongrell-d80z2xz.jpg

Edited by VileRaven
  • Upvote 5

Turoń *__*
Btw udało Mi się zobaczyć kilka powyższych prac, są świetne, a oczko Celestii świeci w ciemności! :D

Spring Apricot: Co? Jaki działowy tumbrl? o: Jakie TOP10 kwartału? ;-; NIe wiem o co chodzi. :c

Wszystko jest w ogłoszeniach działowych.

Jeśli chodzi o top10 to już za późno (nikt się nie zgłosił, znów szczegółowe info w ogłoszeniach), ale oczywiście będą kolejne c;

Poza tym to znów trafisz na tumblra, piękne robisz prace <3

Edited by Spring Apricot

Część obrazków została usunięta za łamanie regulaminu działu i forum (gore). Poza tym pamiętaj o wstawianiu prac do spoilerów (zgodnie z obowiązującym od czterech dni regulaminem działu). ~SA

beautiful_night_by_vongrell-d83w67z.png

10726458_809701152424035_1519853066_n_by

Edited by Spring Apricot
Usunięcie gore + obrazki do spoilerów.
  • Upvote 3

Jak zawsze wprost bajeczne prace~ I to z krwią. Lubię rysowaną krew <3 

Kucyki i ostatni...smok chyba, nie są robione techniką digital, prawda? To jakiś specjalny papier i farbki? 

Kucyki i ostatni...smok chyba, nie są robione techniką digital, prawda? To jakiś specjalny papier i farbki? 

Yup. Kucyki są tuszem i farbkami akwarelowymi. Tekstura papieru dodana na komputerze. c: 

A ostatnia hybryda wilka,ptaka,szczura i jaszczura jest robiona tuszem. 

Ślicznie dziękuję♥

Miałam to skomentować w temacie konkursu, ale skoro wstawiłaś tu to skomentuję tu.

Jak zawsze twoje dzieło jest piękne i na pewno zajęłoby pierwsze miejsce gdyby się załapało :3 Ta mina jest cudna~

Przy okazji zapytam. Planuję kupić tablet, ale się na nich nie znam. W jaki warto zainwestować? Mogłabyś coś doradzić? Byłabym wdzięczna :3

Miałam to skomentować w temacie konkursu, ale skoro wstawiłaś tu to skomentuję tu.
Jak zawsze twoje dzieło jest piękne i na pewno zajęłoby pierwsze miejsce gdyby się załapało :3 Ta mina jest cudna~

Przy okazji zapytam. Planuję kupić tablet, ale się na nich nie znam. W jaki warto zainwestować? Mogłabyś coś doradzić? Byłabym wdzięczna :3

Heh. Miło że tak uważasz.♥

Huh... to że mam tablet nie znaczy że się na nich znam. :c Od 3 lat mam jeden i ten sam. 

Ale myślę że tablety wacom są dobre. Bamboo albo Intuos. 

Z tego co wiem Pentagramy też są okej. c: 

Edited by VileRaven

Bardzo dziękuję za odpowiedź c: 

To będzie mój pierwszy tablet więc w sumie jakiegoś super nie potrzebuję, ale warto wziąć z lepszej firmy. Mimo wszystko ^^

Nie znam, ale rysunek bardzo mi się podoba c: 

Zwłaszcza dobór kolorów. Swoją drogą postać też ciekawie wygląda. Mogę wiedzieć z czego jest? 

Nie znam, ale rysunek bardzo mi się podoba c: 

Zwłaszcza dobór kolorów. Swoją drogą postać też ciekawie wygląda. Mogę wiedzieć z czego jest?

Danny Phantom. ;^;

Ubranka które sa na tym obrazku są moim wymysłem. Bo wyobraźnia mnie poniosła pod czas słuchania muzyki, i zrobiłam z Dannego gwiazdę rocka w takim właśnie odzieniu. xD

Ale kreskówka bardzo fajna. Polecam. c: Phandomowa twórczość phanów, Ficki, komiksy, phanarty... mru. <3 Palce lizać. 

Edited by VileRaven