Skocz do zawartości

Snowdrop


Recommended Posts

Do Snowdrop mam tylko jedną uwagę. Jak na niewidomą, ma bardzo żywe oczy i mimikę powiek ;) Znane mi osoby niewidome nie patrzą na twarz rozmówcy, bo nie muszą. Ich oczy zazwyczaj się nie ruszają, a na pewno nie wędrują do kącików oczodołów.

Te animacje mnie nawet nieco zmyliły, nie mogłem się zdecydować, czy Snowdrop jest w końcu ślepa czy nie jest...

Poza tym postać jest absolutnie doskonała i wzruszająca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak koniec odpoczynku biorę się za rozkręcenie tego wątku

Dobrze więc chciałbym,żebyście pisali własne spostrzeżenia co do samej animacji (jakość itp.)czy podobała wam się Snowdrop,odczucia do niej I WSZYSTKO CO JEST MOŻLIWE!!!!!!!!!!!!! :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja sama w sobie piękna. Aż chce się oglądać po 3-4 razy (w moim wypadku 26razy). Postać Snowdrop bardzo ciekawa, choć też mam uwagę co do jej wędrujących oczu. Podziwiam też postać matki Snowdrop. To jak cały czas podziwia naszego pegaza i dodaje jej sił. Jak mówi Snowdrop że oczy są jej nie potrzebne.... Popłaczę się zaraz :flutterblush:

Snowdrop patrzy teraz na nas z góry i choć nic nie widzi czuje miłość, którą obdarowują ją jej wierni fani, dla których Snowdrop jest kimś więcej niż tylko niewidomym kucykiem.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz tego awatara, chyba nie musisz się tak o to bać. Odnośnie samej Snowdrop, to bardzo ciekawa postać, sam fic, a raczej jego ekranizacja warta obejrzenia... wzruszająca historia, zakończenie takie, jakich ja osobiście ... nieistotne ... Podziwiam ludzi którym chciało się przez przeszło pół roku tworzyć animacje i nie stracili nią zainteresowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...